Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 12:28

ale nie placze i nie prezy sie, nie? przeciez nie musi robic codziennie...
cos tam sobie jeczala wczesniej, ale chyba nie tak, jak na kupe... a teraz zasnela w bujaczku... oczywiscie z pielucha na glowie... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

kurna, wzielam sie za placenie r-kow, tyle ich bylo, ze az mi sie wyswietlil komunikat, ze przekroczylam dzienny limit... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ostatnio przyszedl mi r-ek za gaz na prawie 600 zł :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale to dlatego, ze licznik nie byl spisywany od sierpnia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
no wiec jutro zaplace, bo dzisiaj juz nie moge... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 12:30

dawalam jej czopek wczoraj chyba, czy przedwczoraj, juz nie pamietam... poczekam jeszcze, moze sama zrobi...
i co nie zrobila po czopku, biedna Su
z tego, co pamietam, co pisala Gie, to wysrala caly czopek i twarda kupke :/
acha, to niech sie gniewa dalej :-D
Ty nie jestes sluzaca, zeby mu uslugiwac :ico_zly:
nom.. ja sie nie zamierzam z nim godzic, nie bede pierwsza wyciagac reki... nie moge sobie pozwolic na takie traktowanie...a jeszcze dodatkowo wkurza mnie fakt, ze on caly dzien wczoraj (i dzisiaj tez sie na to zanosi) nie kiwnal palcem, jezeli chodzi o malego... caly dzien (i noc) ja zapierdzielam, a ten siedzi z laptopem, gotuje dla siebie, biega sobie na fajeczke i dobrze mu sie zyje :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 12:31

PATI - zrobila kupke po czopku... tak szybko, ze az nie zdazyl jej sie rozpuscic i go wys**la :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 mar 2009, 12:32

Gie, teraz mi przyszło do głowy - pomasuj Su brzuszek okrężnymi ruchami zgodnie ze wskazówkami zegara i podciągnij jej kolanka do klatki piersiowej - zrób tak kilka razy, może to pomoże.

A co do zdjęć to uważam że Jaspi wcale sie nie zmienił, no może ciutek wydoroślał ;-)
Eryk tak samo ;-)

Majka coś mi dzisiaj dokazuje, umyłam podłogi a ta w kojcu miauczy :-/ Włączyłam juz jej ulubioną wyciszająca muzyczkę a ona nic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 12:32

wkurza mnie fakt, ze on caly dzien wczoraj (i dzisiaj tez sie na to zanosi) nie kiwnal palcem, jezeli chodzi o malego... caly dzien (i noc) ja zapierdzielam, a ten siedzi z laptopem, gotuje dla siebie, biega sobie na fajeczke i dobrze mu sie zyje
ch*j na kaczych nogach :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

tak kiedys mowila jedna pani, z ktora pracowalam... albo jeszcze chu*ek-kogutek... hhehheee :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 12:33

Gie, nam ostatnio przyszedl rachunek 200 euro za prad (3 m-ce) :ico_szoking:
ale to przez to, ze wlaczalismy klime, jak bylo zimno... zeby sie ogrzac..
poza tym prawie wszystko mamy na prad (kuchenke, piec, non stop komputer chodzi itd)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 12:33

Gie, teraz mi przyszło do głowy - pomasuj Su brzuszek okrężnymi ruchami zgodnie ze wskazówkami zegara i podciągnij jej kolanka do klatki piersiowej - zrób tak kilka razy, może to pomoże.
tak zrobie jak sie obudzi... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 12:35

PATI - zrobila kupke po czopku... tak szybko, ze az nie zdazyl jej sie rozpuscic i go wys**la :-D :-D :-D :-D
acha :-D
a jeszcze dodatkowo wkurza mnie fakt, ze on caly dzien wczoraj (i dzisiaj tez sie na to zanosi) nie kiwnal palcem, jezeli chodzi o malego... caly dzien (i noc) ja zapierdzielam, a ten siedzi z laptopem, gotuje dla siebie, biega sobie na fajeczke i dobrze mu sie zyje :ico_zly: :ico_zly:
i nawet na troche na niego nie zwrocil uwagi, nie zagadal, nie podszedl, nie pobawil si enawet glupich 5 minut?????????????

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 12:35

margarita83, hej, masz racje z tym masazem brzuszka - pomaga

Gie mnie juz brakuje na niego okreslen :ico_noniewiem:
ale ch.. na kaczych nogach mi sie podoba :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 12:36

ale ch.. na kaczych nogach mi sie podoba
mi tez... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości