Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 12:50

CCCOOOOO???? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ZARTUJESZ CHYBA!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nie zartuje, bal sie, a teraz to sie wymiguje, twierdzac, ze on nie potrafi, a mi sie wydaje, ze sie boi, ze Erik go osika albo bedzie tam kupka

Uwielbiam sie zajmowac Erikiem,ale czasami jestem zmeczona i chcialabym , zeby on go przwinal, sie nim zajal, ale tak nie jest

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 12:51

kurczę gnojek 24 listopada zaczął sie przewracać z plecków na brzuszek
łłłooo matkooo, to jest roznica prawie 4 m-cy miedzy Majka a Su :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 mar 2009, 12:51

wyszło na to że się wychwalam - nie chciałam żeby to tak zabrzmiało i wyglądało - sorki jeżeli to tak odbierzecie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-25, 11:52 ]
Uwielbiam sie zajmowac Erikiem,ale czasami jestem zmeczona i chcialabym , zeby on go przwinal, sie nim zajal, ale tak nie jest
Pati mam dokładnie tak samo, tylko ja powiem P. przewiń małą to pójdzie i przewinie, ale sam na to nie wpadnie, za to jak jest kupa to ucieka do drugiego pokoju :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 12:52

nie zartuje, bal sie, a teraz to sie wymiguje, twierdzac, ze on nie potrafi, a mi sie wydaje, ze sie boi, ze Erik go osika albo bedzie tam kupka
no nie wierze!!! Jakbys go moze zmusila kilka razy (najpierw grzecznie, wiesz... w stylu: chodz, ja ci pokaze jak to sie robi, zrobimy to wspolnie), to moze by sie przyzwyczail...
to w takim razie On tez jest na kaczych nogach :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

moj Pan wszystko robil przy malej od samego poczatku - kapanie, przewijanie, karmienie... inaczej sobie tego nie wyobrazam...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 12:53

wyszło na to że się wychwalam - nie chciałam żeby to tak zabrzmiało i wyglądało - sorki jeżeli to tak odbierzecie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no cos Ty, nawet o tym nie pomyslalam

Eryk lezy na macie z zabawka w buzi i krzyczy jak maly jaskiniowiec, jejku jak mi sie smiac chce :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 mar 2009, 12:53

łłłooo matkooo, to jest roznica prawie 4 m-cy miedzy Majka a Su :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no może wtedy z raz jej się udało, a może dwa i pewnie tak było

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 12:53

wyszło na to że się wychwalam - nie chciałam żeby to tak zabrzmiało i wyglądało - sorki jeżeli to tak odbierzecie
ja tego tak nie odebralam...

[ Dodano: 2009-03-25, 11:54 ]
moja Su sie pierwszy raz przekrecila w dzien kobiet

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 12:54

Pati mam dokładnie tak samo, tylko ja powiem P. przewiń małą to pójdzie i przewinie, ale sam na to nie wpadnie, za to jak jest kupa to ucieka do drugiego pokoju :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
ja tez jak poprosze to sie nim zajmie, ale nie przewinie, ale to zajecie tez jest takie byle jakie, maly palcze a on mowi, cichutko cichutko, bo siedzi na kompie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 mar 2009, 12:56

moj Pan wszystko robil przy malej od samego poczatku - kapanie, przewijanie, karmienie... inaczej sobie tego nie wyobrazam...
niby P. też, ale ostatnio zauważyłam że jak wraca to kapiemy ją raz on raz ja - teraz sobie to uświadomiłam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
qrwa znudziło mu sie kapanie córuni - ja mu pokażę w ten weekend, nawet palcem nie tknę, ja przez cały tydzień radzę sobie sama, a on jak ma ją kapać to ja mu muszę wszystko naszykować - o ja głupia i naiwna - koniec z tym !!! Skończyło się babci sranie!!!

[ Dodano: 2009-03-25, 11:57 ]
P. też mówi no nie płaczusiaj, cichaj maleńka cichaj a gnojek sam przy kompie siedzi - dopiero jaka wjadę z koparą to się ruszy :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 12:57

no nie wierze!!! Jakbys go moze zmusila kilka razy (najpierw grzecznie, wiesz... w stylu: chodz, ja ci pokaze jak to sie robi, zrobimy to wspolnie), to moze by sie przyzwyczail...
to w takim razie On tez jest na kaczych nogach :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
no wlasnie ja mu pokazalam jak, patrzyl, a potem sam przewinal i juz wiecej nie chcial, nei to nie, nie bede go zmuszala, a co kapieli, to wlasnieon kapal malego, bo ja sie balam, a teraz juz robimy to wspolnie, chyba, ze go nie ma, to wtedy kapie go sama

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości