Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

31 mar 2008, 16:33

Cześć dziewczynki, ja dopiero teraz, bo A. dzisiaj świętuje a ja z nim i w związku z tym cały dzień na dworze - grillujemy :ico_brawa_01:
Marta do mnie pisała, że nie ma neta, więc jest usprawiedliwiona :ico_oczko:

Nowa :ico_szoking: faktycznie spory ten brzusio, aż mi sie lepiej zrobiło, bo i mój urósł, zrobię zdjęcia jutro i wkleję - ja jutro do gina, ale dopiero na 16.30.

Siunia no na reszcie widać, że z Ciebie ciężarówka.
ALE DZIEWCZYNKI PIęKNE BRZUSIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lulu_ grunt że ta lekarka już cię nie straszyła, tymi omdleniami tak jak tamten gin, teraz przynajmniej na spokojnie to przyjmujesz.

Dziewczynki ja dzisiaj spałam do 10 :ico_szoking: no ale w nocy od 3 do 6 nie spałam, więc musiałam odespać. No i w końcu sypialnia przetestowana :ico_wstydzioch:

Zajrzę później :ico_buziaczki_big:


A nie pamiętam czy wczoraj Wam pisałam, byliśmy u znajomych na odwiedzinach - było b. dużo ludzi i było okropnie gorąco :ico_olaboga:

A teraz wypiję capucino, tylko chyba sama bo nikogo nie ma...

Przesadziłam z tym świeżym powietrzem - głowa mnie boli :ico_chory:

A i chyba coś się ruszyło w sprawie pracy, babka chyba jednak odchodzi na emeryturę :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: tzn będę pracowała, no najwyżej od września, ale najważniejsze, że nie będę bezrobotna :ico_sorki:
W środę porozmawiam z Panią Dyrektor :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 mar 2008, 18:08

Hej, ja już w domku jestem, najadłam się pierogów za wszystkie czasy (i jeszcze na jutro dostałam) :-D

Dziekuję za komplementy brzusia, po takim obiadku jest jeszcze większy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-31, 18:13 ]
Tuska to fajnie, że na komisji wszystko ok. i bezstresowo :ico_oczko: życzę smacznych lodów

Siunia fotki super :ico_brawa_01: widzę, że pępek tak jak mój na wierzchu :ico_haha_01:

Spinka to szybciutko rozpoczęliście sezon grillowy :ico_brawa_01: , a można wiedziec, co świętujecie? No i czekamy na fotki (równiez sypialni). Fajnie, ze z pracą sie ułozyło, szkoda tylko, że musisz już we wrześniu wracac

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

31 mar 2008, 18:21

Nowa dzisiaj jest jakieś święto kościelne i A. świętował, tzn nie pracował, więc siedziałam z nim cały dzień :ico_oczko:

No mam nadzieję, że taka stara prukfa nie wskoczy na moje miejsce do szkoły a ja nie będę musiała zostać w przedszkolu, oj bo to wtedy będzie bardzo niefajne, ale bądźmy dobrej myśli. A to że od września no to trudno, ale grunt że bez pracy nie będę :ico_sorki:

A o zdjęciach sypialni to szczerze mówiąc zapomniałam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-31, 20:07 ]
Oj jak mnie żebra bolą :ico_olaboga:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

31 mar 2008, 21:28

Widzę że dziś dzień dobrych wiadomości :509:

Nowa, Siunia, macie śliczne brzuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: spinka, super że z pracą się układa :ico_brawa_01:
Oczywiście czekamy też na Twoje zdjęcia - najlepiej zrobione w sypialni :ico_oczko:
Powodzenia jutro u lekarza. Oby Cię tym razem nie zdenerwował :ico_nienie: I zapytaj o szyjkę!!!

Tuska, udany dzień miałaś. Tylko odpocznij trochę po takich długich wyprawach.

My wróciliśmy niedawno z USG. Było super :ico_brawa_01: Maluszek jest duży i zdrowy :ico_sorki: Waży 1183g (27tyg +6dni). Do tego bardzo grzeczny - ziewał i zajadał swoją rączkę. Ale raz wystawił do nas język :ico_oczko: Oglądaliśmy trochę w 3D i mamy płytkę (już 3x oglądałam :-D ). A moja nowa lekarka jest świetna - wszystko dokładnie oglądała, mierzyła i nam opowiadała!! Nic się nie zmieniło - nadal jest chłopcem :-D Jest śliczny :ico_brawa_01:

Jak mi się uda to jutro wkleję fotki.

Teraz już zmykam.
Życzę spokojnej nocki!!! :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 mar 2008, 22:28

spinka, to super że sobie grillujecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , trzeba korzystać jak pogoda dopisuje i trzymam kciuki za prace

NOWA, pępek na wierzchu na wierzchu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

lulu_, no to czekamy na foteczki z niecierpliwością , super że synek zdrowy i duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-31, 23:03 ]
Dobra to jeszcze pokażę siebie z bliska, dziś robione fotki więc bardzo świeże :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

01 kwie 2008, 07:15

Lulu_ no w końcu wychodzisz zrelaksowana i zadowolona od gina - tak powinno być zawsze :ico_brawa_01: Czekam na fotki malca i Twoje :ico_haha_02:

Zdjęcia w sypialnie, moje Panie to nie za dużo sobie wyobrażają :ico_oczko: :-D sesyjka dla Playboya?? A na poważnie zrobię w tym tygodniu (firanki odbieram, wtedy obraz będzie dopełniony :-) )

Ja dzisiaj miałam spokojną nockę tylko raz w kibelku i wyspana jestem, mam tylko nadzieję, że gin mi humoru nie popsuje, bo go w końcu :ico_nerwusek:

Ja dzisiaj wkraczam w 8 miesiąc :ico_szoking: :ico_brawa_01: macie z tej okazji ochotę na coś specjalnego ??? Zbieram zamówienia :-D

Dziewczynki po grillu nikt nie jest w stanie kierować, dodam po całodniowym grillu - poza mną oczywiście :-D i jakoś tylko mnie głowa nie boli :ico_oczko: a teść jest umówiony z jakąś kobietą i chyba muszę go zawieźć, oj nie chce mi sie, bo potem będę musiała jechać jeszcze raz do miasta, ale trudno...
W związku z tym nie jestem pena czy będę na tt.

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

01 kwie 2008, 10:12

cześć brzuchatki!
a wy co,strajkujecie dzisiaj?ja się zerwałam bladym świtem :ico_oczko: (o 9.30) żeby z wami popisać a was nie ma g:\ świętujecie 1 kwietnia czy śpicie?WSTAWAĆ!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 kwie 2008, 10:52

Hej :ico_ciezarowka:
Ale się dzisiaj wyspałam, już dawno takiego spania nie miałam (zero wstawania do kibelka :-D ). Nawet nie pamiętam, jak m. przyszedł dac pożegnalnego buziaka (i czy w ogóle dał :ico_noniewiem: )

Wczoraj wieczorkiem dzidzia dostała takiego powera, poszalała, że hoho :ico_szoking:, nie mogliśmy się z m. napatrzec :-D :ico_brawa_01:

Właśnie wstawiłam pranie i mam zamiar napic się :ico_kawusia: , tylko szkoda, ze sama.

Lulu_ dobrze, że w koncu jestes zadowolona z gin. tak od poczatku powinno byc, :ico_brawa_01: dla synka i czekamy na filmik.

Spinka powodzenia na wizycie u gin. Będziesz miec USG? (ciekawi mnie ile Twoja mała waży?)

Siunia :ico_brawa_01: za fotki, a Milan to raczej do taty podobny :-)

Kasiulinka a co u Ciebie, jak się macie, a Ty kiedy masz wizytę u gin?

No i reszta :ico_ciezarowka: odezwijcie się?

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

01 kwie 2008, 10:58

no w końcu ktoś się pokazał :-)

NOWA pisze:Kasiulinka a co u Ciebie, jak się macie, a Ty kiedy masz wizytę u gin?

ja wizytę mam dopiero za dwa tygodnie a za tydzień mam usg i tego bardziej nie moge się doczekać :-D mam nadzieję poznać płeć lokatora.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 kwie 2008, 11:01

kasiulinka pisze:a za tydzień mam usg i tego bardziej nie moge się doczekać mam nadzieję poznać płeć lokatora.


Pewnie córa Ci się marzy :-D, a jak się czujesz?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość