margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

25 mar 2009, 15:18

ULA_TOMEK, helo
faktycznie ty chyba prowadzisz z tygodniami :ico_oczko:
a torcik mniamuśny :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

25 mar 2009, 15:59

Beata hihi ale sie usmiałam z Ciebie :ico_haha_01: dziewczyny juz wytłumaczyły chodzi o studniówke - 100 dni do porodu :ico_haha_02:

Ula przeslij taka bułeczke z serem :ico_haha_02: chyba bede musiala sama zrobic takie dobroci :ico_haha_02:

malutkaniunia mężuś musiał byc zachwycony, jak go dzidzius kopnał :ico_haha_02:

Lalka dasz radę !!! :ico_haha_02:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

25 mar 2009, 16:06

A ja miałam isc na SZR ale dzis dałam sobie spokoj,cos mnie brzuchol poobolewa i tez sie czuje nie za dobrze.Teraz czekam na mojego D i zjemy obiadek,dzis mamy kluseczki zmiesem i bez ,takie pyzy,moze jak zjem to bede sie lepiej czuła.A jestem zła ,bo dostałam paczke z allegro i było napisane stan bardzo dobry a okazało sie ze nie sa takie rzeczy,maja plamki a w aukcji nie było napisane ,zobaczymy co babka zrobi ale i sa takie uroki allegro.malutkaniunia88, za Twoja szkołe rodzenia ,to teraz bedziesz chodzic :-) zobaczysz bedziesz zadowolna.Zmykam :-) .

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

25 mar 2009, 17:03

Katka, hej
mężuś musiał byc zachwycony, jak go dzidzius kopnał
oj bardzo :ico_oczko: dlugo na to czekal
Zuza_00, faktycznie takie sa uroki allegro

ja tez juz po obiadku objadlam sie a maluszek sie rozpycha :ico_oczko:
zobaczysz bedziesz zadowolna
napewno i maz tez zadowolony choc na poczatku sceptycznie do tego podchodzil a jak mu powiedzialam ze 6 idziemy to mowi dobrze :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

25 mar 2009, 17:39

Ja to sie teraz zaczynam zastanawiac czy jednak nie zapisac sie do tej SR :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

25 mar 2009, 19:32

Jestemmm ja juz po dentyście, bede miała wizyty co 3 tygodnie , bedzie wszystko wyjmować czyscić i wkładać od nowa , a najgorsze jest to ze zapłaciłam 260zł, zbankrutujjjeeee Groszek bez fotelika został ...co zrobić...oby nie bolało teraz tylko,Synuś cały dzien sobie spał a na fotelu to normalnie chyba sztanisko wstało tak skakał kopał normalnie nie mogła wysiedzieć, nie wiedziałam na czym sie skupić na otwartej paszczy czy na skaczącym brzuchu :)

Katka, a co wcześniej przeciwna byłaś ze dopiero teraz się zastanawiasz? :ico_noniewiem:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

25 mar 2009, 20:57

Ula za spóznioną studniówkę :ico_zdrowko:
Katka ja też chciałam iśc do szkoły rodzenia ale pewnie przez te skurcze zaś nie będę mogła :ico_placzek: jak masz możliwośc to zapisz się,na pewno pomoże
Zuza wiesz ja bym nie kupowała noworodkowi używanych ubranek,lepiej na początek kupować nowe,chyba że masz od znajomych albo d rodziny,ale wiesz niewiadomo gdzie te ubranka były,kto je miał,często ludzie sprzedają z ciucholandów ,a tam ubranka leża miedzy stosami niewiadomo jakiego pochodzenia ,ja nie kupowałam Hani ubranke używanych,teraz raz kupiłąm bluzę dla synusia i już nie kupie więcej,bo też był stan bdb a bluza okropna ,twarda,sprana i wygląda jak psu z gardła wyciągnięta,ja moje sprzedaję i się waham co napisac,ale w porównaniu z tą bluzą to te po Hani jak ze sklepu nowe :ico_olaboga:
reklamuj te ubranka bo babka Cię oszukała,a jak będzie coś kręcić to zgłoś sprawę do allegro.
Beata ja mam szczeście bo koło mnie mieszka dentystka i ma swój gabinet i babeczka jest bardzo tania i super robi,za plombę bierze 60zł ze znieczuleniem już,więc bardzo mi się udało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

25 mar 2009, 21:09

Katka, a co wcześniej przeciwna byłaś ze dopiero teraz się zastanawiasz? :ico_noniewiem:
najpierw chcielismy isc z M, potem zrezygnowalismy , a teraz to juz sama nie wiem :ico_olaboga:

A ja sobie zaszalałam i kupilam na allegro pioro Parkera w zestawie z nabojami :ico_haha_02: Mialam je sobie kupic zaraz po obronie magisterki hihi ale czas leciał, a ja byłam bez pióra :ico_haha_01:
I idą do mnie naklejki na ściane :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

25 mar 2009, 21:17

Katka które naklejki??wklej link
a my wahamy się czy Hani nie kupić takiego łóżeczka,B bardzo się podoba..
http://www.allegro.pl/item584217331_lit ... at_ss.html

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

25 mar 2009, 21:27

I idą do mnie naklejki na ściane
moje też , w niedziele zamówione więc jutro będa chyba :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-25, 20:28 ]
bardzo się podoba..
faktycznie sliczne , juz je kiedyś widziałam i cenaaa :ico_szoking: za sam plastikkkk nieziemskaa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość