Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

21 mar 2009, 18:48

strasznie się w rolę wczułam, jak to będzie!!!???
damy rade. Musimy dać.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 mar 2009, 19:10

strasznie się w rolę wczułam, jak to będzie!!!???
damy rade. Musimy dać.
dziewczyny jasne ze damy rade, poród to normalna rzecz w życiu kobiety :ico_oczko: :ico_oczko:

chodzi mi o to ze warto obejrzeć "porodowy biznes", tam jest wiele informacji o których ja do tej pory nie miałam zielonego pojecia, to jest film o realiach porodu w USA ale myśle ze nasłuchałam już sie podobnych historii i w naszym kraju...
film długi ale sposób w jaki opisuje poród naturalny jest zdumiewajacy jak dla mnie

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

21 mar 2009, 20:02

ja te filmy obejrze sobie później ze spokojem.

Przed chwilą malowałam sobie paznokcie i zaczęłam się zastanawiać czy lakiery i zmywacze do paznokci (opary) nie szkodzą dzidzi. Wogółe sie też nad tym zastanawiam zawsze jak sprzątam i używam jakiś smrodliwych środków chemicznych.

sierpniówka ja wczęsniej zastanawiałam się jeszcze nad wózkami Mikado ale już nie pamiętam dlaczego je odrzuciłam. Sa podobne do Jedo i Bolderów.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

21 mar 2009, 21:12

olala, ja to czekałam na vaniszowanie dywanu do 4 miesiąca ciąży, żeby nie zaszkodzić, a w sumie to nie wiem czy można, czy nie, czy to szkodzi, bo na opakowaniu żadnych info nie było...

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

21 mar 2009, 21:48

Dziewczyny!!!

Bardzo proszę o pomoc w szukaniu domku dla tej psinki
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Rozeslijcie wieści do znajomych :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Pies przebywa na Śląsku.

Obrazek

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=590109785

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

22 mar 2009, 08:41

witam
widzę, że wszystkie jeszcze śpicie...
Olala, wczoraj znalazłam twój komentarz do mojego zdjęcia przy zamku Grodno, ja tam od lat jeżdżę i ciągle mi się podoba....
a pogoda u nas byle jaka...
dziś jedziemy wywieźć reszte rzeczy siostry mojego męża do jej domu, bo u nas nie ma miejsca, żeby jeszcze przechowalnie robić!
już mnie to wkurza wszystko!

[ Dodano: 2009-03-22, 08:31 ]
idę farbować włosy szamponem koloryzującym, mój kolor to ciemna czekolada :)))

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 mar 2009, 10:31

Hej kobietki, :ico_kawa: z rana obowiazkowo

olala, ja dzień przed zrobieniem testu malowałam drzwi farbą ftalową... i pytałam lekrza z paniką w oczach a on mi powiedział, ze bez przesady, ludzie odrobine przesadzają a w dzisiejszych czasach trudno uniknać jakiejkolwiek chemii...
tak samo włosy farbowałam taką farbą co to w 10 minut sie farbuje, reklamowali niedawno

teraz kupiłam vanish i bede czyscić kanape i fotele jak tylko słoneczko wyjdzie
ale jeśli chodzi o łazienke to wczoraj pierwszy raz myłam ją sama, zawsze zalewam cilitem wybielaczem i Przemek mi czysci, bo to jest za ostry zapach, otworzyłam balkon i wyszłam na spacer a jak wróciłam mniej było czuć wiec umyłam ten prysznic i wc

lakiery itp, też jakoś mnie nie przekonuja o szkodliwości, sama robię tipsy znajomym i sobie i uzywam przeróżnych śmierdzących specyfików ale bez przesady... nie smierdzą tak zeby ich sie bać- to przynajmniej zdanie mojej znajomej, wykwalifikowanej kosmetyczki

Katka, psinka śliczna, żal mi tych psiorków :ico_placzek: sama bym ją wzieła, bo mieczak jestem na psy ale mam już jednego... u mnie niestety nikt nie chce psiaków, jeżdze czasem do schroniska z zapasem karmy i szczerze wam powiem ze widze tam takie śliczne perełki ze mi sie wyć chce, nawet "rasowych" jest mnóstwo- do wyboru do koloru

[ Dodano: 2009-03-22, 09:35 ]
Beti sorki ze nie napisałam wczoraj eska, troche sie pozarlismy z Przemkiem- no w końcu raz na trzy miesiace wypada sie pokłócic troszke, bo to tylko atmosfere oczyszcza

jutro i wtorek egzaminy mam środe chyba wolne - to jakby co wpadaj na :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

22 mar 2009, 10:55

no! włoski zrobione, siostra spakowana, jeszcze roladki usmażę i możemy jechać:)
ale mam energii dzisiaj, mimo pogody:)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

22 mar 2009, 11:00

witam niedzielnie i bez słonecznie, znów wiosna zawraca
i sie oddala :ico_noniewiem:
kiedy to wszystko zakwitnie???????

Obrazek

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 mar 2009, 11:12

Beata_Tychy, u mnie na osiedlu już krokusy kwitną :ico_oczko:
szkoda ze słoneczka nie ma...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość