Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 mar 2009, 20:28

Miszka, moj maz tez ma jutro urodziny :)))

Dana kurcze moglysmy Ci doradzic zebys od jakiegos miesiaca juz zostawiala mala z tesciowa, najpierw na krotkie okresu, potem coraz dluzsze, nawet nie tyle z tesciowa co z innymi osobami. Ja jak wrocilam ze szpitala i wiedzialam ze mala bedzie musiala zostawac z mezem, mama, siostra itp bo musze skonczyc studia i zaczac pracowac, to w piatek wrocilysmy, a w sobote juz zostawilam ja na godzinke, bylam naprawde posrana :D wydawalo mi sie ze beze mnie nie da sobie rady, caly czas patrzylam na telefon, KOSZMAR! Ale pozniej coraz czesciej - jak wychodzilam na zakupy, do kosciola, zobaczyc sie z kolezanka :) nie byly to dlugie okresy, tak zeby miedzy karmieniami zdazyc. No a ostatnio zostawilam na kilka godzin Nine z ciocia - o Nine w ogole sie nie balam, bo ciocia mlodziutka, i ma roczne dziecko, balam sie raczej o nia ze mala bedzie jej plakac, a ona sie bedzie denerwowac i glowa ja rozboli :D na szczescie mala przez caly czas byla usmiechnieta od ucha do ucha :) mysle, ze to systematyczne zostawianie jej z kims, nawet na 15 minut teraz sprawia, ze jak obudzila sie u Pani dentystki i mnie nie widziala, to zaczela sie smiac do Pani asystentki, moze jest jeszcze mala i sie nie boi, ale mysle ze Tobie byloby latwiej gdybys dawala sobie godzinke, dwie i wychodzila :) w koncu sie przyzwyczaisz. Teraz ciezko Ci to doradzic bo zostal Ci tydzien wiec pewnie chcesz sie mala nacieszyc, ale moze sprobuj codziennie na chwile i bedzie Ci latwiej?

Swoja droga na poczatku chcialam zeby mala trzymala sie mojej nogi i mowila do tesciowej ze nie chce isc i ze chce do mamy :PPP i nie moglam sie tego doczekac bo poki co lgnie do wszystkich, ale dla jej dobra lepiej bedzie jak nie bedzie sie bala innych ludzi i bedzie otwarta :( mam nadzieje, ze codzienne rozmowy na skype i sluchanie roznych glosow rodzinki tez pomoze zeby nie bala sie jak uslyszy kogos obcego :)

Ehh chyba musze sie przygotowac, bo za kilka godzin moj Mezulo bedzie obchodzil urodziny :) a ja taka zaniedbana bo caly dzien tylka nigdzie nie ruszylam :/ dobrze ze wraca dopiero o 23 to jeszcze zdaze! :)))

Swoja droga ciekawe, czy to ze kupilam mu karnet na silownie i saune na pol roku sprawi, ze bedzie wygladal jak mlody Bog i zgarnie jakas dupeczke a pozniej sie okaze ze sie do tego przyczynilam :D tak mi czasem wpadaja glupie rzeczy do glowy :)

No nic milego wieczoru :D ja jak zwykle wszystkie swoje przemyslenia musze gdzies wylac :P tak to jest nie wychodzic z domu tyle!! :)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

24 mar 2009, 22:47

dziewczyny macie racje z tymi kromeczkami i chrupkami,a ja stara mama i zapomniałam :ico_puknij: jak mieszkałam z mamą to wiadomo wszystko wiedzialam a teraz zrobiłam sie jakaś zacofana,ale dobrze ze mam Was!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: spróbuje jutro dac mojemy żarłokowi kromeczke,bo niestety zwykłych kukurydzianych chrupek w tym poj%^&678 kraju nie ma!!!!! a dzis w ciągu dnia ok,z tym cycusiem,ale wieczorem musiała być butla,już sie z tym pogodziłam :ico_sorki: a co tak pusto dziś :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 mar 2009, 23:11

Swoja droga na poczatku chcialam zeby mala trzymala sie mojej nogi i mowila do tesciowej ze nie chce isc i ze chce do mamy :PPP i nie moglam sie tego doczekac bo poki co lgnie do wszystkich, ale dla jej dobra lepiej bedzie jak nie bedzie sie bala innych ludzi i bedzie otwarta mam nadzieje, ze codzienne rozmowy na skype i sluchanie roznych glosow rodzinki tez pomoze zeby nie bala sie jak uslyszy kogos obcego :)
:ico_olaboga: jezu mam to samo :ico_olaboga:
Juz mi sie Marcin oststnio pytal czy jego matki nienawidze :ico_oczko:
ZircaIga tak w ciagu dnia to sobie wklada ta szczoteczke do zebuw a wieczorem nie chce ich myc a ja nie moge :ico_nienie: bo sobie nie daje :ico_noniewiem:
co do tego jedzenia to filmik ogladniety i powoli zaczynamy-ale na dobre rozkrecimy sie jak Igol bedzie mial kolo8 miechow0bo to ciekawsze jedzonko :ico_oczko: a ja dopiero dzis sie dowiedzialam ze na samym cycu dziecko moze spokojnie byc do 9 miesiecy :ico_noniewiem: nie wiedzialam o tym myslalam ze wlasnie do tych 6 miesiecy...
A ja dzisiaj mialam dzien....z Marcinem sie tak pozarlam ze koniewc.dlugo by pisac o co chodzi ale mowie wam czasem juz nie widze sesu godzenia sie bo za kilka miesiecy znowu bedzie taka sama awantura na calego :ico_noniewiem:
a Igula ma juz oficjalnie 2 zeby :ico_brawa_01: wiec dzis byly 2 zielone wodniste smierdzace kupy i wieczorem marudzenie :ico_olaboga:
bede sie zwijac do wyra bo jestem wykonczona...

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 mar 2009, 23:26

Witam my po szczepieniu mały dostał na noc czopek bo cos marudny i biedny tak płakał przez sen :ico_placzek: pewnie mu sie zastrzyk przyśnił .Mały waży już 8500 :ico_olaboga: jest co nosic . Pogoda dalej masakra dzis troche słonko świeciło ale jak chciałam wyjść z Antkiem to odrazu ciemne chmury :ico_zly: :ico_zly: . Dzisiaj znowu mały wolał wieczorem cycka od butelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jarek pojechał do domu bo teściowa kupiła Antkowi kaszki i już musiała mu je dac ( chodzi o to zeby syna zobaczyć Jedynaka ) co chwile robi takie akcje jakieś pierdoły daje :ico_zly: :ico_zly: a ja moge na niego czekac i myslec gdzie on jest :ico_zly: :ico_zly: [

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 mar 2009, 23:56

ojaa biedna!!Kurde przesrane!! Ja mojej mamie tlumacze, ze jak moj brat wyjdzie za kilka miesiecy za maz, to odtad zona bedzie najwazniejsza, a ona nie bedzie miala zbyt dobrych kontaktow z nim (bedzie dzwonic od czasu do czasu i odwiedzac wnuki - takie zycie :) a ona z corkami moze utrzymywac lepszy kontakt bo pozniej juz zaczynaja sie przyjaznic, ale z synami nie nie nie !!) No i mama rozumie :) ciekawe czy na starosc jej sie odmieni :) z reszta mlodziutka jest wiec w glowie jej tylko tata! Achh chcialabym w jej wieku tak palac miloscia do meza, i preferowac spedzanie czasu z mezem niz z dziecmi i wnukami (moja tesciowa jednak woli wnuki niz meza :/ niestety ... )

[ Dodano: 2009-03-25, 00:01 ]
AAAAA gratulujemy 2 zebacza! :) A u nas cichutko... ej a wiecie co wyczulam pod palcami na klatce piersiowej niny? taka wypustke - jakby kosc mocno wystajaca :O i nie wiem czy to zakonczenie zeber :D czy co? Bo czuc ja jak sie wygnie do tylu :/ ale taka ostrawa :/ kurde zapytam lekarza na poczatku kwietnia co to moze byc :ico_olaboga:

A mam pytanie do Was - Wasze maluchy spia w osobnych pokojach? Bo zbliza sie przeprowadzka malej do swojego pokoju i kurde nie wiem czy jestem w stanie :D bo boje sie o nia :O mieszkamy na parterze i odrazu sobie wyobrazam Bog wie co ;( a do tego jeszcze sama, mala w ciemnym pokoju? :/

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 mar 2009, 00:09

Dana kurcze moglysmy Ci doradzic zebys od jakiegos miesiaca juz zostawiala mala z tesciowa, najpierw na krotkie okresu, potem coraz dluzsze, nawet nie tyle z tesciowa co z innymi osobami.
Teraz ciezko Ci to doradzic bo zostal Ci tydzien wiec pewnie chcesz sie mala nacieszyc, ale moze sprobuj codziennie na chwile i bedzie Ci latwiej?
No masz racje powinnam ale tak jak pisalas ja tez chcialam ja miec tylko dla siebie tym bardziej ze nie ktore metody wychowawcze tesciowej mi nie pasuja i chcialam jak najdluzej tego uniknac
Ale powiem wam kochane bylam dzis w pracy i ta kretynka szefowa na wielki problem z tym ze ma mi dac ta godzinna przerwe na karmienie bo jak ja mam zamiar dlugo karmic dziecko? :ico_zly: ja jej mowie ze do roku to na bank a dalej sie zobaczy a ona do mnie co mi z tej godziny jak i tak malej bede dawac z butli i ze ona sie nad tym zastanowi :ico_zly: a dokladnie nad tym czy mnie nie zwolni bo jej to nie odpowiada Wiec jak chce karmic to moge zapomniec o pracy :ico_nienie: Ale niech nie bedzie taka madra wcale mi nie zalezy wracac do niej ja na brak pracy nie narzekam w zasadzie to juz wam pisalam ze troszke na to liczylam ale mialam nadzieje ze powod bedzie taki ze juz ma obsade i brakuje miejsca a nie powie mi ze mam dziecko przestac karmic bo jak kiedys je laski do pracy wracaly to przestawaly karmic i nie korzystaly z takiego przywileju :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: kretynka

[ Dodano: 2009-03-24, 23:14 ]
A mam pytanie do Was - Wasze maluchy spia w osobnych pokojach? Bo zbliza sie przeprowadzka malej do swojego pokoju i kurde nie wiem czy jestem w stanie :D bo boje sie o nia :O mieszkamy na parterze i odrazu sobie wyobrazam Bog wie co ;( a do tego jeszcze sama, mala w ciemnym pokoju? :/
_________________
Ja mialam ja dac do pokoju dziecinnego jak skonczy pol roczku ale po tej tragedi co umarla Hanusia zrezygnowalam i teraz nie wiem kiedy ja dam

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

25 mar 2009, 10:49

witam!!! :-) co tak pusto!? :ico_haha_01:
Dana ja tak jak ty po tej tragedi boje sie żeby mały spał sam ,narazie śpi z nami a łóżeczko mam dosłownie przy łóżku,ale jak sie przeniesiemy do PL,to zrobimy na początku dzieciom wspólny pokój,jest b.duży wiec damy rade,bedzie z siostrą więc będzie bezpieczniej,a i tak będę wstawać w nocy,zawsze wstaje i zaglądam i do Nicolaska i do Natalki pokoju :-)
aaa no właśnie miszka dla Ciebie
•♥•…………… ( …… ( ……( …… (
…………… () --- () --- () --- ()
…………… || -— || — || — ||
………… .{*~*~*~*~*~*~*}
………@@@@@@@@@@@@@
…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }
… . @@@@@@@@@@@@@@@
… .{*~*~*~* W DNIU *~*~*~*}
…{ *~*~ * ~*~* } URODZIN*~*~*}
…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
…@@@@@@@@@@@@@@@@@
……………… … )---------(
………… ____ ,-----------, ___
…… … /_________________\ ---
•♥•Aby wszystko się spełniło
O czym marzysz, o czym śnisz
byś pogodne miała dni
Z głębi serca życzę Ci•♥•
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! 100 LAT W ZDROWIU SZCZĘŚCIU I MIŁOŚCI!!!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 mar 2009, 10:58

Agusia1982, dziekuje z calego serca,szkoda tylko ze to nie 20-te :ico_placzek:
Ja tez dziewczyny nie planuje az do roku przenosic Natalki,dla wlasnego zdrowia psychicznego.Ja dziesiatki razy sprawdzam w nocy czy ona oddycha,jest mi wygodniej miec ja na wyciagniecie reki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 11:09

Witam

miszka kochana dla Ciebie

…………… .. -----() -----
…………….. -— --|| —--
………… .{*~*~*~*~*~*~*}
………@@@@@@@@@@@@@
…… { ~*~*~*~*~*~*~*~*~*}
… . @@@@@@@@@@@@@@@
… .{*~*~*~* ~~** ~*~*~ *~*}
…{ *~*@@@@@@@@!~*~}
…{ ~*~*~*~*..******..*~*~*~*}
…@@@@@@@@@@@@@@@@@
……………… … )---------(
………… ____ ,-----------, ___
Jest w roku taki dzień,
W którym smutki idą w cień,
Więc z okazji tego dnia
Posłuchaj co Ci życzę ja:
Dużo zdrowia i radości,
Szczęścia w życiu i miłości,
Moc najpiękniejszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń.


Co do przenoszenia dzieci do swoich pokoi to moj Eryk spi od lutego sam juz w swoim pokoiku, z poczatku zostawialam lampke zapalona, ale teraz juz gasze swiatlo i spi ladnie, nie bylo z tym problemu.

U nas snieg pada :ico_szoking:

mmarta81 :ico_brawa_01: dla Igusi za 2 zabek

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

25 mar 2009, 13:14

Marta właśnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Igusi za 2 ząbek!!!
miszka super niunia Ci siedzi,mój jak go posadze to siedzi ale sam sie nie podniesie,za leniwy jest! :ico_haha_01:
dziewczyny licytuje takie cosik dla mojego małego
http://www.allegro.pl/item587135523_sko ... ratis.html
co wy na to?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość