Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 kwie 2008, 09:38

CZEŚĆ Baboski
U nas nocka spokojna :ico_oczko:
Naprawdę wszystkim nam służy ten własny pokoik Antosia.

mama-emilki pisze:Oj to Wam zazdroszcze, z moja Emilka jest tak, że im bardziej jest zmeczona, tym bardziej marudna i tym ciezej jej usnac :ico_olaboga: dlatego ja juz pilnuje strasznie jej normalnych godzin spania :ico_oczko:

Generalnie to z moim Tośkiem te ż tak jest ze im bardziej zmęczony tym trudniej mu zasn ąć.
Ale jak nie śpi w dzień i położe go wieczorem o jego stałej porze tp zasypia w mgnieniu oka.
Kristi to czekamy na relacje po lekarzu. mam nadzieje że będzie wszystko w porządku.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

01 kwie 2008, 10:02

Dzien dobry dziewczynki!

mama-emilki pisze:Ale dzisiaj u nas cała nocka przespana, bez zadnych pobudek :-)


Asia tak do 1:00 zle spala a potem nawet w miare, obudzila mi sie o 6:45

mama-emilki pisze:A jak pogoda będzie taka jak wczoraj to idziemy sobie do ZOO :-)


mysmy byly jak Asia miala troche ponad roczek, ale chyba nie wiele pamieta, i najbardziej podobaly jej sie baranki i kozy i konie :-D

Kristi pisze:dzisiaj jedziemy o 10 30 my termin do lekarza z Marcuskiem na kontrole,i bedzie mu lekarka robila usg bioderek i przy okazjii zobaczymy czy malutki ma obie nerki :-? mam nadzieje ze tak ale to nie wiadomo nigdy..


Czekamy na wiadomosci!

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

01 kwie 2008, 10:21

Witam dziewczyny :-)
My ostatnio ciagle w biegu kozystamy z pieknej pogody, ciagle w parku siedzimy, ale dzis trzeba w koncu sprzatnac :ico_wstydzioch: ale na spacerek tez pewno pojdziemy, a mi maly niby w nocy spi ale od 2 budzi sie co godzine zeby sie napic

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

01 kwie 2008, 10:42

Witajcie.
Kristi, ja też czekam na wiadomości po wizycie u lekarza.
Aginka, dobrze robią Kacperkowi te zajęcia na basenie. Ma więcej odwagi :ico_brawa_01: . No i pięknie Was podsumował, mówiąc o Malwince... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: . Obiecaliście mu cos innego, a tu taki diabełek mały o słodkiej mince i blond włoskach :ico_haha_01:
mama-emilki, pogoda zapowiada się śliczna, więc pewnie zrobicie sobie ten planowany spacerek do ZOO. U nas nie takich atrakcji.
Maggie, ślicznie Ci w nowej fryzurce. Braea dla Tosiunia, za pięknie przespaną nockę.
Barbara, biedulko, to znowu nocka nie za bardzo...

A ja się Wam pochwalę, że metoda odsmokowania przez obcinanie smoka dała super efekt. Obylo się bez łez. Kinga jak chce spać, to prosi smoczka, ale bierze to, co z niego zostalo, do rączki i nawet nie pcha do buziaka, tylko zasypia bez niego. To pewnie z powodu przyzwyczajenia. Pewnie wyrzucę i tą końcówkę, aby zapomniała wcale o smoczku.
W Suwałkach też piękna pogoda od kilku dni. W niedzielę byliśmy na długaśnym spacerku, wczoraj wieczorem też, ale wychodzimy na długie spacery we 3, bo Mała strasznie mi zwiewa, a ja nie mam siły jej ganiać. Wczoraj nawet G. jej nie dogonił i zakończyło się jak zwykle- rozwalonym nosem :ico_olaboga:
Wczoraj byłam też u diabetologa- dieta pomogła i wyniki są super! Więc do porodu będę na diecie, a co później, to zobaczymy.
Mam tak skopany żołądek przez Patryka, że nie mogę nawet się dotknąć w tym miejscu :ico_placzek: . Jutro idę do swojego ginekologa i zobaczę co słychać u maluszka. Ogólnie to strasznie bolą mnie już nogi po kilku krokach, nie mogę spać, bo mi brzuchol przeszkadza, albo zgaga, i powiem Wam szczerze, że ja już bym mogła urodzić. Już mam dość :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

01 kwie 2008, 10:58

A ja się Wam pochwalę, że metoda odsmokowania przez obcinanie smoka dała super efekt. Obylo się bez łez. Kinga jak chce spać, to prosi smoczka, ale bierze to, co z niego zostalo, do rączki i nawet nie pcha do buziaka, tylko zasypia bez niego.
Barbara, biedulko, to znowu nocka nie za bardzo...


no niestety... Ale mam nadzieje ze jeszcze troche i Asia bedzie mi przesypiala noce bez placzu i przepudzen :ico_sorki:


Ogromne :ico_brawa_01: dla Kini!!! Chyba podesle Ci moja Asie, zeby sobie porozmawiala z Kingusia i oduczyla ja smoka :ico_haha_01:

Mama_Kingi pisze:Wczoraj nawet G. jej nie dogonił i zakończyło się jak zwykle- rozwalonym nosem :ico_olaboga:


biedny nosek Kini :ico_pocieszyciel:
Mnie tez Asia nie idzie grzecznie na spacerze, wiec zawsze albo moja mama albo tato idzie z nami, bo ja niestety nie nadazam za Asia ...

Mama_Kingi pisze:ja już bym mogła urodzić. Już mam dość :ico_noniewiem:


Aniu nie dziwie Ci sie, pamietam jaki jest trudny koniec ciazy ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 kwie 2008, 11:02

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

01 kwie 2008, 11:22

Witaj Zubelku!!!
Ale juz tęskniłyśmy za Tobą i za dziewczynkami

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 kwie 2008, 11:28

Mama_Kingi, ciesze sie ,ze nie zapomnialyscie mnie :ico_buziaczki_big: mam neta od 3 dni,ni mam polskich znakow na klawiaturze narazie...ale musialam tu zerknac ,tez sie bardzo stesknilam.u mni oki dzieci zdrow.Pochwale sie,w ostatnim miesiacu wyszly Gabi cztery czworki ,czekamy jeszcz na jedna dwojk a tu juz 4.No i Gabi od 2 tygodni robi sama siku i kupk na kiblk i nocnik,pamprs tylko na spacery bo zimno zeby wysadzac na dworze.ale sie na chwalilam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

01 kwie 2008, 11:33

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Twoich córeczek. A powiedz jak się tam zaaklimatyzowałyście? I najważniejsze- jak zdrowie dziewczynek?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 kwie 2008, 13:34

Ania brawa dla Kini za postęppy w odsmoczkowaniu, super naprawdę :ico_brawa_01:
Oj biedny Twój brzusio, trzymaj się , poród już bardzo blisko :ico_buziaczki_big:


Witaj Zubelek, jak tam Ci się mieszka w Irlandii?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości