sandra445
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2008, 14:53

dziwny brzusio:(

21 paź 2008, 14:56

jestem w 26tc chcialabym sie dowiedziec dlaczego mimo to ze
przyjmuje rozkurczowo nospe moj brzusio jest ciagle dziwnie twardy?? Boli mnie kregoslup.
A do tego jest strasznie nisko.Pozdrawiam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

21 paź 2008, 20:41

Sandra-no nie wiem ale ja radzilabym spytac sie swojemu ginkowi on Cie zbada i wszystko bedzie jasne,bo kazda z nas moze tylko przypuszczac....Ale kregoslup to normalne ze boli...

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 lis 2008, 20:37

sandra445, a moze poprostu jestes szczupla i masz mocne miesnie brzucha??
ale najlepiej z lekarzem porozmawiac

ploya
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 22 paź 2008, 13:37

26 sty 2009, 00:10

lidziasc moze miec racje , poniewaz ja tez jestem szczupla i moj brzuch tez jest naokraglo twardy. Poprostu dziecko ma malo miejsca , dlatego masz ciagle taki twardy. Tak mi sie wydaje.. bo mi lekarz powiedzial , ze jak na 31 tc mam niezaduzy brzuszek , a jest twardy , no i dziecko spore.. Wiec mysle ze nie powinnas sie przejmowac , a wrazie co skonsultowac sie ze swoim lekarzem dla pewnosci :)

nikol
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 299
Rejestracja: 13 sty 2009, 15:32

26 sty 2009, 23:20

Najlepiej jak dziewzyny piszą skonsultuj się z lekarzem.Mi w pierwszej ciąży twardnął brzuch ok 20 tyg,byłam tylko na nospie idostałam krwawień.Od tego czasu miałam przepisany fenoterol z isoptimem.W drugiej ciąży twardnął od 18 tyg i gin nie czekał tylko przepisaL fenoterol z isoptimem.

wtyczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2009, 00:33

16 mar 2009, 00:43

Czy w czasie porodu sprawdza sie ojcostwo?? Bo pewnej nocy kiedy bylam na dyskotece przyznam za duzo wypilam...i film mi sie urwal...obudzilam sie u kolegi w lozku...nie pamietam czy do czegos doszlo...wstyd mi wogole zapytac...! Jestem juz w 8 miesiacu ciazy a z moim terazniejszym partnerem nigdy sie nie zabezpieczalismy....i teraz nie wiem czy to dziecko jej jego czy tego kolegi...i dlatego nie wiem czy w czasie porodu sprawdza sie takie rzeczy czy tylko jak sie zrobi test DNA! Prosze o pomoc;( :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 mar 2009, 01:03

wtyczka pisze:Czy w czasie porodu sprawdza sie ojcostwo??
Raczej sie nie sprawdza ale podaje sie grupe krwi ojca matki i dziecka wiec jesli by nie byla zgodna z grupa krwi ojca to moze byc podejzenie ze to nie jest dzidzia twoje go mezczyzny no chyba ze twoja krew malenstwo bedzie mialo a czykolwiek jak np powiesz ze nie wiesz jaka krew ma ojciec to tez nic sie nie stanie
jest to wazne np gdy potrzebna jest transfusja krwi dla dziecka lub w innych przypadkach np opercja, przeszczepy itp to wtedy bardzo wazne jest wiedziec kto jest ojcem
Z tego jak piszesz chyba nie bardzo chcesz zeby sie to wydalo ale ja radzilabym dowiedziec sie przynajmniej po urodzeniu dziecka kto jest ojcem przynajmniej dla siebie i dziecka

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 mar 2009, 11:16

dana, z grupą krwi to nie tak ze jest ona wyznacznikiem ojcostwa. Moja córa ma "b" a mąż 0.

Przy porodzie raczej nie jest sprawdzane ojcostwo

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

25 mar 2009, 23:00

Grupe krwi dziecka mozesz sprawdzic na wlasne zyczenie. Sa specjalne miejsca gdzie za odpowiednia oplata dowiesz sie o grupie krwi. To wazne zebys wiedziala kto jest ojcem.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 mar 2009, 01:17

z grupa krwi bywa roznie, ja byłam w lekkim szoku jak zobaczyłam, że Lenka ma 0, gdy ja mam A, a Marek B, przypomniałam sobie najprostsze krzyzowki genetyczne i okazalo sie ze miala 25% szans na kazda z grup.
Zalezy jaka grupe masz ty, a w zasadzie caly genotyp (najłatwiej dowiedz sie o grupe rodzicow) co do kolegi i aktualnego partnera nie wiem jaki masz dostep do informacji.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość