donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

25 mar 2009, 08:34

witam :-)
u nas nocka ok, synusia trochę męczył zatkany nosek, ale ładnie spał, przed 9 jadę z nim do pani dr , zobaczymy co powie
Marcia super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 mar 2009, 09:37

witam ja tylko na chwile

nie wiem co z moją księzniczką się dzieje mam nadzieję ze nie jest jakas ona chorowita ;( i ze to tylko taki okres w jej zyciu napewno to nie moja wina jej takie zachowanie no chyba ze cos w genach przyjela... od rana placz i tylko cyc ją uspokaja daje jej juz nawet co 30 minut bo jak ją nosze tez placze a nigdy tak nie bylo ;( wczoraj nie mogla usnac polozylam ją kolo siebie nawet i nic tylk placz no wiec przy cycu wkoncu usnela.....najgorsze jest to ze tak pognosi glowe do przodu i nogi do gory w tym czasie i placz i cos wymusza nosz kurde :ico_placzek: :ico_placzek: tak sie martwie........ a lekarze nie wiedzą co to jest i każa przeczekac...ale jesli to cos powaznego.... no ale usg nic nie wykazalo i inne badania :ico_placzek: :ico_placzek:

spala do 3 potem nakleilam jej woreczek na siuski to zrobila siuski dopiero o 6 rano i to jak malusio!

moja mama upiera sie ze marudzi i ze bardzo silna jest i chce sie podniesc ja juz sama nie wiem :ico_placzek:

teraz tez spi usnela o 6 przy cycu i spi :ico_noniewiem: :ico_szoking: co do niej nie podobne

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 mar 2009, 09:52

hej witam..u nas dzis budzenie było co 2 godz ale tylko cyca dawałam...moze w dzien bedzie lepiej..dzis szczepienie i denerwuje sie...dobrze ze dzis maz w domku bo tak zasypało i slisko jak cholera ze bałabym sie sama jechac samochodem...oby tylko mała nie dostała goraczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 mar 2009, 10:06

plum z rana :-)

ja na chwilkę, bo dziś ostatni dzień w sumie z bratową, bo jutro bladym świtem odlatuje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

u nas noc ok, ale już rano musiałam smarować Alkowi dziąsełka, bo płacz niesamowity :ico_sorki: :ico_olaboga: chciałabym, żeby już wyszły te zębiska, bo tak się bidny męczy :ico_olaboga: :ico_sorki:

Marcia77, trzymam kciuki za szczepienie :ico_sorki:

milutka204, noo, tak w sumie ciężko wyczuć z Twoich opisów, co jest Klaudeczce... :ico_olaboga: mam nadzieję, że jej przejdzie, albo w moczu coś wykryją i wyleczą, bo taka infekcja też może się tak objawiać... a nie ma uczulenia na psa?? bo z tego co pamiętam, to macie gdzieś tam jakąś sierść... gdybym tylko, ale ja na Twoim miejscu wyeliminowałabym wszystko, co mogłoby powodować takie rozdrażnienie dziecka i wypryski na skórze...

miłego dzionka Kobietki i Maluszki :588:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 mar 2009, 10:07

Witam u nas noc ok, jedzonko o 12, 4 i 7, a teraz mały znowu śpi. Jednak żeby zasnąć to musiał sobie poryczeć.
teraz tez spi usnela o 6 przy cycu i spi :ico_noniewiem: :ico_szoking: co do niej nie podobne
milutka nie martw się na zapas - jak w nocy nie spała, to teraz odsypia.
hej witam..u nas dzis budzenie było co 2 godz ale tylko cyca dawałam...moze w dzien bedzie lepiej..dzis szczepienie i denerwuje sie...
jak Ty się denerwujesz, to mała to czuje i też jest niespokojna. Dziciaczki to takie zmyślne stworzenia, że doskonale nas wyczuwają.

Mnie szczepienie to nawet nie wzrusza po tych wszystkich wenflonach, które Bartkowi w szpitalu zakładali. Zresztą to dla dobra dzieci i nie ma co się rozczulać.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 mar 2009, 10:14

Jednak żeby zasnąć to musiał sobie poryczeć.
mój ostatnie dwa tyg prawie tak właśnie w dzień zasypia - nawrzeszczy się, narzuca i dopiero pada :ico_olaboga:
Mnie szczepienie to nawet nie wzrusza po tych wszystkich wenflonach, które Bartkowi w szpitalu zakładali. Zresztą to dla dobra dzieci i nie ma co się rozczulać.
:ico_sorki: noo, masz rację - trza dać, bo to dla ratowania zdrówka....

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 mar 2009, 10:31

Zresztą to dla dobra dzieci i nie ma co się rozczulać.
wiem ze masz racje :ico_sorki: :ico_sorki:
a na chwilkę, bo dziś ostatni dzień w sumie z bratową, bo jutro bladym świtem odlatuje
no to wrocisz do nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

25 mar 2009, 11:14

jutro bladym świtem odlatuje
z jednej str współczuje bo smutno i pusto Ci teraz będzie przez pierwsze dni po wyjeździe a z drugiej sie ciesze bo mam nadzieje że wrócisz do nas :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
no to wrocisz do nas
widze że nie tylko ja tak myślę hahahah

my znowu w domku w związku z ta pogodą, więc prace domowe, tv i komp :-) macie sprawdzone przepisy na dania gotowane lub pieczone? już nie wiem co wymyślać by maluchowi nie szkodziło....2 dzien robi kupy zielone, jak mu do jutra nie minie idziemy do lekarza.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 mar 2009, 11:26

my znowu w domku w związku z ta pogodą, więc prace domowe, tv i komp :-) macie sprawdzone przepisy na dania gotowane lub pieczone? już nie wiem co wymyślać by maluchowi nie szkodziło....2 dzien robi kupy zielone, jak mu do jutra nie minie idziemy do lekarza.
ja nie wiem, jem też smażone a Bartek nie robi zielonych kup :ico_noniewiem: tylko, że ja nie smażę na głębokim tłuszczu, bo nie lubię, no i nie panieruję mięsa, bo też nie lubię.

anake czekamy na Twój powrót :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

25 mar 2009, 11:43

witam
u nas nocka ok, jak to ostatnio 2 pobudki na jedzenie o 3 i o 6
Ale za to rano mała taka głodna była i płakała i zjadła 150ml a potem to aż się jej ulało i zafajdała wszystko dookoła :ico_olaboga:
No ale potem sie zdrzemneła i obudziła znowu głodna. Noi teraz zjadła i odpoczywa. Mam nadzieje że nie bedzie dzisiaj marudna bo niestety nie ma szans na spacerek bo strasznie śnieg sypie. Czyżby zima wróciła :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość