Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

24 mar 2009, 11:45

witam
u nas nocka ok

Teraz malutka ucieła sobie drzemkę.
Noi dzisiaj chyba znowu nie pójdziemy na spacerek bo wygląda że zaraz będzie lało :ico_placzek: Już mnie :ico_zly: ta pogoda.

Zastanawiam się nad wyjazdem z małą na wieś. Tam byśmy sobie posiedziały na świeżym powietrzu bo jest weranda przy domu i nawet jak pada to wózek można wystawić. Tylko niestety nie ma necika :ico_oczko:

milutka204, jak tylko uważasz że ta druga lekarka jest lepsza to zmieniaj na nią, do lekarza trzeba mieć zaufanie

Marcia77, ile wam zajęło badanie słuchu?

Ananke pokaż fryzurkę :-)

[ Dodano: 2009-03-24, 11:46 ]
no nie znowu coś borują na górze :ico_zly: czy oni ten remont skończą kiedyś ?????

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

24 mar 2009, 11:48

milutka współczuje, ale może nie odstawiaj od piersi tylko zrezygnuj z nabiału? b dużo moich koleżanek tak karmi bo teraz mnóstwo dzieci tą skazę ma.

u nas też nieciekawie...mały ma b luźne kupki, ciemnozielone. czekam do jutra jak sie nie poprawi to do lekarza...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 mar 2009, 11:59

: Już mnie :ico_zly: ta pogoda.
ja też już mam dość tej pogody :ico_zly:
do tego jestem przeziębiona, synuś ma katarek :ico_zly: , jutro chyba pojadę do kontroli z nim do zdrowych dzieci

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 mar 2009, 12:36

no my juz po lekarzu

zęby wykluczyła chyba że to dopiero początki by były, ale jeszcze troche na nie poczekamy, mówi że to są jelitka.... i mam dawac espumisan, i wogole najwidoczniej jest to moja wina poniewaz musze jesc wszystko drobiowe i z kuraka no i ja ze masla nie jem to na kanpke pasztet drobiowy a przeciez z drobiu czytalam ze mozna jesc i najprawdopodobniej taK on na nią podziałał... no i spytalam sie co jesc... nie moge prawie niczego pieczywo ciemne tez odpada, jedynie pieczywo jasne z kawaleczkiem wedliny typu z piersi kurczaka lub ndyka, na obiad cycek kurczaka lub z indyka jakies skrzydla itd ziemniaki i marchew,,, nie jestem pewna co do burakó, no i jablka raz na jakis czas gotowane moge tez fileta z mintajka uparowanego bądz smazonego ale nie wiadomo jak to na nią zadziala, musze tak chociaz z miesiac i mam zaobserwowac z miane, bo i jelitka tez cierpią,


a wogole to mamy skierowanie do arelgologa bo moze miec uczulenie nie tylko na mleko krowie ale rowniez na cos innego wiec musimy sie zarejestrowac, wiec nadal karmimy piersią :) ale musze ostro sie trzymac tego jedzenie na szczescie jeszcze krupnik moge i rosol, i kasze ryz itd a no i pewnie chyba pieczarkowa bez smietany i jarzynową chyba moge i warzywa (włoszczyzne ) gotowaną, nic przecierpimy chociaz wiecie ze w kółko i to samo jedzenie to porzygac sie mozna

mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze jutro analiza moczu malutka ma , tzn ja jej pobiore siuski i zaniose i mam Dermabasa specjalną masc do natłuszczania, jeszcze sobie kupie mydelko oilatum, a w ramach pocieszenia jade do baby fant pokupywac malej bodziaki z krotkim rekawem i bluzeczki i jakies z jedną bluze i sweterek bo nie mam tznn mam ale z welny no a ocieplenie od nastepnego tygodnia :-D

boniu mam nadzieje ze malutkiej nic nie bedzie i nie bedzie tak plakac, w czwartek rehabilant (chociaz glowke juz tez ladnie na lewa strone trzyma) w piątek ortopeda, mam nadzieje ze nie powrocimy do pieluchy ort. to tyle troche Wam przynudzilam...

Jak nie urok to sraczka ale przezwycięzymy wszystko za ten piękny uśmiech dziecka! :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 mar 2009, 12:43

milutka to super, że wszystko ok :ico_brawa_01: , :ico_brawa_01: , no to musisz dietę stosować
ja właśnie wybrałam zdjęcia do wywołania, muszę nagrać na płytkę i przy okazji zawieźć, bo w zeszłym miesiącu kupiłam album i teraz na bieżąco wklejam :-D

[ Dodano: 2009-03-24, 11:43 ]
a ale przezwycięzymy wszystko za ten piękny uśmiech dziecka! :-D
dokładnie wszystko przeżyjemy dla dziecka :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 mar 2009, 12:49

a właśnie wybrałam zdjęcia do wywołania, muszę nagrać na płytkę i przy okazji zawieźć, bo w zeszłym miesiącu kupiłam album i teraz na bieżąco wklejam :-D
ja tez musze zgrac :-D mam ich tyle ze nie wiem które wywoływać :-D

no własnie zjadlam suchą bułke chociaz tyle :)

kurde jak mi przeszkadza moja nadwaga wrr!! :ico_zly:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 mar 2009, 12:54

kurde jak mi przeszkadza moja nadwaga wrr!! :ico_zly:
przyjdzie lato to zgubisz
ja właśnie wcinam princessę :-D , a synuś marudzi, nosek ma zapchany:(, a przed chwilą mu trochę wyciągnęłam

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 mar 2009, 12:56

ja właśnie wcinam princessę :-D , a synuś marudzi, nosek ma zapchany:(, a przed chwilą mu trochę wyciągnęłam
krople mucofluid polecam i tetrisal z soli morskiej

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 mar 2009, 12:59

krople mucofluid polecam i tetrisal z soli morskiej
ja miałam Nasivin, ale już nie mogę dawać, i mam wodę morską, a czy te krople można dawać bez zalecenia lekarza, pewnie nie, jutro pojadę do pani dr i spytam
jak synuś widzi już ten spray to ucieka głową, że nie mogę trafić w dziurkę od nosa i strasznie wtedy płacze :(

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

24 mar 2009, 13:01

donatka przepajam oczywiscie ze przepajam - koperkiem w nocy a rumiankiem w dzien :-)
ananke dawaj to zdjecie bo sie niecierpliwie hihi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
lece robic zalewajke.maz dzisiaj wraca. Dawidek spi. odsypia pewnie nocke zarwana. mama u mnie byla i mi cale mieszkanie wysptrzatala :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nienawidze takich akcji a pozniej mi jeszcze to wypomni. chcialam tylko zeby sie zajela dzieckiem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

a u nas sie pogoda poprawia ale i tak odpuszczamy sobie ten wredny marzec. czekamy ze spacerami do kwietnia.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość