Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 mar 2009, 09:13

oj dorcia masz nastrojek, ale to chyba normalne, czytałam w którejś gazetce, że po porodzie gwałtownie z momentu na moment spada ilość hormonów i jest to taki swoisty szok dla psychiki kobiety więc wróci wszytsko do normy :) Zresztą znasz kogoś kto od czasu do czasu sie nie denerwuje ? :) A teściowa oby taka została - może zmądrzała kobietka :) Brzuszka zazdroszcze - dzis mi sie śniła nóżka wiktorka w światełkach :-D nie wiem o co chodzi, no i śniło misie, że urodziłam i miałam taki wstrętny wałek na brzuchu :ico_szoking:

u mnie noc przespana całkowicie - wieczór ciężki ciągle skurcze, wzięłam 2 no-spy i te dziadoskie kłucie w dole brzucha :( ledwo na nogach stoje no i w dzien tylko siusiu i siusiu

[ Dodano: 2009-03-22, 08:15 ]
adka ja melduje sie w dwupaku :)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

22 mar 2009, 10:43

ale mi sie nudzi :ico_placzek: wykapalabym sie zrobila peeling i wgole plezala w wannie a cholera nie moge :ico_zly: adama nie ma , wyjechal wraca jutro wiec siedze sama z mama i sie nudzimy,

wczoraj bylam u kolezanki ale posiedzialam z godznke i juz musialam wracac do domu bo jakos zle sie czulam ,
macie jakies plany na niedziele ? :-D moze cos podpatrze :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-22, 09:47 ]
Dora, tak patrze na te Twoja Zosienke i nie moge sie napatrzec, taka sliczniutka jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

22 mar 2009, 11:10

Adka - dziekuje :-D powiem Cio ze jak tez gapie sie na nia całymi dniami i pekam z dumy :-)

Justynko - już niedlugo , ile waży twój Wiktorek juz?

My wyspani , co poniektórzy spią dalej ( czytaj Zosia) :ico_ciezarowka: lezymy...
Mój Tomek dzis po południu na mecz idzie z kolegami WISŁA - KRAKOWIA ważny meczyk a do mnie wpadniue mama na ploteczki :-D

Dostalismy body dla ZOSI Z flagą polski z napisem POLSKA czerwona - na mistrzostwa w piłce bedzie :-D

A brzuch mi topnieje z dnia na dzień same zobaczycie.

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

22 mar 2009, 11:31

Witam niedzielnie!
ja też melduję się w dwupaku ;)

Dora takie nastoje po porodzie to całkowicie normalne bo wszystkie hormony wracają do normy nazywa się to baby blues. A Twoja Zosia to naprawdę grzeczna dziewczynka :)

ejustysia współczuje tych bóli odpoczywaj dużo bo nie masz wyjścia może się wyciszą w najbliższym czasie :ico_sorki:

adka ja dziś zamierzam odpoczywać i może jakiś spacer o ile nie bedzie padać, bo jest wiosennie ale pochmurno.

Mi noc zleciała całkiem dobrze ale na wieczór obejrzałam film o matce która straciła 4-letniego synka w wybuchu i potem takie głupoty mi się sniły, że szok. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

22 mar 2009, 14:01

A ja sie wykąpałam wybalsamowałam zrelaksowałam na maxa, karmie .

JUSTYSIA - odpoczywaj dużo leż niech sie wszystko ustoi noi jedz lekko to pomaga nic cieżkiego i smażonego.

Uciekam robic obiad

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

22 mar 2009, 14:57

ja tez sie wykapalam , w letniej wodzie ale lepsze to niz ten prysznic :ico_zly: zebym chocoaz miala taki z prawdziwego zdarzenia a ja biedna musze usiasc w wannie i polewac sie woda :ico_zly: zrobilam peeleing , posmarowalam sie samopalaczem , :ico_brawa_01:
na obiad pojechalam na kebab :-D i teraz umieram z przejedzenia :ico_placzek: , na zmiane smaku zjadlam budyn czekoladowy :ico_brawa_01: i teraz naprawde juz nie moge sie ruszyc :ico_olaboga: :ico_olaboga:
wiec ide sie poozyc

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

22 mar 2009, 15:38

Dora, no widzę że hormony szaleją.Ale i tak widac jak jesteś szczęśliwa.My też wkrótce doświadczymy tego szczęścia
ejustysia, kurcze niepokoją mnie te twoje skurcze.Ja już nie pamiętam co to jest.A czy ty miałaś wymaz na obecność bakterii?
Fioletowa Ania, ja też jak sie naoglądam jakiś programów to potem mam koszmary
adka, ja też nie mam prysznica tylko wannę.I jak juz siądę do tej wanny to zawsze się skuszę i naleję sobie trochę wody
Ja też melduję się w dwupaku.Mój synek chyba jest juz niżej bo na razie odpukać zgaga mi nie dokucza a znowu chodzę często siku.Choróbsko już prawie odpuściło ale katar mam nadal.Ale cii co by nie zapeszać coraz lepsze mam nocki.Już się tak nie budzę,zgag nie męczy normalnie jak bym w ciąży nie była :ico_brawa_01:
Ja już po obiadku,poprasowałam też kolejną partię ubranek a teraz odpoczywam

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

22 mar 2009, 18:35

ja juz po poludniowej drzemce, pazurki pomalowane , tylko i tak te moje lapiska okropnie wygladaja :ico_zly: musialam zdjac obraczke bo tak mam napuchniete palce :ico_zly: :ico_zly:

jutro mam do zalatwienia jeszcze jedna nieprzyjemna rzecz i w zasadzie to moge juz jechac rodzic

wczoraj sprzatalam sobie w szafie , juz nie moge sie doczekac az bede mogla w moich starych ubraniach chodzic :ico_sorki: :ico_sorki: nie wiem kiedy to bedzie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
narazie mam wymowke ze wygladam jak balon jestem w ciazy :-D ale za miesiac to juz zero wymowki a mam 16 maja i 5 czerwca wesele i nie wiem jak dojde do siebie jak ja na raz pochlaniam paczke delicji :ico_puknij: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

22 mar 2009, 18:58

A ja dziś też przesadziłam bo chodziłam rozdrażniona i nudziło mi się i z tego wszystkiego zjadałam dość dużo kremu orzechowo- czekoladowego. Dobrze, że potem mężuś kupił mi jogurty i wypiłam sporo wody bo było mi az niedobrze :ico_sorki:

A tak to leże i tv oglądam. Dzidziuś dziś ruchliwy :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

22 mar 2009, 19:09

a macie jakies objawy zblizajacego sie porodu?

bo ja np mam raz dziennie taki jesden dziwny ale baaaaaardzo bolacy skorcz, nie jest to oznaka bliskiego porodu ale cos takiego nowego czego wczesniej nie mialam , ale np przestal mi twardniec brzuch tzn twardnieje ale rzadko wiec nawet tego nie odczuwam :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość