Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 mar 2009, 21:04

Wpadam powiedziec dobranoc.

A my dzis po kebabiku zjedlismy mniam mniam :-) :-)

Shoo Jasper to maly A :-)

Nie naklikajcie za duzo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

26 mar 2009, 21:44

ja sie chyba odmeldowuje... ide sie wykapac, potem te nieszczesne paznokcie (nie chce mi sie, szczerze mowiac) i spioch... Pan zostaje na stanowisku, chociaz teraz zasnal razem z Su w sypialni... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

no to gudnajt :) odezwe sie jutro z pracy, pappapapaaa

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

26 mar 2009, 22:25

no i ja wpadłam wam życzyć kolorowych snów.
P. juz zjechał więc idziemy podyskutować ;-)
szkoda że dostałam ten okres :ico_zly: :ico_wstydzioch: :ico_zly: :ico_wstydzioch: :ico_zly:

jednak wybraliśmy inne miejsce na wypad w czerwcu, jedziemy do Władysławowa bo tam jest aquapark i Maja sobie popływa :DD :DD :DD
http://www.pensjonat-wojciech.com/ - tu będziemy spali ;-)

Już widzę to oczami wyobraźni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-26, 21:26 ]
tzn. widzę to jak Maja pływa - wyobrażacie to sobie :DD

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 mar 2009, 07:49

Witam.
Wczoraj myslalam ze dzis bede miec znowu 10 stron do czytania,a tuwidze ze wszystkie udaly sei na rodzinne wieczorki :-)

U nas noc ok Jula wlasnie sie budzi, a ja pije kawusie.

Margarita pensjonat wyglada bardzo zachecajaco :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

27 mar 2009, 08:00

Gie pisze:oooo, LALUNIA!!!! Czesc!!!! Co u Ciebie?? U Was??

lalunia pisze:Gie ale masz śliczną córeczkę


dzieki, Kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:



a jakoś leci :-) dzien po dniu, moja Tosia już taaaaaaka duża :-) zdrowa jest i robi sie cwaniara mała :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 mar 2009, 08:25

Lalunia ale macie przesliczne psiaki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 mar 2009, 08:57

czesc, witam i ja...

margarita83, super miejsce na wypoczynek, bylam we Wladyslawowie i bardzo mile wspominam te miejscowosc, a pensjonat wydaje mi sie lepszy, niz ten poprzedni... no i baseny sie zapowiadaja, musisz cyknac fotki :ico_brawa_01:

a czy ktores z naszych dzieci ma juz pierwsza kapiel w basenie za soba? mnie bardzo korci, zeby sie przejsc z malym, ale musze wybadac, kiedy mozna isc z niemowleciem, bo chyba to musza byc osobne "zajecia", nie? poza tym, taka zwykla woda w basenie wydaje mi sie troche za zimna dla maluszka... :ico_noniewiem:

u nas nocka dobra i niedobra :/
dobra, bo Jaspi ani razu sie nie obudzil!! :ico_brawa_01:
a niedobra, bo tak sie objadlam tych plackow na noc, ze pozniej bylo mi niedobrze i nie moglam spac :ico_noniewiem: i o 4 w nocy musialam przeniesc sie na chwile do drugiej sypialni, bo w tej, gdzie spalismy bylo mi za goraco (gdzie te czasy, ze zamarzalam spiac w dresie :-D)... pozniej jeszcze do tego A. sie obudzil i o 4 w nocy snulismy sie po mieszkaniu :ico_noniewiem:
teraz butla juz naszykowana, a maly nawet nie koncertuje... lezy tylko grzecznie ze smokiem w buzi i czeka... podmienili mi dziecko ;-)

aa w ogole, to A. wczoraj wieczorem nakarmil Jasperka, mam nadzieje, ze tak zostanie, bo nawet nie stekal, ze go plecy bola :ico_sorki:
i dostalam od niego "prezent"... tzn. zabukowal mi wizyte u kosmetyczki/wizazystki (sam!).. i nawet zaoferowal, ze jak pojde,to zostanie z Jasperkiem :ico_szoking:
takze milo...

(troche boje sie tam isc, bo teraz przed okresem, moja twarz to dioda na diodzie :-D wiec pewnie przepisza mi zel na pryszcze i odesla do domu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_oczko: )

[ Dodano: 2009-03-27, 07:59 ]
lalunia, czesc :-) to sa male bernenczyki?? przeslodkie :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

27 mar 2009, 09:03

tak tak berneńczyki :-) już tylko trzy zostały a w sobote chyba bedzie jeden :/ bedzie mu smutno

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 mar 2009, 09:05

lalunia pisze:tak tak berneńczyki :-) już tylko trzy zostały a w sobote chyba bedzie jeden :/ bedzie mu smutno


zostawcie go sobie, to mu nie bedzie smutno ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 mar 2009, 09:29

witam z ranka z pracy :)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość