Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 mar 2009, 11:42

na tym filmiku ja laskotalam po plecach i kregoslupie - Ona bardzo to lubi...

u nas sie jakos przejasnia, ale mysle, ze moze nie bede szla sama z mala na dwor, tylko poczekam az Pan sie obudzi i pojdziemy razem...

[ Dodano: 2009-03-24, 10:45 ]
PATI - bo Wy tam macie chyba jakies inne mleka, nie?? Najlepiej zastosowac sie do tego, co jest napisane na opakowaniu... tak mysle...

Moja Su tez nie zauwazyla, ze mleko sie zmienilo... ta 2-jka bardziej smierdzi i ma troszke inna konsystencje... jak takie typowe mleko w proszku, ta 1-nka taka nie byla...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 mar 2009, 11:49

selfish bym przezyla, ale COW!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja go nazwalam psycholem i powiedzialam, ze ma isc do lekarza, a on mi mowi "ide jutro" (do kregarza idzie), no to mu mowie, zeby sobie mozg tez wymasowal, bo mu flaczeje :ble: :-D
ooo sie wkurzyl ;-)

Gie, ale te nasze dzieciaczki podobnie sie zachowuja! moj tez mowi "dada" i tak prycha (tzn. Su prycha glosniej i z jezorem wystawionym.. moj tylko ustami) ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 mar 2009, 11:52

ja go nazwalam psycholem i powiedzialam, ze ma isc do lekarza, a on mi mowi "ide jutro" (do kregarza idzie), no to mu mowie, zeby sobie mozg tez wymasowal, bo mu flaczeje
ooo sie wkurzyl
psycholkę bym zniosła, ale krowa jest dla mnie takie... podłe, poniżające... fiut z tego A., serio... krowa - na nasza SHOO :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: juz ma pojechane :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 mar 2009, 11:53

Pati85, niby lekarze mowia, zeby do 6 miesiaca zycia byc na mleku poczatkowym ,a pozniej przejsc na nastepne... to takie ogolne wytyczne.

u mnie to mleko nastepne jest jakby bardziej zolte i w smaku takie "ostrzejsze/wyrazniejsze" :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 mar 2009, 11:53

Wlasnie wstal i idziemy jesc kaszke :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 mar 2009, 11:56

krowa - na nasza SHOO :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: juz ma pojechane :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_oczko:
noo wstydzilby sie ;-)
zreszta powiem Wam, ze lepiej mi, jak sobie tak na niego tu nadaje, a on siedzi obok :-D
a nawet, jakby tu zajrzal, to i tak nic nie zrozumie.. tak wiec :

[glow=red]A. TY IDIOTO!!![/glow] :-D :-D :-D :-D

az mi sie humor poprawil :-D

[ Dodano: 2009-03-24, 10:56 ]
hmm.. tego "idiote" to chyba moze zrozumiec... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 mar 2009, 11:57

noo wstydzilby sie
zreszta powiem Wam, ze lepiej mi, jak sobie tak na niego tu nadaje, a on siedzi obok
a nawet, jakby tu zajrzal, to i tak nic nie zrozumie.. tak wiec :

A. TY IDIOTO!!!

az mi sie humor poprawil
hhehheeee :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 mar 2009, 11:58

ide sie szykowac, bo za godzine juz musze byc zwarta, gotowa i z kaszka w rece, zeby nakarmic Jasperka i wybyc z domu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 mar 2009, 12:00

PATI - bo Wy tam macie chyba jakies inne mleka, nie?? Najlepiej zastosowac sie do tego, co jest napisane na opakowaniu... tak mysle...
no mamy inne, mamy Humana, Aptamil, Bebivite, ktora pioje moj maly, Hipp, Milupa, Milsan, i jeszcze takie tanie firmy.
Moja Su tez nie zauwazyla, ze mleko sie zmienilo... ta 2-jka bardziej smierdzi i ma troszke inna konsystencje... jak takie typowe mleko w proszku, ta 1-nka taka nie byla...
acha, ja poczekam jak maly skonczy 7 miesiecy i tez przejde na 2
a go nazwalam psycholem i powiedzialam, ze ma isc do lekarza, a on mi mowi "ide jutro" (do kregarza idzie), no to mu mowie, zeby sobie mozg tez wymasowal, bo mu flaczeje :ble: :-D
ooo sie wkurzyl ;-)
hehe i dobrze mu powiedzialas, niech go zaboli a co :-D
Gie, ale te nasze dzieciaczki podobnie sie zachowuja! moj tez mowi "dada" i tak prycha (tzn. Su prycha glosniej i z jezorem wystawionym.. moj tylko ustami) ;-)
moj maly tez zaczyal juz od kilku dnia mowic dada i teraz tylko to slysze, noi jego parskanie jezykiem :-D
ale krowa jest dla mnie takie... podłe, poniżające...
dokladnie, zgadzam sie w 100 %

[ Dodano: 2009-03-24, 11:01 ]
A. TY IDIOTO!!! :-D :-D :-D :-D

az mi sie humor poprawil :-D

[ Dodano: 2009-03-24, 10:56 ]
hmm.. tego "idiote" to chyba moze zrozumiec... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
hehe dobre, a nawet jak zrozumie, to moze nie zajarzy, ze to o niego chodzi :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 mar 2009, 12:03

SHOO - trzeba bylo powiedziec A., ze co innego Mu flaczeje - dopiero by sie wkurzyl, hehhehhee :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość