Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 22:05

oj wspolczuje Ci, a zarazem podziwiam,bo zawsze tak ladnie wygladasz.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_smiechbig: widze, ze i Ciebie sie dzisiaj zarciki trzymaja... :-D
Eryk tez przesypial, pozniej znow mu cos sie przestwilo i teraz znow przesypia, mam nadzieje, ze to juz sie nie zmieni
no to moze my jestesmy jeszcze w tej srodkowej fazie... oby trwala jak najkrocej... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
hehe, smieszny jest
ojj, wiem, ze to tak nieladnie o dziecku, ale moim zdaniem jest okropny... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-03-25, 21:07 ]
ciekawe jak tam SHOO i Jej zabsko :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

cos dlugo Jej nie ma... a moze A. sie ocknal i wlasnie caluje ja po stopach... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

Pati - mialam sie Ciebie dawno zapytac - jak ma naprwde na imie Twoj synek? Eryk? Erik?? Bo ja sie juz pogubilam...

[ Dodano: 2009-03-25, 21:09 ]
ojej, jakas chyba strasznie glupia komedia sie zaczela na Polsacie... taka typowo durnoamerykanska... :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-03-25, 21:10 ]
co Oni zrobili tej biednej Gwyneth... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-25, 21:16 ]
bosh, czy ktos oglada teraz Polsat??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jacy ci amerykanie sa obrzydliwi...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

25 mar 2009, 22:17

no kochana, szykuj sie na dlugie opowiadanie, bo na pewno bedziesz miala co czytac.
Dzisiaj przeszłyście same siebie, chyba jak dotąd nigdy nie było tylu stron, co dzisiaj.
Szaleją dziewczyny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 22:19

yyy, poprawka, to nie biedna Gwyneth (bylam przekonana, ze to ONa), tylko Alyson Hannigan... my mistake...

[ Dodano: 2009-03-25, 21:20 ]
witaj IWONKA
Dzisiaj przeszłyście same siebie, chyba jak dotąd nigdy nie było tylu stron, co dzisiaj.
nooo dalysmy czadu... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

a co Ty nas tak ostatnio zaniedbujesz?? :ico_placzek: :ico_nienie:

no i gdzie sie podziala MARGARITA??

[ Dodano: 2009-03-25, 21:22 ]
ooo, MARGARITA na N-K, to pewnie i do nas zaraz zajrzy... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 22:22

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_smiechbig: widze, ze i Ciebie sie dzisiaj zarciki trzymaja... :-D
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: to nie zadne zarciki, mowie prawde

a co do imienia, to Erik, ale teraz chyba zaluje, ze nie dalismy mu Eryk, bo jakos tak mi dziwnie brzmi jak mowie Erik, ale dla Niemcow to normalne, ale jakby nie bylo wiadomo o co chodzo, nie :ico_oczko:
ciekawe jak tam SHOO i Jej zabsko :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
no wlasnie, tez mialam to napisac, pewnie rozmawiaja, bo jej tak dlugo nie ma :ico_noniewiem:

Jupiiiiiiiiiiii maly wypil cala butle, myslalam, ze juz musz emleko wylewac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-25, 21:24 ]
witaj Iwonka :-)

widzisz, masz co czytac, ale moglabys pogadac tez z nami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 22:26

to nie zadne zarciki, mowie prawde
no dzieki, ale gdzie Ty mnie widzisz "zawsze" tak ladnie wygladajaca?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a co do imienia, to Erik, ale teraz chyba zaluje, ze nie dalismy mu Eryk, bo jakos tak mi dziwnie brzmi jak mowie Erik, ale dla Niemcow to normalne, ale jakby nie bylo wiadomo o co chodzo, nie
acha, dzieki za wyjasnienie... moze trzeba bylo Go nazwac normalnie ERYK, a Niemcy by sobie mowili na Niego po swojemu... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
no wlasnie, tez mialam to napisac, pewnie rozmawiaja
z żabskiem, czy z A.??? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Jupiiiiiiiiiiii maly wypil cala butle, myslalam, ze juz musz emleko wylewac

super!!

[ Dodano: 2009-03-25, 21:27 ]
MARGARITA - dzieki za komentarze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-25, 21:28 ]
NO! YCD sie zaczyna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

25 mar 2009, 22:29

a co Ty nas tak ostatnio zaniedbujesz?? :ico_placzek: :ico_nienie:
Wiesz,ja nie mam tak dużo wolnego czasu jak to jest z jednym dzieckiem :ico_oczko:
a poza tym dziś u nas było nawet w miarę ładnie, pojeździliśmy trochę z G. po sklepach, zrobiliśmy zakupy, dokupiłam słoiczka no i rozglądaliśmy się za dywanem do pokoju dużego.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 22:30

no dzieki, ale gdzie Ty mnie widzisz "zawsze" tak ladnie wygladajaca?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
na zdjeciach jak wstawiasz :-)
acha, dzieki za wyjasnienie... moze trzeba bylo Go nazwac normalnie ERYK, a Niemcy by sobie mowili na Niego po swojemu... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
no mowic by mowili, ale i z dokumentami bylyby problemy, bo pisaliby Erik, a w papierach stalo by Eryk, tak jak ze mna bylo, ja mam Patrycja a oni zawsze pisza tak PATRIZIA i taka mialam karte bankomatowa
z żabskiem, czy z A.??? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
hehe, pewnie z A :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

25 mar 2009, 22:30

ale moglabys pogadac tez z nami :ico_oczko:
staram sie jak tylko mogę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 22:32

Wiesz,ja nie mam tak dużo wolnego czasu jak to jest z jednym dzieckiem
no rozumiem, rozumiem...
i rozglądaliśmy się za dywanem do pokoju dużego.
to tak, jak MY :)
na zdjeciach jak wstawiasz
to photoshop... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
no mowic by mowili, ale i z dokumentami bylyby problemy, bo pisaliby Erik, a w papierach stalo by Eryk, tak jak ze mna bylo, ja mam Patrycja a oni zawsze pisza tak PATRIZIA i taka mialam karte bankomatowa
acha, no to rzeczywiscie...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 22:33

staram sie jak tylko mogę :ico_oczko:
ok, nie ma sprawy :-)

No ja tez ogladam YCD

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość