Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 14:35

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 14:46

ja wlasnie przegladam sklepy z odzieza online i szukam jakiejs sukienki na chrzciny Jasperka... chcialabym cos eleganckiego w kolorze brazowym/bezowym/ecru... bo buty mam brazowe (z zamszu) i torebke tez... hmm, jak znajde cos fajnego, to podesle linka i osadzicie :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 14:48

jak znajde cos fajnego, to podesle linka i osadzicie
oks, czekamy...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 mar 2009, 14:51

Gie, właśnie to z nóżka na nóżce jest przecudne zdjęcie. Zresztą Su jest taka rozbrajająca że szok, dosłownie taki :ico_szoking:
Co do wyrywania włosów to Maja też uwielbia, a jak ona kocha moje piki, kurczę a ja nienawidzę jak ktoś dotyka moich oczu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: , odrazu mnie spazma bierze, ale małej wybaczam szybko ;-)

No mała śpi, ziemniaki wstawione, kibelek posprzątany, teraz czekamy na obiadek i gościa ;-)

[ Dodano: 2009-03-25, 13:52 ]
oks, czekamy...
no właśnie czekamy Marto :-)

a w ogóle to u Majki idzie dolna prawa jedynka, już za chwileczkę już za momencik będzie :DD :DD :DD

[ Dodano: 2009-03-25, 13:53 ]
a w ogóle to muszę wydrukować potwierdzenie przelewu do starostwa a drukarka mi padła, no się wścieknę za moment :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 15:01

te wszystkie sukienki, ktore widze, to taaakie wydekoltowane sa, albo mini, albo w kwiatki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a juz na 5 stronie jestem, 5 roznych sklepow :ico_olaboga: czy oni oszaleli...?!

http://www.boohoo.com/?awc=2319_1237984 ... 18450c7472

ta mi sie podoba, ale szara jest tylko.. no, albo czarna :/

[ Dodano: 2009-03-25, 14:14 ]
ech nie wiem czemu ten link zabiera Was do strony glownej, a nie do tego zdjecia, o ktore mi chodzi :/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 15:15

Gie, właśnie to z nóżka na nóżce jest przecudne zdjęcie. Zresztą Su jest taka rozbrajająca że szok, dosłownie taki

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

25 mar 2009, 15:17

Witam

Doczytałam :ico_brawa_01:

Ale szalejecie ..... :ico_brawa_01:

Później więcej skrobnę....

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 16:31

ta sukienka mi sie podoba:

Obrazek

Obrazek

a Wam?

ide teraz robic obiadek dla malego, zajrze pozniej :-)

[ Dodano: 2009-03-25, 16:36 ]
my juz po obiadku... maly zjadl papke z marchewki ziemniaka, pol zoltka i troche kurczaka ze sloiczka z wczoraj, wyszlo tego lacznie (na oko) 200g, zjadl wszystko i nawet mu smakowalo :-)

czy ja tylko gotuje dla malego? (chyba szkrab tez czasami, z tego, co pamietam.. no i Jagna chyba tez, nie?)

aha, mam pytanie odnosnie jajka, czy jak ugotuje jajko na twardo i wyjme pol zoltka, to czy drugie pol zoltka moge trzymac w lodowce 2 dni i podac malemu? no bo niby co 2-gi dzien sie powinno podawac...
z tym jajkiem nie powinno sie nic stac, nie? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-25, 16:48 ]
te tez nie sa zle, ale szukam dalej ;-)

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2009-03-25, 17:03 ]
no, albo nie wiem... znalazlam taka spodnice i 2 bluzki, ktore by do niej pasowaly... jedna to zwykla biala bluzka, a druga to satynowa zolta.. a spodniczka jest taka przylegajaca, nie wiem, jaka jest polska nazwa... spodnica olowkowa?? (pencil skirt)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

doradzcie cos :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-25, 17:04 ]
o losie, jakie duze te zdjecia sie wkeily :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 18:13

Witam

jestem juz po, nie bylo tak zle i obylo sie bez znieczulenia, okazalo sie, ze moj martwy zab sie wyleczyl tzn cysta zniknela wiec nie trzeba go usuwac, chyba, ze bedzie mnie cos bolalo to wtedy tak. W ogole dzis mi sciagala kamien, powiedziala, ze mam zapalenie szyjek, mam stan zapalny dziasel, mam za mala szczeke, tak powiedziala, ze jest ciasno i czesto robi mi sie zapalenie i trzeba dokladnie czyscic zeby, ale wez i czysc, jak mi zaraz krew leci, jak czyscila mi, to az krew z dziasel leciala.
Takze umowilam sie z nia na po swietach i bede miala gruntowe czysczenie i poleczy mi zeby, bo mam chyba kilka zepsutych.

Gie zdjecia Su rewelacja, najbardziej powalilo mnie to- nozka na nozke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jakiego Ty masz smieszka slicznegow domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

shoo kochana, bardzo mi sie podoba ta szara sukienka, takze mozesz ja smialo nalozyc na chrzciny, ale wariant drugi tez mi sie popdoba, swietna spodnica i fajne bluzki, bardzo w moim stylu wiec obie kreacje mi sie podobaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 18:22

Sorry, ze tak zniknelam, ale wstal Pan i poszlismy szybko do tesciowej do szpitala...

chcialam Wam wkleic filmik jak wyglada jedzenie sloiczkow z drobniusienkimi kawalkami przez moja Su - przeciez to rece opadaja... nie lyka, trzyma to w buzi, a jak juz polknie, to zmusza sie do wymiotowania, albo sie krztusi... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

http://tinypic.com/player.php?v=28uqvpz&s=5

PATI - dzieki za mile slowa i za mile komentarze na N-K :ico_sorki: I super, ze zabka nie trzeba usuwac... wizyta przezyta :ico_sorki: :ico_sorki:

PATI - ja tez jestem za ta pierwsza kreacja - jest suuppeer!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości