Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 kwie 2008, 09:37

hej dziewczyny !!!!
Emalia zaden link nie chce mi sie otworzyc :ico_placzek:
a co do męża to sie nie przejmuj, bedzie dobrze i trzymam kciuki za prace :ico_oczko:
Mikusia rzeczywiście widze, ze sie cieszysz z powrotu do POlski :ico_oczko:
my na razie napewno nie wrócimy , nie mam sensu :ico_olaboga: zobaczymy jak nam sie życie ułoży zresztą :ico_oczko:
a gdzie Madzia ????? pewnie cięzko pracuje i do tego dzieciaczki :ico_olaboga: dzielna dziewczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas dzis z rana lało i wiało strasznie, ale widze, ze słoneczko wychodzi wiec moze bedzie łądnie i polece sobie na spacerek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 kwie 2008, 11:20

martuchafrost, jak tam ? :-D A u mnie 20 stopni C,cipelko

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

01 kwie 2008, 11:35

Obrazek


dzis wolne a za oknem glowe chce urwac :ico_olaboga:
szkoda,no ale coz cala Irlandia nieprawdaz???

dzis rozmowe ma moj M i wciaz wydzwania do firm i wysyla CV,oby w koncu cos ruszylo,bo to juz 6 ty tydz bez pracy :ico_placzek:

od jutra wracam do pracy i bede robic przez weekend tez :ico_zly:

wczoraj odwiedzila mnie kobieta z Siptu-mialam mase pytan co do moich racji w pracy
i okazalo sie ,ze powinni mi placic kazda niedziele podwojnie a ja od 5 lat nie dostalam za zadna wiecej jak za normalny dzien,powiedziala tez,ze jesli na planie mam 8 godz na dany dzien a np po 6 wysylaja do domu to i tak powinni zaplacic za 8-no i kolejny raz okradaja,po drugie maksymalnie powinno sie robic 6 dni a po nich dwa wolnego a ja nie raz robie po 8,9 a nawet 11 dni a pozniej mam wolne,mase jeszcze innych rzeczy no i mam teraz twardy orzech do zgryzienia,bo jestem tylko z siostra a jesli chcemy cos wskurac musi byc nas wiecej a to nie bedzie latwe,dziewczyny sie boja ale jak to ta babeczka powiedziala latwiej zwolnic nas dwie(mnie i siostre) niz np 5 osob,ktore w zasadzie sa jedyna grupa pokojowek w hotelu
do wygrania jest to wszystko wstecz nawet do 3 lat-gra warta swieczki,mysle,ze jak one nie pojda na to i tak zaloze im sprawe i mam gdzies czy mnie zwolnia,bo mam dosc tego miejsca,tych ludzi tego jak po tylu latach mnie tam traktuja

milego dnia kochane
do pozniej

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

01 kwie 2008, 13:28

Emalia jak pracowalam w Centra, mielismy podobną sytuacje. i jedna dziewczyna zglosila, to do prawnika z siptu. ten wyslal list do naszego szefa, ze zostal powiadomiony o naduzyciach i ma kilka tygodni na poprawe sytuacji. za kilka tygodni powtorka ale caly czas osoba, ktora to zglosila byla anonimowa. wkoncu przyjechali z siptu, gosciu musial oddac kase za latka do tyłu i wprowadzic dodatki za niedziele. kolezanka sama sie w koncu przyznala szefowi, bo robil śledztwo i przepytywal iroli czy to nie oni. a tu poleczka:)) ale jej nie zwolnil. wiec zycze powodzenia :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-01, 22:44 ]
Nigdy nie rezygnuj z marzeń.
Gdzieś, kiedyś, wreszcie,
jakoś wszystkie się spełnią.

na dowidzenia -udanego życia życzę wam i waszym bliskim :-)
licze, ze w tym roku do was wróce. jesli nie, to bylo mi bardzo z wami milo :-D
papa

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

02 kwie 2008, 00:24

emalia30, powinnas zawalczyc o swoje koniecznie nic nie masz do stracenia :ico_nienie: tym bardziej w waszej obecnej sytuacji tez slyszalam o takich przypadkach i te pieniadze sa rzeczywiscie do odzyskania nawet jesli to potrwa ale warto nie daj sie wykorzystywac :ico_nienie:
Mi tez nie chca otwierac sie linki :ico_olaboga:
A te 5 tygodni zleci szybciutko zobaczysz juz tyle dalas rade to wytrzymasz :-) A ak twoje dolegliwosci?lepiej troche po tych masciach?
emalia30 pisze:chrzciny beda a mojego M niestety nie

jak to taty nie bedzie na chrzcinach synka??? :ico_olaboga:
martuchafrost pisze:a gdzie Madzia ????? pewnie cięzko pracuje i do tego dzieciaczki dzielna dziewczyna

hihi a no pracuje teraz znowu mam 3 dni w tygodniu ale ciesze sie po mam czas zeby z chlopcami posiedziec i uczyc mojego malego 2-latka siadania na nicniczek bo chodzi o to ze przy mnie robi ladnie nawet zdarza sie ze sam sie rozbierze i pojdzie a przy tesciowej za holere nie chce :ico_olaboga: mowi ze z mama bedzie robilten moj urwis kochany :-D
mikusia1 pisze:ja nadal niemam @ juz 8 dzien hihi

to naprawde dziwne :ico_szoking: jak to mozzliwe ze tak sie dzieje przy tabsach :ico_olaboga: lepiej powtorz test za pare dni zzeby w razie co fasolce tabletkami nie zaszkodzic :ico_noniewiem:
martuchafrost pisze:jade do Polski ( 17 kwietnia)

:ico_olaboga:
super zazdroszcze dobrze robisz niech sie babcia troche maluszkiem nacieszy :-)
emalia30 pisze:nie zapomnijcie przestawić czasu

haha no wlasnie my nie wiedzielismy dopiero kolega do nas wpadl w niedziele i powiedzial ze czas sie zmienialo w nocy :ico_haha_01:
ivkaJ pisze:pytania typu dlaczego szuflada jest cięzka, dlaczego wieje i dlaczego woda ugotowana wlasnie w czajniku jest za gorąco zeby ją wypic?nie potrafilabym odpowiedziec w zadnym jezyku

hahaha moj syn starszy jest wlasnie na tym etapie :ico_olaboga: czasem mam wrazenie ze juz mi glowa puchnie non stop pytania :ico_olaboga: rzeczywiscie mialas chrzest bojowy z malego szkrabka przerzucic sie na chwile na ciekawska 4-latke :-D
a teraz wkleje wam fotke mojego malucha jak swieczke zdmuchiwal :ico_haha_01:
Obrazek
no i wycieczka w gory Wiklow w niedziele :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jutro mam wolne wiec sie odezwe dobranoc pa :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-04-02, 00:26 ]
ivkaJ, to ty juz bez internetu zostajesz??szkoda :ico_placzek: trzymaj sie buzki dla was :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

02 kwie 2008, 08:42

Obrazek

Madziu moje dolegliwosci lepiej-dziekuje
teraz krotko,bo do pracy zmykam
super focie wkleilas,ale przyjrze sie nim po powrocie z pracy
milego dnia
buziaki

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 kwie 2008, 11:41

dzien doberek
ivkaJ pisze:na dowidzenia -udanego życia życzę wam i waszym bliskim
licze, ze w tym roku do was wróce. jesli nie, to bylo mi bardzo z wami milo
papa

ojejku ty tak na powazne czy tylko z racji ze wczoraj byl Prima Aprilis???

jesli to nie to drugie to bardzo szkoda moze sie uda jeszcze ze bedziesz miala gdzies askorzystac z neta i do nas wpadac prosimy :-D :-D :-D :-D
trzymam kciuki
i mam nadzieje ze nas niepouscisz kochana :ico_nienie:
:-D :-D :-D

emalia30, ja mysle tak jak Madzia ze tez bym walczyla o swoje tym bardzije ze jest o co a nic niestracisz az tak bo i tak ta praca cie niezadowala i strasznie cie wykorzystuja
jka mozesz top walcz o swoje niemozna sie dac tak wykorzystywac tymbardzije ze ta kobieta z SIPTU ci mowila ze jest to bezprawie tak niewolno :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_zly:
ja i tak trzymam kciuki za kazda twoja decyzje bedzie dobra kochana
masz wnas wsparcie internetowe :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Magda Sz. pisze:A ak twoje dolegliwosci?lepiej troche po tych masciach?

no wlasnie ajk tams ie czujesz ?czy to pomoglo??

Magda Sz., super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tak cos myslałam ze to Wicklow
super i ty sobioe teraz pozwiedzasz bo Irl.jest bardzo piekna :-D :-D :-D :-D :-D

Magda Sz. pisze:uczyc mojego malego 2-latka siadania na nicniczek

brawa dla Dawidka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


no i super smakowity musial byc ten torcik mniam mniam :-D :-D :-D :-D

Magda Sz. pisze: bo chodzi o to ze przy mnie robi ladnie nawet zdarza sie ze sam sie rozbierze i pojdzie a przy tesciowej za holere nie chce mowi ze z mama bedzie robilten moj urwis kochany

mysle ze przy tobie czuje sie lepiej aprzy tesciowej moze mu jakos wstyd :ico_noniewiem:
moja wiki jak zaczela sidac na nocnik tos ie wstyudzila wszystkich tylko aj moglam znia byc
bo moze dlatego ze znia przebywalam najwiecej :ico_noniewiem:
ale ia tk trzymam kciuki za nowe postepy DAWIDKA :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda Sz. pisze:to naprawde dziwne jak to mozzliwe ze tak sie dzieje przy tabsach lepiej powtorz test za pare dni zzeby w razie co fasolce tabletkami nie zaszkodzic

no wlasnie niewiem o co chodzi :ico_placzek: :ico_placzek:
fakt zapominalo mis ie wziasc tabletki ale bez przesady
i zrobie ten test jak niedostane za 3-4 dni @
zobaczymy
byle byl tylko mojej malej fasolc eniezaszkodzic jak jest oczywiscie
fajnie by bylo
bylabym w 7 niebie :-D :-D :-D :-D

buziaczki

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

02 kwie 2008, 19:09

hej hej
dzis rozmawialam z 2-ma dziewczynami i jedna jest z nami,druga da odpowiedz jutro jak to stwierdzila z mezem musi porozmawiac a trzecia bede widziala dopiero w sobote

zdjecie Maji jest przeslodkie-sliczna dziewuszka,bardzo mi ciebie babe_boom przypomina

Zulciu no prosze ale lasencja :ico_brawa_01:

sluchajcie mam prosbe do was
wciaz na zakupach gdzies jestem,bo jak sie rozmawia przez telefon to mowia ze nie ma problemu,ze wysla itd a pozniej ,ze wymiary nie te itd
w koncu zostala mi jedna firma,ale ta wysyla za granice na 100000%
teraz mam dylemat odnosnie wozka,wiem,ze nastawilam sie na X-Landera XA w kolorze red z 2008 roku tzn takiego z fotelikiem Maxi Cosi Citi w kolorze HORIZON chce,bo mozna mieszac kolorki - http://www.bobowozki.pl/p...products_id=434

a dzis natknelam sie na ten super zestawik nie wiele rozniacy sie cena,gdyz do X-Landera musze dokupic folie przeciwdeszowa,bo nie ma i torbe a ten to ma w zestawie i wyglada tak:
http://www.bobowozki.pl/p...products_id=981
kolorek niebieski ,badz ten czerwony

czekam na wasze odpowiedzi,mam nadzieje,ze przeprowadzona sonda mi pomoze w wyborze-roznica jest jeszcze jedna-ten ma 4 kolka pompowane a ten drugi 3 jak zauwazycie

licze na was :-D i z gory piekne dzieki :ico_sorki:

Mikusia trzymam kciuki za fasolke,kto wie,moze .... :ico_oczko:

Ivka nawet nie waz sie z nami zegnac :ico_nienie:
moze neta nie bedziesz miec na codzien,ale ile razy bedziesz miala ten dostep to prosze mi o nas nie zapominac :ico_nienie:
sciskam tymczasem wirtualnie :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-04-02, 19:11 ]
http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... cts_id=434

[ Dodano: 2008-04-02, 19:12 ]
http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... cts_id=981

[ Dodano: 2008-04-02, 19:13 ]
te dwa linki wam na dole sie otworza te wyzej nie chca nie wiem czemu

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 kwie 2008, 20:48

emalia30, sliczne sa te wozki
i jeden i drugi mnie sie podoba widac ze sa fajne bo masywne,kolorowe,i pompowane kola maja i ten pierwszy ma czerwony kolor ktory mi sie podoba
a ten drugi ma ten niebieski sliczny kolorek

hmm ktory
bardzije najbardzije podi=oba mi sie ten drugi zestaw: :-D :-D :-D :-D

emalia30 pisze:dzis rozmawialam z 2-ma dziewczynami i jedna jest z nami,druga da odpowiedz jutro jak to stwierdzila z mezem musi porozmawiac a trzecia bede widziala dopiero w sobote

super wiesci oby wszystko sie wyjasnilo
i trzymam mocno kciukaski bedzie
dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a,my zaraz wychodzimy zmezem i znajomym do pabu :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

02 kwie 2008, 22:29

mikusia1 pisze:a,my zaraz wychodzimy zmezem i znajomym do pabu
-udanego wieczorku wiec zycze

a co do wozkow to sa rozne opinie i tak czytam i glupieje
ponoc te 33 kolowe sa wywrotniejsze,po za tym dobrze jest jak wozek ma ta raczke z przodu,bo dziecku lepiej sie jezdzi niz bez i mase innych rzeczy
normalnie oglupiec idzie

uciekam spac
rano pobudka o 6:20 i mase pracy mnie czeka,wycieczka wyjezdza ehhh

spokojnje nocki
buziaki do poduchy
do juterka
papa

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-03, 07:40 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-03, 17:46 ]
witam was po pracy
dzis bylo duuuzo pracy,ale jakiegos powera mialam nie wiem skad
powiem wam ,ze sama sie dziwie skad mam te sily do sprzatania tylu pokoi i bieganiu jeszcze po nich i robieniu z dziewczynami apartamentow a pozniej w domku mam jeszcze swoje obowiazki

wczoraj do 12 w nocy czytalam roznych opini na temat wozkow i doczytalam sie jednego-trzykolowce -problem nie raz z podjazdem pod cos,bo te podjazdy sa robione na 4 kolka i manewruje sie na dwoch tylnich,ryzyko i dowody na wywrotke a po za tym to akurat model MAXITAXI SPEEDI SX nie ma raczki zabezpieczajacej w spacerowce i dzieciom po pierwsze nie wygodnie a po drugie malo bezpieczny :ico_noniewiem:
do tego dochodzi pozycja siedzienia,niezbyt wygodna,bo w Maxi sie nie rozklada zupelnie jjak i dziecko nie siedzi w pozycji siedzacej a lekko w tyle co dzieciom przeszkadza
ehh mozna zglupiec,czlowiek chcialby wybrac a tak naprawde to ciezko i mimo przeczytanych setek stron dalej nie wiem nic i tym bardziej jestem glupia :ico_placzek:
chce lekkiego wozka,z duzymi kolami,przestronna gondolka i ciekawym wygladem a pieniadze hm... nie dam sie zwariowac najchetniej to zamknelabym sie ze wszystkim w 2500zl

ok zmykam na obiadek
do pozniej

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość