Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 20:23

czy to cos oznacza
oznacza, oznacza... :-D :-D :-D
moim zdaniem to ekshibicjonistyczna strona naszej kolezanki, ktora lubi sie chwalic... a zreszta, kto nie lubi, jak ma czym

chociaz ja tez lubie sie chwalic,a galerie mam zablokowana... tylko, ze ja nie wyrzucam z listy ludzi, z ktorymi chce sie dzielic tym, z czego jestem dumna...

people are strange...
zgadzam sie ze wszystkim...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 20:25

bo cos za dlugo spi (a mial isc spac o 20!)... ide go budzic, bo jak tego nie zrobie, to w nocy bede miec ladny koncert :ico_olaboga:
no lepiej idz, moj dzis juz nie spal pozniej, wstal o 15.45 i do tej pory jeszcze sie spal, mam andzieje, ze sie jeszcze pomeczy i jak go wykapie to dostanie butle i pojdzie spac.

My tez sie wczoraj kapalismy, ale ja dzis go tez wykapie, bo nie lubie jak mu wloski smierdza mlekiem, to taki brzydki zapach :-/ :-/

[ Dodano: 2009-03-25, 19:26 ]
oznacza, oznacza... :-D :-D :-D
no jestes, bo myslalam, ze juz Cie gdzies posialo :-D , to chyba sie domyslam co, ale nie bede tu tego pisac :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 20:26

oj, no ja tez nie znosze tego zapachu ulanego mleka, lleeee

[ Dodano: 2009-03-25, 19:27 ]
to chyba sie domyslam co, ale nie bede tu tego pisac
_________________
no wlasnie ja tez nie... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 20:28

oj, no ja tez nie znosze tego zapachu ulanego mleka, lleeee
no i dlatego ide zaraz go kapac, wlasnie nagrzewam lazienke, bo zimno jak na Syberii :ico_olaboga:


Mam nadzieje, ze jak go juz wykapie i przyjde to Wy jeszcze bedziecie, dzis taka okazja, ze moge popisac na forum dluzej, bo mojego P nie ma w domu :-D

[ Dodano: 2009-03-25, 19:29 ]
no wlasnie ja tez nie... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
noi wsio jasne :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-25, 19:30 ]
Dobra ide sprawdzic czy juz lazienka sie nagrzala i pojde go szybko wykapac, dam mleko i mam nadzieje, ze pojdzie szybciej sopac, bo dzis to sie wyszalal, najpierw z tesciowa, a pozniej ze mna :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 20:33

Mam nadzieje, ze jak go juz wykapie i przyjde to Wy jeszcze bedziecie, dzis taka okazja, ze moge popisac na forum dluzej, bo mojego P nie ma w domu
ja sie nigdzie nie wybieram, tak, jak wczoraj :-D :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 20:33

Pati85, czytalas, jaki sen z Erikiem w roli glownej mialam w nocy??
jezeli nie, to cofnij sie do mojego postu z dzisiaj z rana... hehe

teraz mi sie znowu przypomnial, jak zobaczylam mikrofalowke :-D chyba od tej pory Twoj syn bedzie mi sie z mikrofala kojarzyl :-D :ico_haha_01:

aha, obudzilam malego i lezy sobie teraz na macie... nie wiem, czy mam mowic A., zeby go przewinal i nakarmil, czy mam to robic sama, bo on sie nie domysli...
a pewnie, jakby to zrobil, to pewnie by buczal wieczorem, ze juz karmil malego i ja musialabym znowu do 23 swiecic oczami... chociaz pewnie i tak znowu dzisiaj mnie to czeka, bo ten A. jest daremny... czemu ja go musze o wszystko prosic?! mnie nikt nie prosi, jakos umiem sie sama domyslic, a to jest tak samo moje dziecko, jak i jego...

[ Dodano: 2009-03-25, 19:35 ]
ja tez sie nigdzie nie wybieram, bede musiala tylko na chwile zniknac w kuchni i usmazyc te zabe... ale wroce tu i bedzie mi niezmiernie milo spedzic z Wami kolejny wieczor :ico_buziaczki_big:

tak sobie mysle, ze super, ze Was mam!!!! :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 20:39

ale wroce tu i bedzie mi niezmiernie milo spedzic z Wami kolejny wieczor

tak sobie mysle, ze super, ze Was mam!!!!
mi tez bedzie milo, dlatego tak sie cieszylam, ze nie ide do pracy, bo bede miala dla Was wiecej czasu... powinnam siedziec na wychowawczym - tak mi tu dobrze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

tez sie ciesze, ze Was mam :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :509:

[ Dodano: 2009-03-25, 19:41 ]
SHOO - dzieki za komenty... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 20:42

tak sobie mysle, ze super, ze Was mam!!!! :-D
i vice versa

No to ok, ja lece kapac malego, choc on sie jeszcze wyglupia na macie i sama nie wiem moze jeszcze poczekac, losie jak on krzyczy jak jaskiniowiec :-D :ico_olaboga:
Pati85, czytalas, jaki sen z Erikiem w roli glownej mialam w nocy??
jezeli nie, to cofnij sie do mojego postu z dzisiaj z rana... hehe
no wlasnei czytalam i juz wiem, ze mialam cos napisac i zapomnialam, normalnei sie tak usmialam, Ty to kochana masz sny :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-25, 19:43 ]
tez sie ciesze, ze Was mam :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :509:
wszystkei sie cieszymy, ze siebie mamy, ale szkoda, ze nie mozemy sie spotkac w realu, ale by fajnei bylo :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 20:44

tak sobie mysle, ze super, ze Was mam!!!!
hhihiii, jakie wyznania... juz niedlugo moze umowimy sie na wspolny, grupowy seks... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 20:46

tez sie ciesze, ze Was mam :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :509:
:500:
SHOO - dzieki za komenty... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
you're welcome ;-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości