Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 mar 2008, 22:21

ivka no wlansie lelek tez zajada wszystko. i smieje. swiruje na maxa hihi takze na chorego nie wyglada ale skoro lekarka uznala ze antybiotyk potrezbny hmm
zwlaszcza ze to uk a nie polska
a tutaj antybiotykow tak latwo nie daja wiec moze lepiej jak jednak go dostanie.. hmmm

on ma bardzo brzydki kaszel i kto wie co z tego moglo by sie rozwinac.. tfu tfu
wielkanocny lelek
Obrazek

z kumpela i jej roczna livka
Obrazek

a to juz kapiel lelka z sonia
lelus zostal uziemiony w takim fajnym siedzisku wodnym hihi
Obrazek

a tu juz dzieciaczki wykapane

Obrazek
Obrazek

Obrazek

lelek z wiki
Obrazek

marcysia karmi lelka
Obrazek

nasz kurczaczek
Obrazek

wielkanocna choinka hihi
Obrazek

gotowy do swiecenia
Obrazek

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

26 mar 2008, 23:06

SUPER FOTKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MASZ RACJE LEPIEJ DMUCHAC NA ZIMNE, W KONCU TO MALE DZIECI
POWODZENIA

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

28 mar 2008, 09:13

Hej kobietki :ico_haha_02:
A ja dalej nie dostaję powiadomień ,że ktoś tu piszę :ico_zly: :ico_zly: No,ale nic ,już tu jestem :-) :-) :-)
A gdzie Monika ??
U mnie wszystko po staremu -dzieci zdrowe -a to najwazniejsze.Bartoszek troszkę katarzy ,ale nie jest źle ,więc na razie staram się z tym walczyć po ''domowemu'' :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Nie wiem jak u Was ,ale u mnie dzisiaj piękna pogoda więc mam zamiar po sniadanku pędzić z dziećmi na polko :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Zdrówka zyczę :ico_haha_02: :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 mar 2008, 11:37

hej hej :-D jestem, jestem :-D ociezala, obolala ale jeszcze w dwupaku i mysle ze tak pozostanie jeszcze chociaz ze 3 tygodnie, choc nie powiem ze wygodniej by mi bylo gdyby juz Alusia na swiecie byla :ico_oczko:
wczoraj mialam wizyte u anestezjologa i moge juz spokojnie isc na porodowke :ico_haha_01:
Dora, dobrze ze dzieciaczki zdrowe :ico_brawa_01: i zazdroszcze Wam tej pogody...u nas choc nie pada dzisiaj i jest dosc cieplo, to po wczorajszej calodniowej ulewie wszedzie jest bloto i wiktorka nie moge na podworko wypuscic :ico_zly: a spacerki niestety odpadaja (nie czuje sie dosc dobrze :ico_noniewiem: )
madziorkazdjecia jak zwykle super... rosnie Leos w oczach i widze ze swieta u Was udane :-)

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

28 mar 2008, 11:40

Dziendoberek mamuski :-D :-D :-D
Dora pewnie masz wyłączoną tą opcje, musisz ją zaznaczyc jescze raz.

u mnie pogoda sie zepsula na max :ico_placzek: wieje i ciapie, a tak bylo wczoraj pieknie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

28 mar 2008, 14:40

Kochane a u mnie pogoda nadal super-ciepło ,a i słoneczko świeci na całego :509: Dzisiaj po raz pierwszy nareszcie poczułam wiosnę i oby już tak cały czas :-D
Monia ,a pochodź jeszcze z tym brzusiem ,jeszcze się Alunią nacieszysz :-D :-D A ja sobie własnie tak pomyślałam ,że jak Ala się urodzi to mało Cię będzie na TT :ico_placzek: :ico_placzek: ,bo i czasu mniej i więcej obowiązków ,więc Ci podeślę na PW moje namiary,jeżeli oczywiście chcesz :ico_oczko: -telefon ,gdzie mieszkam w Stalowej itd,itd,co bys o mnie nie zapomniała jak tu przyjedziesz na wakację.Ale upierdliwa jestem ,no nie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dziekuje ivkaJ rzeczywiście była wyłączona ,a ja nawet nie zauważyłam...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 mar 2008, 14:51

Dora, kobieta elastyczna jest i wszystkie obowiazki przeciez pogodzi :ico_oczko: na tt rowniez mam nadzieje znajde czas :-D :-D :-D ale twoje namiary z przyjemnoscia wezme :-) bo w lato przeciez organizujemy wielki meeting :-D :-D :-D
mozliwe ze bede w pl juz koncem lipca bo we wrzesniu moj synus do szkoly idzie i musimy wrocic wczesniej

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

28 mar 2008, 17:04

ja juz nie moge sie doczekac wyjazdu do Polski :ico_brawa_01: mamy bilety na sierpien-19 dni!!!!!! :ico_brawa_01: bedziemy tam obchodzic pierwsze urodzinki Patryka, w koncu mam nadzieje z całą rodzinką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

chyba pojde sie zdzemnąc bo taki senny dzien, ze :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

31 mar 2008, 07:23

MONIKAB fr pisze:Dora, kobieta elastyczna jest i wszystkie obowiazki przeciez pogodzi :ico_oczko: na tt rowniez mam nadzieje znajde czas :-D :-D :-D ale twoje namiary z przyjemnoscia wezme :-) bo w lato przeciez organizujemy wielki meeting :-D :-D :-D
mozliwe ze bede w pl juz koncem lipca bo we wrzesniu moj synus do szkoly idzie i musimy wrocic wczesniej

No ba ....elastyczna to Ty napewno jesteś :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: I to nie będzie wielki meeting,to bedzie super wielki meeting :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ivkaJ ,a może i my sie spotkamy .Co o tym sądzisz???

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

01 kwie 2008, 01:12

Dora1 pisze:ivkaJ ,a może i my sie spotkamy .Co o tym sądzisz???
mysle ze to swietny pomysl :ico_brawa_01: teraz bede bardzo bardzo rzadko na forum :ico_placzek:
ale napisz cos wiecej o tym meetingu :ico_szoking: chodzi o tiktaktowiczki? czy to wasze prywatne spotkanie?bo nie jestem na bierząco. w kazdym razie jestem za spotkaniem i postaram sie do sierpnia byc w kontakcie mniej wiecej stalym :ico_brawa_01:

pozdrawiam was wszystkie bardzo gorąco :-D :-D :-D :-D
jutro juz chyba nie bede miala neta, wiec POWODZENIA DZIEWCZYNY :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-04-01, 22:49 ]
Nigdy nie rezygnuj z marzeń.
Gdzieś, kiedyś, wreszcie,
jakoś wszystkie się spełnią.

na dowidzenia -udanego życia życzę wam i waszym bliskim :-)
licze, ze w tym roku do was wróce. jesli nie, to bylo mi bardzo z wami milo :-D
papa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość