Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

31 mar 2008, 13:36

cześc my też wróciliśmy ze spacerku przed 12
i kuba dalej nie śpi , pierwszy raz w życiu chyba nie pośpi w południe bo nie wiem czy mu dam później bo teraz nie ma zamiaru :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
brakuje mi tego czasu gdy on śpi ale nic idę :ico_pranko:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

31 mar 2008, 13:38

Witajcie dziewczyny :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
U nas noc przespana nawet ze zmianą czasu było ok wstała godzinkę później czyli normalnie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Natalko dobrze że rodzicom nic się nie stało! Dzika szkoda ale rodzice ważniejsi ciekawe co z autem? Da rade się go jeszcze napraWIć?

[ Dodano: 2008-03-31, 14:51 ]
U nas dzisiaj przecudna pogoda :-D aż chce się żyć!
Na szczęście moje dziecie śpiulka już półtorej godzinki - pewnie za niedługo będzie pobudka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 mar 2008, 15:26

Witajcie.

Ja teraz na chwilkę póki Milan śpi wpadłam się przywitać, no i zajrzę do was wieczorkiem jak już Milan pójdzie spać, bo mąż ma na 2 zmianę, .Więc postaram się was choć trochę doczytać.
A i pokaże zdjęcia teraz.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

31 mar 2008, 15:42

moje dzieciątko tez spi juz 2 godzinki :ico_szoking: :ico_szoking:
jak wstanie to pójdziemy jeszcze na chwilkę na polko, trzeba wykorzystac bo niewiadomo jak długo bedzie takie ciepełko

[ Dodano: 2008-03-31, 15:42 ]
siunia, super fotki, super wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

31 mar 2008, 16:00

Siunia ale ślicznie wyglądasz! Piękny brzusio i jaki juz duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

31 mar 2008, 19:37

Witam moja dalej nie chce jeść :ico_placzek: :ico_placzek: i biegunkuje jutro do doktora
A z dobrych wieści to zakupiłam okap i drzwi cholercia jakie to wszystko drogie :ico_szoking: już i tak parze żeby w tysiącu się zmieścić ale ciężko będzie oj ciężko
Siunia ale duży brzusio :ico_brawa_01: i zmieniłaś się podczas ciąży gdzieś widziałam twoją fotkę i na tej prawie cię niepoznałam . no jeszcze troszeczkę i nudzić to ci się napewno nie będzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 mar 2008, 20:12

Witam
Nocka ok,pobudka też później po zmianie czasu :ico_brawa_01: obudziłam go po 7 ,w dzień nie spał,bo o normalnej godz nie chciał zasnać a potem juz sie nie opłacało kłasc bo na 14.30 lekarz

Kacper był bardzo grzeczny,dał sobie zbadać wszystjko tak jak trzeba bez żadnych oporów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super
a więc tak dno oka prawidłowe,lekarka powiedziała ze nie ma wady wzroku ale moze mieć ,trzeba pilnowac bo z tego może sie zrobić,mamy za 3 mies do kontroli isc,ale okularów nie trzeba :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam robic takie ćwiczenia z nim raz dziennie aby wodził wzrokiem za np ołówkiem

ide na film,potem bede

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 mar 2008, 20:27

Hejka wieczorkiem
cały dzień spędziliśmy na podwórku, było super

siunia śliczny brzusio :ico_brawa_01: ,
też mi się zachciewa

od początku lutego niemam @ :ico_puknij: co się dzieje :ico_olaboga:

kasiekk pisze:Kacper był bardzo grzeczny,dał sobie zbadać wszystjko tak jak trzeba bez żadnych oporów

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

kasiekk pisze:a więc tak dno oka prawidłowe,lekarka powiedziała ze nie ma wady wzroku

fajnie :-D

Edyta biedulka lalunia, :ico_olaboga: zdrówka życzę

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 mar 2008, 20:34

hej kobitki
ja dzis mialam pracowity dzien...
od rana 2 godziny z malym na spacerze bylam, potem jak zasnal to sprzatalam, pralam, prasowalam,obiad robilam, gary mylam itd... a potem po oiedzie znowu2 godziny an dworzu bylismy i Oskar od 20 juz spi

jakos u nas zadnej roznicy po zmainie czasu nie ma :ico_haha_01: ...spi jak spal :ico_haha_01:

jutro prawdopodobnie do samochodu przyjdzie rzeczoznawca....trzeba oszacowac coi jak...dzieki Bogu ze Autocasco wykupione bylo bo z ubezpieczenia wyklego nie zwrocono by.. :ico_szoking: na pewnochlodnica do roboty i pasek rozrzadu no i przede wszystkim blacharka :ico_noniewiem: ale raczej bedzie jeszcze jezdzil.. :ico_haha_01:

Siunia super brzunio, ale dawno cie nie widzialam :-D :ico_brawa_01:

Edyta szkoda malutiej, duzo zdrowka dla niej, oby szybko przeszlo i sie meczyc nie musiala!!

Kasiek dobrze z Pelusiem ok..teraz tylko trzeba pilnowac :ico_oczko:


okazalo sie ze mam tydzien na poprawe tego egzaminu co nie zaliczylam bo jak nie poprawie to na zjezdzie bede jeszcze zcwiczen musiala egzamin ustny zdawac a jak zalicze to mi przepisze ocene, wiec teraz bede miala wariacki tydzien zakowania....
bozee takie bezsenswone rzeczy...Edytko chetnie bym sie z toba zamienila ja uwielbiam Polski i takie rozne rzeczy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 mar 2008, 21:06

no jestem już :-D

Siunia świetny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale faktycznie sie zmieniłaś :ico_oczko:

Nat dobrze ze rodzicom nic sie nie stało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzika wiadomo też szkoda

Kacper padł dzis juz o 19.45 przez to ze w nocy nie spał

niegrzeczny jest na spacerze,w ogóle nie slucha,dzis sie kładł na ziemii a emilka oczywiście za nim
bo oni jak małpki,jedno robi to co drugie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-31, 21:09 ]
Edyta zdrówka dla małej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tzn kładł sie dla zabawy nie ze złosci :ico_nienie: :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości