Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 mar 2009, 14:13

fortunata_fofa, my rozmawialismy z mezem na ten temat i jesli mezus nie zmieni pracy to bede musiała po macierzyńskim i po urlopie wrócic do pracy bo z jednej pensji i zasiłku wychowawczego bedzie trudno utrzymac 3 osoby na jakims tam wzglednym poziomie :ico_olaboga: zawsze nam zostaje moja mama ona z checia zajeła by sie maluszkiem .....chciaz powiem szczerze ze wolałabym sama

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

20 mar 2009, 16:56

U mnie też mama będzie zajmowała się maluchem. Tylko ja to nawet nie wiem jak z pracą bo mam umowę do grudnia. Przed ciążą chcieli mnie awansować. Tylko jak mnie poinformowali to na drugi dzień poszłąm na zwolnienie bo byłam już w ciąży. Zobaczymy co i czy wogóle zaproponują mi po powrocie z wychowawczego. Na wychowawczy i tak tylko do końca grudnia bo tak tylko mogę ze względu na kończącą się umowę.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 mar 2009, 17:00

a ja zostaje z dzidzią


:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: składam wózek i zaraz kogoś zabije, dobrze, że sama w domu jestem bo komuś by sie oberwałao, kto to produkował, jakie to głupie jak ja mam to złożyć!!!! :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-20, 16:29 ]
pier**** godnole !!!!! Rozłożyłam spacerówke na prosto i tak zostaje, nie bede tam wsadzać żadnej godnoli, bedzie lato, co innego w zime, ale w lato mi te g**** nie potrzebne, ale zła jestem :ico_zly:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

20 mar 2009, 18:21

Rozłożyłam spacerówke na prosto i tak zostaje, nie bede tam wsadzać żadnej godnoli,
mysle ze zrobie tak samo :ico_oczko: ejustysia, spokojnie kochana :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 mar 2009, 18:39

ejustysia, uuuuuuuuu spoko nerwusku hihihhi
mam pytanko do Ciebie napisz jeszcze raz jak nazywa sie ten krem na rozstepy co tak zachwalasz i moze masz linka z allegro jak wyglada to moze znajde taki w angliii plissssss

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 mar 2009, 20:02

avanti weź nawet nie staraj sie wsadzić tej gondoli, jak to wygląda, jakoś sie gniecie i takie niedopasowane jest bez tej większej oslonki a przeciez w lato dziecku osłonki nie bede zakładać, 100 razy ładniej i wygodniej jest bez tego badziewia, eee ,a le sie nadenerwowałam, dali instrukcje obsługi jak dla mcgaivera myślałam, że połami świństwo, w internecie tez nic nie znalazłam musiałam sama kombinować jak sie co składa uffff jeszcze tylko nie umiem parasolki zamontować i ta folia przeciwdeszczowa to też jakaś dziwna a chciałam ją zalożyc zeby sie nie zakurzył mi ten wózek bo go ładnie wyczyściłam, kocyczek w środku już czeka i mały misiaczek na Wiktorka.

sabcia daj mi 5 minut juz ci wysle link do tego co kupiłam

[ Dodano: 2009-03-20, 19:10 ]
http://www.allegro.pl/item574639078_mus ... 75_ml.html


sabciu ja go mam od piątku tydzień temu i o jakies 60% mniej są widoczne rozstępy , smaruje raz dziennie choć pisze 2, ale ja leniwa troche jestem :) ale jestem zaskoczona nie spodziewałam sie cudów a tu masz, jeszcze troche i znikną, czarodziej normalnie z tego kremiku :)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

20 mar 2009, 20:36

O dziwo nie pokłóciłam się z nikim u męża w firmie mimo, że nadziałam się w biurze na jego szefa. Miły był nawet .Ja nadal żygam dalej niż widzę. Ja mam pacerówkę i wkład dla noworodków do niej, który ma odpinaną górę czyli latem maluchowi nie będzie za ciepło.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 mar 2009, 20:41

fortunata_fofa, no to ja mam tak samo, ale rozłożyłam spacerówke na prosto bo te nosidełko czy gondola, czy wkład czy jak tam to sie nazywa dla mnie wygląda okropnie w wózku bez tego właśnie zapięcia na górze, no a wiadomo latem trzeba je odpiąć, więc ja ten wkład wywaliłam i jestem szczęśliwa

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

20 mar 2009, 20:46

No bo bez wygląda o niebo lepiej.Ale dla takiego maluszka niestety ten wkład musi być bo inaczej będzie maluch się w spacerówce przesuwał. Też chciałam samą spacerówkę bo to lato ale doświadczone mamy powiedziały mi, że bez wkłądu ani rusz.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 mar 2009, 20:53

fortunata_fofa, a ja Ci powiem, że widziaąm kiedyś w sklepie moją koleżanke i miała malucha w samą spacerówke włożonego , ceratka akurat sie mieści i nie widze jakby miał sie maluch mi przesuwać, przecież jak jest głęboki wózek to jest takiej wielkości jak rozłożona spacerówka, dokładnie tych samych wymiarów, ja tam nie wkładam, rozłożony wyląda tak jak normalny wózek głęboki.


ale jestem dzis zła, jeszcze ten kutafon polazł gdzieś miała zaraz wrócić a mi w piecu zgasło i musze sie opatulać kołdrą i 2 kocykami, normalnie nie życze takich dni Wam dziewczyny a brzuch od dołu to mnie kłuje jakbym zaraz okres miałą dostać

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość