Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 mar 2009, 22:03

Agusia1982, tez tak czasami mam takie mysli, jak to zycie ucieka, niby jestesmy jeszcze mlodzi, a tu juz za chwile sie nie obejrzymy jak zostaniemy dziadkami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2009, 23:04

slonko zabki rewelacja!!!Mi sie wydaje za Antek ma takie biale ba Iga takie bardziej przezroczyste :ico_haha_01:
No i brzusio rewelacja ... jak milo powspominac :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 mar 2009, 10:06

dzień dobry kawka na dobry początek dnia :ico_kawa:
u mnie nocka lepsza dziś wstalismy o 7 czyli jak zawsze o 6 naszego czasu :-D maly juz kima wytrabil cala butle wczoraj dlam mu czopek vibrucolu na noc bo caly dzien byl strasznie niespokojny :ico_noniewiem: mam nadzieje ze to sie niedlugo unormuje :ico_sorki:
buziaczki dla was

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

26 mar 2009, 10:28

witam sie i ja! :-D :ico_kawa: z rana!
Adia super że nocka dobra,mały niespokojny dlatego że nowe miejsce i nowi ludzie,ale pewnie dziś już będzie lepiej
a u mnie dziś nocka straszna pobudka co 2h i cycowanie po pół godziny,i tak sobie mysle że mógłby tak w dzień cyca wołać a nie w nocy,jak mi strasznie spać chce,normalnie na spiąco go karmiłam spałam nad nim :ico_haha_01:
jutro ostatni dzień mojej córci w szkole,szykują jej niespodzianke,pewnie będzie płakać a ja razem z nią,tak mi tęskno do domu do rodziny,ale jednak czuje jakis żal,że tu to wszystko zostawiam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 mar 2009, 10:47

jutro ostatni dzień mojej córci w szkole,szykują jej niespodzianke,pewnie będzie płakać a ja razem z nią,tak mi tęskno do domu do rodziny,ale jednak czuje jakis żal,że tu to wszystko zostawiam :ico_placzek:
zawsze jakis sentyment zostaje :ico_haha_01: uszy do gory dasz rade :-D

A ja sie musze pochwalic, ze ta moja godzinka wczesniejszego kładzenia Filipka w ogole nie zrobiła na nim wrazenia bo spał az do 6 rano bez pobudki :-D :-D
Oby teraz wiecej takich nocy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 mar 2009, 11:06

Agusiawitaj w klubie ja tez w nocy cycowanie co 2h :ico_noniewiem: no ale my juz tak od 3 miesiecy :ico_olaboga:
u nas dzis pada a ja mam zamiar isc z Iga na nowa grupe :ico_brawa_01: nauke mowienia rekami :ico_brawa_01: ciekawe jak bedzie

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

26 mar 2009, 12:35

mmarta81, super że macie cos takiego u siebie!!!!! jestem gorącą zwolenniczka baby signing, widziałam na youtube niesamowite filmy. 6 miesięcy to dobry wiek żeby zacząć. Ja staram się czasem pokazywać Alowi kilka znaków-jesc, spac, bawic sie, szkoda ze u mnie nie ma takich spotkan....

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 mar 2009, 15:16

mmarta81, super że macie cos takiego u siebie!!!!! jestem gorącą zwolenniczka baby signing, widziałam na youtube niesamowite filmy. 6 miesięcy to dobry wiek żeby zacząć. Ja staram się czasem pokazywać Alowi kilka znaków-jesc, spac, bawic sie, szkoda ze u mnie nie ma takich spotkan....
no ja tez widziałam coś takiego ale w tv super sprawa ale zani do nas to dotrze to minie wiek co za kraj u nas nawet nie ma basenu zeby z dzieckiem isć , a jedyny plac zabaw jest koło przedszkola a to i tak tylko dla dzieci które chodza do przedszkola a potem zamyka sie furtke na zamek i zakaz wstepu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a zapomniełam w centrum gmiy jest piaskownica i karuzela :ico_noniewiem: strach puścić dziecko bo tam sraj... wszystkie psy :ico_zly: i co tu robić z dzieckiem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ja dziś wybrałam się na zakupy i do mojej cioci na kawe siedzi sama cały dzionek a mały ja bardzo lubi .

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

26 mar 2009, 18:45

ale tu dziś pustki dziewczyny! my po mału pakujemy resztę rzeczy,dziś sie popłakałam za tym wszystkim! jakaś jestem :ico_puknij: ale w końcu byłam tu 1,5 roku :ico_noniewiem: mój mały chyba ciśnie kupala! pewnie po zupce marchewkowej z ryżem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 mar 2009, 19:28

na serio ale cisza dzis :ico_olaboga:
a sie naspiewalam :ico_haha_01: :ico_haha_01: moje niepojetne dziecko gapilo sie z rozdziawiona buzia na wszystkich :-D i pokazywac nic nie chcialo :ico_haha_01: no ale jest najmlodsza ni pierwszy raz byla :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-26, 20:04 ]
dziewczyny gdzie jestescie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

co robilyscie dziesiej ????

jak maluszki ????

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości