Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 mar 2009, 11:19

Hejka :-D

Mery a jak z kupcią u Kornelka,zdrowiejcie szybciutko,bo aż sie serce kroi jak się czyta :ico_placzek: ,że wszyscy chorzy jesteśćie :ico_olaboga:

malowanie całkiem spoko sie skończyło,ubranka oczywiście do prania :-D ,ale to maleńki skutek uboczny :ico_oczko: .Dobrze,że wojny w trakcie nie było,bo to byłby już poważny problem :ico_oczko:

zaraz wybywamy na spacerek,bo niby pochmurnoa,ale ciepło na szczęście :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 mar 2009, 12:52

Iwciu- z kupcia tez niedobrze, zielona śluzowata, wczoraj dwie dzisiaj narazie jedna. Przed chwilą zjadł kanapkę i jestem hapy. Rok temu jak miał biegunke i dała mu baktrim to też chyba po nim miał biegunke bo dopóki go brał to nic nie przechodziło, pamietacie miesiac czasu sie męczył. wrazliwy na leki ma bardzo brzusio, nawet na priobiotyki, które powinny mu pomóc a tez ma po nich lużne kupki.
To z malowania chłopaki mieli radość, super razem sie nie nudza zawsze cos wymyslą :ico_oczko:
sory, ze tak o tej chorobie ciagle pisze ale to u mnie teraz temat przewodni.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 mar 2009, 13:09

No to Mery masz nie wesoło jak taki wrażliwy brzusio, u nas na szczęście biegunek 0 Martyna ani razu nie miała, a Matyldzi to chyba sie zdażyła jedna taka kupka. Teraz moje dziecko bawi się w CCC ja któras zgadnie co to za zabawa to stawiam kawe :-D A bawi się już godzine to dobra zabawa :ico_brawa_01: U nas słonko wyszło to chyba wybiezemy sie na spacerek, chodz przyszła do mnie pani migrena i głowe mi rozrywa :ico_olaboga: AAAAAAAAA jeszcze musze cos napisać kolezanka mi kazała sobie zrobić płukanke bo cos mi włosy pożółkły, no to teraz mam fioletowe :-D :-D :-D Ale fiolet to ostatnio chyba w modzie :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 mar 2009, 15:42

Mery wcale nie przepraszaj,bo przecież musisz to z siebie wyrzucić ,to chociaż troszkę głowę spokojniejszą :ico_olaboga: masz.Wiadomo żadna z nas Ci nie pomoże,ale samo wygadanie też dużo daje :-)

a mnie dzis strasznie boli noga -prawa,ledwo chodzę,jak mi cos chwilami przeskoczy w biodrze,to nawet stanąć nie mogę :ico_szoking:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

27 mar 2009, 21:12

Hej! nareszcie weekend :569: :569: :569: :569: :569: Przez ostatnie dwa weekendy "się kursowałam", teraz trochę oddychnę. Ale u nas też choroby się zaczynają, mężuś kicha itp :ico_zly: Już wiem jak to się skończy, za moment mały też się rozchoruje!
mery, szkoda, że możemy tylko taką :ico_kawa: internetową wypić...
Ostatnio nawet kati się nie odzywa...
iwciu, ja Maciejowi jeszcze farbek nie dałam...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 mar 2009, 23:13

Maziu zdradź tajemnicę ,co to CCC ,bo nie zgadnę za nic :ico_szoking:

Chloe my zrobilismy kolejne podejście z farbami i teraz widzę,że zabawa na całego.Całe pokoje są udekorowane "obrazami" Bartusia,jutro zabiera kolekcję do babci,każdy zostanie obdarowany :ico_oczko: .Farb w kubeczkach coraz mniej :ico_szoking: ,zaraz trzeba kolejne kupować :-D

jutro jadę do rodziców,mam nadzieję,że ładnie bedzie to sie Bartek wyhasa na świezym powietrzu ,buziaki do poniedziałku pewnie :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

28 mar 2009, 20:48

Hej!
Mam nadzieję, że wykorzystałyście piękną pogodę :ico_haha_01: Maciej się wyhasał na dzialce. Już od 18.30 śpi, pewnie jutro znowu zrobi pobudkę o 5.30 :ico_noniewiem:
mary, jak się czuje dziś Kornelek?

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 mar 2009, 11:45

Witam po weekendzie i po zmianie czasu :-) Ojjjjjjj jak brakuje tej godzinki snu :-) Mała dziś obudziła się o 4 i już było po spaniu wziełam ją do siebie, to zasnęła po godzinie no ale cóz z tego ze jesteśmy teraz niewyspani :ico_olaboga: Martynka dziś nieumiała wstac do zerówki, chyba 3 razy ją budziłam :-) Winna tez jest pogoda bo od wczoraj pada i pada, jak tylko słoneczko zaświeci to chyba wszystko wróci do normy :ico_haha_02: iWCIU zabawa w CCC to nic innego jak przymiezanie wszystkich butów jakie są w domu :-D MERY pisz szybciutko jak tam mały, zdrowy już????? :-) CHLOE jak weekendowy wypoczynek, nasze dziewczyny w sobote się wyhasały tak ładnie było że spacerowałyśmy i spacerowałyśmy.Troche się buntowały bo im ciepło było w tych kurtkach ale co przeciez nie będe je rozbierac bo troche słońce wyszło :-) Chodz już sie zastanawiam co im ubiore pod koniec tyg. jak zapowiadaja prawie 20stopni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

30 mar 2009, 20:20

Cześć! No właśnie! Wiosna idzie wielkimi krokami:-) a ja zabieram się za porządki.
mery, jak dzisiaj czuje się Kornelek??
eduuuuuulita, melduj się :569:
A reszta dziewczyn?? Koleżanki, już po weekendzie! :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

30 mar 2009, 22:07

Hejka :-D

my też mamy za soba bardzo udany weekend :ico_brawa_01: ,pogoda świetna,kilometrów nakręciliśmy :ico_oczko: i bardzo mnie cieszy to ,że pogoda ma być coraz ładniejsza :ico_brawa_01:

Mery napisz jak Kornelek tak cie pięknie prosimy,w ogóle jak sie wszyscy czujecie :ico_noniewiem:
Dziewczynki meldujcie sie ,bo pusto :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

mój mąż niestety znów na tydzien wyjechał,tak mi smutno bez niego :ico_placzek: ,szkoda,że dopiero poniedziałek :ico_oczko: :ico_placzek:

zmykam spać ,bo jak przeciągnę to potem zasnąć nie mogę :ico_puknij: ,buziaki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości