Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 mar 2009, 21:45

wykonczona jestem bo mały od 17 płakał i puszczał bąki więc pewnie brzuszek. tylko nie wiem po czym - wczoraj na obiad jadłam kotlety mielone, smażone a potem podduszane, ale chyba by go wcześniej bolało? rano dziś danio zjadłam i bardziej to obstawiam bo to po raz pierwszy i zjadłam o 11 a o 16-17 zaczęło boleć dlatego bardziej to obstawiam.
u mnie to chociaż problemu z jedzeniem nie mam - mały wszystko toleruje. A jeżeli chodzi o nabiał to główny składnik mojej diety, obok owoców i warzyw. Ale on się do tego przyzwyczaił już w ciąży :-D

A tak poza tym nadal jest nieznośny, po kąpieli siedzi u mnie na rękach, a wanienka dalej stoi bo chłop na treningu

[ Dodano: 2009-03-23, 20:48 ]
O kurcze mam nadzieję, że Klaudii nic poza ząbkami nie jest

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 mar 2009, 07:56

hejka

jak juz Donata powiedziala wyladowalismy wczoraj na izbie bo mala ciagle plakala i nie dalo sie jej uspokoi, yla u laryngologa na udg brzuszka i lewatywie nic nie wykryto ...a maa dzis znowu placze jakby cos ja bolalo pewnie zaraz podam paracetamol.... tak mi jej szkoda a najgorsze ze i ja sie denerwuje ze cos jest nie tak.... zaraz dzwonie do lekara mała zarejestrowac pobudka o 1:30 3:30 i 5:30, no i mala jak pierdzie to tez wtedy placze kurde nie wiem co jest :ico_olaboga: oby to tylko zęby były

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

24 mar 2009, 08:16

milutka wspolczuje ci jak nie wiem...ty ciagle masz jakies problemy z mala...

my nocka tez do bani. pierwszy raz synus poszedl mi spac od razu po kapieli i spal do 11, a potem to juz sie budzil co chwilka. na dobre obudzil sie juz o 4.30 i nie chcial juz wiecej spac. ale wydaje mi sie ze obudzily go pierdzioszki bo jak wstal to strasznie sadzil nawet teraz spi i jak przez sen piernie to od razu budzi sie i placze, takze mysle ze pobolewa go brzuszek, ale dziwie sie bo kupki robi raz dziennie i nie sa twarde :ico_olaboga:
czuje sie jak by mi kts piaskiem sypnal w oczy :ico_olaboga: :ico_placzek: masakra

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 mar 2009, 08:19

.ty ciagle masz jakies problemy z mala...
no moze nie ciagle tylko od tąd keidy zaczął sie katar kaszel i te kolki :ico_zly: a skaza to od 2 tyg sie pojawila zycia takiego wspanialego kuźwa mam pediatre :ico_zly: ze powiedzial ze to lojotok...ide dzis z nią zobaczymy czy przechodzimy na sztuczne nutramingen czy piers

[ Dodano: 2009-03-24, 07:20 ]
jak przez sen piernie to od razu budzi sie i placze, takze mysle ze pobolewa go brzuszek, ale dziwie sie bo kupki robi raz dziennie i nie sa twarde :ico_olaboga:
czuje sie jak by mi kts piaskiem sypnal w oczy :ico_olaboga: :ico_placzek: masakra
_________________
wiem cos o tym uwierz

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 mar 2009, 09:01

witajcie :-)
u nas nocka super, synuś poszedł spać ok21 obudził się po 4 najadł i spał do 7.30 :-)

[ Dodano: 2009-03-24, 08:02 ]
.ide dzis z nią zobaczymy czy przechodzimy na sztuczne nutramingen czy piers
daj nam znać

[ Dodano: 2009-03-24, 08:15 ]
jak przez sen piernie to od razu budzi sie i placze, takze mysle ze pobolewa go brzuszek, ale dziwie sie bo kupki robi raz dziennie i nie sa twarde :ico_olaboga:
a dajesz mu espumisan albo herbatkę z kopru ???

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 mar 2009, 09:36

plum :-)

ja tak na chwilkę, bo wszyscy jeszcze śpią, a ja jak zwykle na nogach od świtu :-)

wczoraj zmieniłam kolorek włosków, pochwalę się w najbliższym czasie :-D :ico_sorki:

poza tym czas leci, jak opętany... :ico_szoking: :ico_olaboga: już za dwa dni Ola wraca do siebie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Marcia
, to dobrze, że nie rezygnujesz z piersi :ico_sorki:

gaga
, Bartuś zaraz znów będzie grzeczny :ico_sorki: :-D pewnie czasowo mu się poprzestawiało... mój Alek też cały czas na rączkach, bo tylko wtedy spokojny :ico_olaboga: rączki mi wysiadają, jeszcze te moje nadgarstki bolące to już w ogóle :ico_sorki:

Milutka, zdrówka dla Klaudeczki :ico_sorki: bida maleńka... mam nadzieję, że zmiana mleka (skoro to silna skaza) Wam pomoże... a dlaczego laryngolog robił usg brzuszka? :ico_noniewiem:

noo, to lecę, bo ktos zaczyna pokrzykiwać :-)

buźki dla Was :588:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 mar 2009, 09:54

a dlaczego laryngolog robił usg brzuszka? :ico_noniewiem:
Anus najpier laryngolog badal uszki i dokladnie oczyscil ile mi sie bidula naplakala...ale uszy ok ... potem polezłysmy na usg i rowniez ok na koncu lewatywka to chociaz w nocy spokojnna byla... taka dziewczyna byla z tym samym problemem z corka ale ona caly czas spala i wymiotowala na dodatek i zostali na oddziale

kupilam paracetamol ale jeszcze nie dalam.... narazie troszke marudzi chce ciagle do cyca chociaaz staram sie jej dawac co 2 godz ale czasem to talk placze ze cyc tylko pomaga moze ona malo wypija i głodna nie wiem :ico_noniewiem: na 10:45 do lekarza dam znac i wogole tak sie napina jakby chodzic chciala

[ Dodano: 2009-03-24, 08:55 ]
a najgorsze boje sie przejsc na sztuczne bo ona tak sie przyzwyczaila do cyca

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 mar 2009, 09:58

wogole tak sie napina jakby chodzic chciala
noo, jedno pewne, że to nie to - bo jest w takim wieku, że jeszcze nie wie, żer ma nóżki, więc chodzic na pewno nie chce :ico_sorki: :-D
na 10:45 do lekarza dam znac
koniecznie daj znać, ja trzymam kciuki za Malutką :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 mar 2009, 10:00

noo, jedno pewne, że to nie to - bo jest w takim wieku, że jeszcze nie wie, żer ma nóżki, więc chodzic na pewno nie chce :ico_sorki: :-D
no własnie...ale czasem wydaje mi sie ze ona dobrze wie ze ma nózki :-D bo tak je podnosi
koniecznie daj znać, ja trzymam kciuki za Malutką :ico_sorki:
dam znac i dziekujemy :)


juz płacze :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 mar 2009, 10:00

a najgorsze boje sie przejsc na sztuczne bo ona tak sie przyzwyczaila do cyca
dokładnie, ciężko będzie się córuni przyzwyczaić, to mleko jest strasznie nie dobre, sam olej bleeeeeeeeeeee

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość