ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

26 mar 2009, 21:48

Oj ja tez nie polecam jonsonaa na pewno szampon dla dzieci jest do kitu strasznie wysusza wloski i je kosmaci!
Tutaj kroloje mustela ale poki co moje dziecko zadowoli sie polskimi kosmetykami moj maz wlasnie jest w polsce i kupil takie,Aleksander chowal sie na roznych od polskich po zagraniczne i mysle ze tak naprawde nie ma co wymyslac wazne zeby dziecko nie mialo alergii.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

26 mar 2009, 21:52

to ja juz nie wiem :-D
ale w sumie to jak ze wszystkim proszkami pieluszkami i innymi rzeczami - u jedych dzieci sie sprawdza i jest ok a u innych powoduje alergie i inne cuda :ico_noniewiem:
Wiec cos trzeba wyprobowac , jakby na to nie patrzec to przy kazdej firmie jest za i przeciw wiec nie da sie tego wyposrodkowac :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-26, 20:53 ]
ewusia75 pisze:ale poki co moje dziecko zadowoli sie polskimi kosmetykami moj maz wlasnie jest w polsce i kupil takie
a jakiej firmy?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

26 mar 2009, 22:02

ramonka, z polskich to polecalabym bambino, slyszalam na ich temat bardzo dobre opinie. Gdybym mieszkala w Polsce to bym ich uzywala.

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

26 mar 2009, 22:10

Bambino i jakies niemieckiej firmy na B...... .Bo zapomnial nazwe a pakuje wszystko nabierzaco.A co do alergii to moj Olek nigdy na nic nie byl uczulony i kosmetyki to jest indywidualna sprawa.Musze tez dodadac ze nasza corka juz nie bedzie chodzic gola tatus zrobil zakupy cioteczki dorzucily i tak oto powstala garderoba dziecka. :ico_haha_01:
Teraz okazalo sie ze juz prawie wszystko mamy tylko pokoju dla malej
brak :ico_zly: !!!
Ogolnie to tutaj w regionie paryskim mieszkanie 3pokojowe jest drogie dlatego czekalismy na te lokatorskie ale widac ze trzeba bedzie jeszcze cos przed narodzinami wynajac,zostalo malo czasu a tutaj zeby wynajac to trzeba miec wielka cierpliwosc!
Francuzi maja na wszystko czas sa leniwi no i zadufani w sobie ogolnie co raz bardziej mnie denerwuja!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

26 mar 2009, 22:35

ja przy Dominice używałam Nivea i teraz tez będę :-D , u nas się sprawdziły.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 11:45

myszka_f pisze:ja przy Dominice używałam Nivea i teraz tez będę , u nas się sprawdziły.
to kupie nivea - klamka zapadła :-D

ewusia75 pisze:Teraz okazalo sie ze juz prawie wszystko mamy tylko pokoju dla malej
brak !!!
My wogole nie mamy pokoju dla małej. Bedzie z nami w sypialni. Mamy jeden pokoj pusty tzn taki składzik jak ja to nazywam bo z suszarka na pranie, deska do prasowania i inymi rzeczami ale pewnie za 1,5 roku - 2 lata sie stad wyprowadzimy wiec szkoda kasy na robienie pokoju, zwlaszcza ze dziecka i tak nie połoze osobno spac na poczatk :ico_sorki:

betty0704
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 13:59

27 mar 2009, 11:50

co do kosmetyków dla dzieci to jestem zupełnie zielona. Jedni mowia ze tej firmy dobre, drudzy na nia narzekaja, inni polecaja jeszcze inna...sama juz nie wiem. Bedąc w szkole rodzenia położna powiedziała,ze dadzą nam próbki i tez spis kosmetyków abyśmy zobaczyly czy akurat nam odpowiadają. Sama juz nie wiem :-/
Ale mam dzis dobry humorek, wzielam sobie wolne :-D
Milego dnia zycze i caluje brzuchatki :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 12:00

betty0704 pisze:co do kosmetyków dla dzieci to jestem zupełnie zielona. Jedni mowia ze tej firmy dobre, drudzy na nia narzekaja, inni polecaja jeszcze inna...sama juz nie wiem
no wlasnie :ico_olaboga: ja pewnie jeszcze 5 razy zdanie zmienie :ico_oczko:
ja tez mam dzis wolne :ico_brawa_01:
Kurde słoneczka nie ma dzis a ja ide kwiatki sadzic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 15:14

Witam czerwcowki :-)
ramonka, nie zapomnij o rekawiczkach i dokladnym umyciu rak po pracy w ogrodzie.

Wybieram sie dzisiaj na zakupy. Jakis spacerek jeszcze, bo wczoraj wiecej przesiedzialam w domu i chyba na dobre mi to nie wyszlo.
Wzielam sie za szukanie pracy dla meza. Napisalam cv i troszke mi to czasu zajelo :-)
Jakby sie udalo zmienic prace na lepsza byloby super. W kazdym razie jak bedziemy probowac to moze w koncu sie uda.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 mar 2009, 15:48

ramonka pisze:My wogole nie mamy pokoju dla małej.

My mieszkamy z rodzicami i mamy jednym pokoju, tylko że tata jest za granicą na kontrakcie a mama jest niepełnosprawna więc tak praktycznie całe mieszkanie jest nasze.

betty0704, Kosmetyków jest tyle że naprawdę trudno sire zdecydować.

Dzisiaj powiesiłam firanki i teraz najchętniej poszła bym spać a tu jeszcze obiad, zakupy i pranie :ico_olaboga:

macie już pokarm bo ja tak i zaczynam przeciekać co strasznie mnie wkurza :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość