Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 mar 2009, 11:59

Gie, hehe pocieszna ta Twoja Zu :-) odglosy w domu mamu identyczne :-D
a rzeczywiscie, zlapala sie za wloski :ico_brawa_01:
aaa, zapomnialam o fotach JASPERKA - Shoo - On Ci zaraz smignie tak, jak Majka
:ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

co do odparzonej pupy, to my od urodzenia uzywamy chusteczek nawilzajacych i kremu Bez Nazwy :-D tzn. to jest krem robiony w aptece, na zamowienie... taki, jakiego uzywaja w szpitalu (przynajmniej w Tychach) na oddziale noworodkow...
uzywamy go po kapieli (czyli co 2 dzien)
nigdy nie mielismy problemow z odparzeniem..

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 mar 2009, 12:04

to jest krem robiony w aptece, na zamowienie... taki, jakiego uzywaja w szpitalu (przynajmniej w Tychach) na oddziale noworodkow...
super jest ten krem, moja kuzynka mi dala jak bylam w PL, ale juz sie skonczyl wiec teraz smarujemy Linamgiem lub Bepanthenem

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 mar 2009, 12:09

super jest ten krem, moja kuzynka mi dala jak bylam w PL, ale juz sie skonczyl wiec teraz smarujemy Linamgiem lub Bepanthenem
zgadzam sie, krem jest niesamowity...

ale z tego, co pameitam, to Wy ostatnio mieliscie wlasnie problemy z odparzeniem... po tym, jak przestalas uzywac tego kremu???

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 mar 2009, 12:11

ale z tego, co pameitam, to Wy ostatnio mieliscie wlasnie problemy z odparzeniem... po tym, jak przestalas uzywac tego kremu???
no kremu juz nie mam od dluzeszego czasu i wlasnie wtedy pojawily sie odparzenia , Erik znow ma, ale juz coraz lepiej, juz schodzi, jeszcze tylko troszke zostalo

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 mar 2009, 12:15

Witam i ja.

Gie filmik super,Zuzia fajnie sobie opowiada.
Shoo no Jasper jeszcze troche pocwiczy i ruszy w swiat.
No i brawa dla A za prezent chcesie chop zrehabilitowac :-)

A my uzywamy kremow sporadycznie a na wieczor sudokremu i jak dotad nie bylo problemow z pupa :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 mar 2009, 12:27

shoo, a wlasnie zapomnialam napisac o Twoim A. Bylam w szoku normalnei czytajac Twojego posta, normalnie jaka postawa, az nie moglam uwierzyc :-D Ale ciesze sie, ze przemyslal sprawe i oby teraz bylo juz lepiej i bez klotni.

JEjku ide jesc sniadanko, bo az na wymioty mnie ciaga :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 mar 2009, 12:31

shoo, a wlasnie zapomnialam napisac o Twoim A. Bylam w szoku normalnei czytajac Twojego posta, normalnie jaka postawa, az nie moglam uwierzyc :-D Ale ciesze sie, ze przemyslal sprawe i oby teraz bylo juz lepiej i bez klotni.
No i brawa dla A za prezent chcesie chop zrehabilitowac
no w koncu sobie (chyba) uswiadomil, ze zle sie zachowal :ico_noniewiem:
i mam nadzieje, ze to nie jest tylko proba "przyklepania sprawy", a za tydzien jazda od nowa... :ico_noniewiem:
w kazdym razie, jest mi milo i tez bylam zaskoczona :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 mar 2009, 12:39

witaj SZKRAB, witaj PATI...



tak, tak - bravo dla A. za przeblysk geniuszu... :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 mar 2009, 12:43

i mam nadzieje, ze to nie jest tylko proba "przyklepania sprawy", a za tydzien jazda od nowa... :ico_noniewiem:
miejmy nadzieje, ze A sobie przemyslal sprawe i doszedl do pewnych wnioskow
w kazdym razie, jest mi milo i tez bylam zaskoczona :-)
sie nie dziwie, tez bym byla, ale to mily prezencik :-)

A swoja droga, moja geba wyglada strasznie, cala w diodach, to od tych slodyczy, tzn od czekolady, normalnie nie moge sie opamietac z tymi slodyczami,to silniejsze ode mnie,a teraz wygladam " jak idz stad i nei wracaj"

[ Dodano: 2009-03-27, 11:44 ]
witaj PATI...
witaj, juz dzisiaj w pracy jestes, nie???

[ Dodano: 2009-03-27, 11:47 ]
shoo wczoraj czytalam o tej 17- latce, ona chyba nie wie co to znaczy ciaza i macierzynstwo, normalnie jakas paranoja, ona chce dziecko, bo to bedzie dla niej motywacja do nauki, zeby zapewnic mu lepsza przyszlosc :ico_puknij: :ico_olaboga: A zszokowalo mnie to, ze ona ma 17 lat, jest niepelnoletnia, a jej partner ma 29 :ico_szoking: przeciez za to siedziec mozna, czy nie????? A jej rodzice na to pozwalaja :ico_olaboga: :ico_olaboga:

jakie Ty masz shoo na temat tego zdanie???

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 mar 2009, 13:21

A zszokowalo mnie to, ze ona ma 17 lat, jest niepelnoletnia, a jej partner ma 29 przeciez za to siedziec mozna, czy nie?????
No siedziec mozna ale jakby miala 15 wtedy jest jeszcze nieletnia.A moze w tym roku konczy juz 18 ? Ale to i tak kiepski pomysl zeby miec dziecko dla motywacji do nauki :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-03-27, 12:25 ]
A ja sie biore za pakowanie.Co prawda mam jeszcze dwa tygodnie,ale musze rzeczy przesegregowac .I te mniejsze poopisywac zeby potem mozna bylo tylko pudo na strych postawic bez rozpakowywania :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość