Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

01 kwie 2008, 08:28

cześć laseczki
znów za oknem wiosna :-D :-D :-D
nocka ok pobudka przed 8 a to dlatego że dziecię tak jak pisałam wcześniej nie spało w dzień drugi raz w życiu ale koło 17 miał kryzys zasypiał w wózku na spacerku ale go wyciągnęłam i szedł ładnie :ico_oczko: i tak dopiero o 20 zasnął
Kubuś z Pelusiem chyba się umówili :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Kaba też czasam jest nie grzeczny a zawłaszcza w pierwszych dniach odsmoczkowania nie wiedziałam co się dzieję , bałam się że tak zostanie ale jest lepiej ale zdarza mu się być nie grzecznym :617: ale chyba bez tego się nie obejdzie ,czasem się kładzie na podłodze i płacze w domu i my nie reagujemy , najgorzej jak jest ktoś z rodziny wtedy Kubusiu itd a wtedy on jeszcze bardziej ale na szczęście jak pisałam nie często
siunia wyglądasz ślicznie i brzusiu i ta jak kasiekk zatęskniłam za tym i tak bym chciała :ico_ciezarowka: hihi nawet mój T chce ale wstrzymujemy się dopóki Kubuś nie nauczy się gryźć :ico_oczko:
kasiekk dobrze że u okulisty wszystko ok :ico_sorki:
magda dużo zdrówka dla dzieciaczków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
my przed 10 wychodzimy do miasta muszę iść do kwiaciarni bo ciocia ma imieniny a moja prababcia urodziny i po południu idę do szpitala bo babcia w szpitalu od piątku miała gorączkę osłabiona, nic nie chce jeść ma 88 lat :ico_placzek:
domi zdrówka dla S
magda oby zaparcia szybko przeszły a herbatke koperkową podajesz , nam jak kubuś był mały pomagała :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-01, 08:29 ]
siunia NAt zdała :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 kwie 2008, 09:40

dziendoberek
ja wstalam o 7
dom posprzatalam, pranko sie robi, bylam w sklepiei juz zupa zaniedlugo bedzie gotowa...dopiero teraz jem sniadanko i pije kawusie... Oskar broi... wstal przed 9 ale za to w nocy cos zle spal, przebudzil sie po polnocy i plakal strasnzie, mialam wrazenie jakby byl rozgrzany... nie moglam znalesc termometru :ico_wstydzioch: dalam mu lyzeczke ibufenu i zasnalpo 20 minutach i spal do rana

czekam az mi wlsoy wyschna i na spacerek idziemy bo slonecznie dzis...

Siunia fajnie wygladasz...kwitnaco :-D
zdalam zdalam prawko i juz sobie od czasu do czasu smigam, teraz tylko czekam na jakies autko dla mnie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-01, 09:41 ]
duzo zdroewka dla chorowitkow
u nas tylko ze mna cos nie tak wciaz..dzis mnie nerka strsznie boli..cyba nerka..juz sama nie wiem..czy to wlasnie nerka czy moze jakis miesien w plecach, czykorzonki z jednej strony
ja ostatnio ciagle z czyms niedomagam...dobrze ze Oski zdrowy

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 kwie 2008, 09:43

Hejka

u nas nocka ladnie przrspana do 8 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 kwie 2008, 09:56

hej Lulu
gratuluje nocki :-D
jak sobi radzisz ze szkola??

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 kwie 2008, 10:53

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :-D

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

01 kwie 2008, 11:39

witajcie kochane :ico_oczko:
witaj Aniu witaj :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
co tam u Ciebie jak dziewczynki i wogole co slychowac? :ico_oczko:

nocka spoko :-) Gabi o dziwo przespala cala nocke mimo zatkanego noska :ico_sorki:
lulu81, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nocke
Natashka, super ze zdalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to kiedy nas wezmiesz na przejazdzke :-D
moja spi :ico_spanko: spala obudzila sie z placzem :ico_olaboga:
jest w miare cieplo i po obiadku spadamy na spacerek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 kwie 2008, 11:42

Ja znów tylko dosłownie na sek się przywitać, bo mąż teraz bedzie na kompie bo na 15 do pracy ma, a i jeszcze szybko pisze bo Milan w papera nawalił.

Nocka ok, wstaliśmy o 10.

Natashka, to super że zdałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja to samo za dużo nie śmigam bo auto tylko 1, ale w czerwcu gdzies planujemy kupić drugie.

pata, kasiekk, to na co czekacie róbcie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

zubelek, super że jesteś, ale niestety nie mogę teraz być na tt, doczytam później co napisałaś , buziaki dla ciebie i dziewczynek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 kwie 2008, 12:02

Witam
nocka ok,jak padł wczoraj o 19.45 tak wstał dopiero po 7 :ico_szoking: teraz go położyłam ale nie wiem czy bedzie spał,mówił że chce isć spać
u nas tez pięknie na dworze,ale nie miałam czasu wyjsć do południa,potem pójdziemy

Siunia to nie jest takie proste :ico_ciezarowka: niestety :ico_noniewiem:

zubelek sie pojawił i zniknął,wracaaaaj!!!!

[ Dodano: 2008-04-01, 12:03 ]
Patka duużo zdrówka dla babci :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

01 kwie 2008, 12:17

kuba śpi :ico_sorki:
kasiekk dzięki
aniu
kochana pisz co u was? jak dziewczynki i w ogóle wszystko
wklej zdjęcia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 kwie 2008, 12:17

jestem,jestem...tz musz spadac...al wasze dzieciaki urosly przez t 4 miechy.... u mnie oki,poznij opisze bo nie mam teraz juz czasu...duze buziaki dla was i waszych szkrabow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość