lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

01 kwie 2008, 12:26

kasiulinka, to dobry czas na porządki wiosenne :-) Ja też zabieram się za wyrzucanie zbędnych rzeczy z szaf, żeby zrobić własne półeczki dla naszego malucha.

śmiesznie będzie jak dopiero przy porodzie poznam płeć

To będzie wtedy mega niespodzianka :ico_brawa_01: Ale Twój maluszek ma jeszcze szansę, żeby sie ujawnić. Ciotki z tt na pewno będą trzymać kciuki za tydzień :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-01, 12:29 ]
Nowa, już drugi dzień robisz mi smaka na te pierogi :ico_oczko:
:ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 kwie 2008, 13:01

cześć Słoneczka, nareszcie powróciłam. Ludzie, bez neta to sie zyc nie da! :ico_placzek: :ico_oczko:
napisałam stosowne info na gg do chłopaka od którego mamy neta (bo o dziwo gg dziś działało) no i po kwadransie sie zjawił i naprawił,ma szczęście :-D
jakie macie piekne brzusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja wam zaraz zrobie sesje, tzn sesja była wczoraj, dziś wkleje wam jej wyniki :ico_haha_02:
jesteśmy po wizycie u ginki, jestem ogóleni 7 kg na plusie to nawet nie narzekam :ico_oczko: ale lekarka oczywiście totalna luzara- boli woreczek (sama powiedziała że to bedzie woreczek czyli moja diagnoza była frafna- i po co mi lekarz :ico_oczko: ) - to łyknąć nospe- recepta pani doktor :ico_puknij: i nie jeśc smażonego na noc. Głupia traba, ja w ogóle nie jem smazonego od 10 dni :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
no i wpisała mi wyniki w karte ciązy to tyle mnie widziała- za tydzien dzwonie do mojego prywatnego i jak mnie zechce to się do niego przepiszę :-D mam nadzieje że nie będe nim zawiedziona. :ico_noniewiem: kupiłam sobie dziś truskawki, jakie pyszne,ambrozja,!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-04-01, 13:02 ]
ja dziś na obiad eksperymientuje z fixem knorra- kurczak a la strogonof, robiła któras z was kiedyś?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

01 kwie 2008, 13:04

Cześć już jestem, ale Wy zwiałyście :ico_oczko:

Nowa miałam to samo o Milanie napisać :ico_oczko: A na pierożki to i mi smaka narobiłaś :-)

Siunia to my dzisiaj nie poklikamy bo jak Ty siądziesz to ja akurat do gina pojadę!

Kasiulinka już pranie czy tylko przejrzeć zamierzasz ciuszki??

Lulu_ to też miałaś zajęty ranek, ja jutro do pracy jadę ze zwolnieniem, tylko u mnie w przedszkolu podobno ospa więc nie wiem czy zajdę, troszkę się obawiam (chociaż chorowałam).

Żebra mnie dalej bolą :ico_olaboga: ale jakoś przeżyję.

A i uwaga byłam u super babki z wózkami i wiecie co?? Kupuję X-Landera :-D normalnie tak go zachwalała i polecała, że szok, zdecydowaliśmy się, tylko jest jeden minus - brak bazy do samochodu, więc wkładanie i wyjmowanie fotelika będzie trochę czasochłonne, ale trudno a kolorek zielony :-)

Hej Martuś fajnie że jesteś :ico_brawa_01: Niestety nie robiłam tego fixa, ale robiłam rybę w sosie koperkowym bodajże no i klops nie polecam.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 kwie 2008, 13:10

spinka, zobaczymy, mam nadzijee że bedzie to zjadliwe danie :ico_oczko: idę własnie przygotowac kurczaczka i pieczarki i jak zdążę przed powrotem M. albo lekcja to wam te zdjęcia wkleje, jak nie to wieczorkiem :ico_haha_02:
czy lekarz prywatny nie zdziwi się że przepisuje sie teraz do niego, w III trymestrze? Myśle że nie ja pierwsz nie ostatnia, co?
dzisiaj było miło w miescie, każdy mnie traktował uprzejmie w sklepiew i na targu, nawet w bibliotece :-D

[ Dodano: 2008-04-01, 13:12 ]
moja dzidiza jest tak nisko że do zeber mi nie sięga :ico_olaboga: ale za to jak położę ręke to juz tak bardzo wyraznie czuje że to np. nózka sie przesuwa a nie pupcia- po prostu kosteczki sa wyczuwalne :ico_brawa_01:
za to woreczek w nocy znów troche napierdzielał, mam nadzieje że prywatny gin. bardziej serio mnie potraktuje
a i jeszcze ta ginka mnie dzis pyta " prenatal pani cały czas łyka, prawda?" a ona mi ani razu nie mówiła że mam łykac :ico_puknij: powiedziałam że feminatal to powiedziała ze OK.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

01 kwie 2008, 13:14

Marta26, super że wróciłaś :ico_brawa_01: Ja nie żałowałam nawet przez chwilę zmiany lekarza. Państwowo to rzeczywiście totalna olewka :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że też będziesz zadowolona ze zmiany!!!
Truskawki...mniam. Ale ja jeszcze w tym roku nie uległam :ico_oczko:
Wklej fotki :ico_sorki:

spinka, ja w wolnej chwili tu zaglądam :-)
Opinie o x landerach są chyba wszędzie pozytywne. Nam w sklepie z wózkami też zdecydowanie polecała ten wózeczek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-01, 13:17 ]
czy lekarz prywatny nie zdziwi się że przepisuje sie teraz do niego, w III trymestrze?


Nie sądzę, tydzień temu zmieniałam i nikt się nie dziwił!

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

01 kwie 2008, 13:25

Widze ze bedziemy x-landerowe czerwcowki :ico_haha_01: My co prawda nie na 100% ale jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to tez bedzie zielony XA :-D :-D
Wczoraj wyciaglam meza do 4Kids zeby wozkami pojezdzic :ico_haha_01: Ale nie bylo x-landera xa, mieli tylko xt trojkolowca - jezdzi fajnie ale nie podoba mi sie tak jak tamten. Ogolnie sklep drogi jak diabli, wozki taki od 2000 wzwyz wiec i tak tu nie kupimy no ale poogladac mozna. Pojezdzilam sobie tyk cudem:

Obrazek
Obrazek

dziewczyny no bajka jak sie tym jezdzi :ico_szoking: Jedna reka mozna prowadzic, super skretny i jaki lekki, bylam w szoku ze mozna taki lekki wozek zrobic. No ale cena powyzej 3000 :ico_oczko: Zreszta nie odwazylabym sie takiego kupic, wszyscy by sie gapili na nas chyba :ico_haha_01:

Musimy sie wybrac do jakiegos normalniejszego sklepu z tanszymi alternatywami zeby poogladac chociaz..

Mamy juz 9 kg na plusie, pieknie leci nie powiem :ico_haha_01: A wczoraj pierwszy raz mi sie udalo zjesc caly puchar lodow z Grycana, maz byl w szoku :-D Nigdy mi tak apetyt nie dopisywal.

Wlasnie robie rolade cytrynowa, dawno nie robilam, chyba zjem cala sama :ico_haha_01: a co :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

01 kwie 2008, 13:28

Marta jak byś na innego państwowego zmieniała to i może by mieli coś przeciwko,a tak myślę że nie.

Lulu_ a jaki kolorek Ci się podoba, bo mi zdecydowanie zielony :ico_brawa_01:

A i zmieniłam dzięki tej kobietce swój typ łóżeczka - odradziła mi Klapsia bo mówiła, że nie jest zbyt precyzyjnie wykonany, poza tym, podobno te szczebelki w spodzie są b. słabe, no i zmieniłam typ, ale nie pamiętam jak tamto łóżeczko które chcę kupić się nazywa :ico_wstydzioch:
Muszę się położyć bo to żebro mnie dobija :ico_placzek:

Tuska no kosmiczny wózek, nie ma co :ico_szoking: A ja za mojego x-landera mam zapłacić nie całe 1800zł, no ale babka powiedziała, że jak więcej coś będę kupowała to mi rabat da(a podobno udziela sporych rabatów- no ja chcę u nie jeszcze 2 łóżeczka kupić, wanienkę, laktator może no i chyba pościel - chociaż się zastanowię nad pościelą)
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2008, 13:34 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

01 kwie 2008, 13:32

CHcialam wam zrobic kawal na prima aprylis i napisac ze bylam na usg i sie okazalo ze blizniaki :ico_oczko: :ico_haha_01: Ale stwierdzilam ze zbyt malo wiarygodne hehe

Zabieram sie powoli za robienie listy zakupow do szpitala, pieluch itp pielegnacyjnych i zastanawiam sie co z laktatorem.. Juz pomijajac fakt ktory wybrac (czytalam opinie na necie i bedzie albo Isis Avent reczny, albo Medela Mini Electric - maja najlepsze opinie) ale nie wiem czy juz go kupowac, czy po porodzie dopiero? Nie mam pojecia czy sie to przyda, a troche kosztuja te laktatory :ico_noniewiem: CO prawda mozna kupic taki za 50-60 ale podobno dziadostwo, to juz lepiej od razu lepszy nie?

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

01 kwie 2008, 13:32

Tuska, my też oglądaliśmy takie kosmiczne modele :-D Ciekawe jak się w terenie sprawdzają, bo na płaskiej podłodze to wiele prowadzi się świetnie, a na naszych chodnikach jest problem.

A to Nowa rozpropagowała te wózeczki wśród nas :-D Mój Ł. to już o innym nie chce słyszeć :ico_noniewiem: Ja ciągle poszukuję tańszego modelu. Na razie bez sukcesów.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

01 kwie 2008, 13:37

Co do laktatorów to tak babkaw sklepie mówiła, że Awent (chociaż u mnie w szpitali polecają, ale podobno dlatego że ich sponsorują). Mówiła coś że ważna jest sylikonowa końcówka, normalnie babka super, tyle rzeczy doradzi, aż miło jej było słuchać :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość