Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

27 mar 2009, 21:23

hejka
Mama juz po operacji jeszcze troche nieprzytomna po narkozie. Malutka juz spi wiec ja tez zaraz ide spac bo strasznie zmeczona jestem.
do jutra :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 mar 2009, 22:48

a ja miałam dzis taki zalatany dzien ze dopiero teraz mała po kapieli usneła i mam chwilke dla siebie..byłam dzis u przyjaciółki na ploteczkach..poxniej zaproscic ciocie na chrzciny..poźniej dokonczyłam objadek zjadłam cos nakarmiłam mała i poszłam na rozmowe z zarzadcą bo niestety jestesmy na etapie zmiany zarządcy i tzreba wybrac nowego a ja jestem przewodnicząca wspolnoty wiec wziełam malutka i poszłysmy :-D po powrcie mała pierwszy raz zjadła 100 ml po godz ja wykapałam..ale i tak w miedzy czasie ulewała i to sporo..ja to mam wrazenie ze ulewa wszytko co zje :ico_olaboga: :ico_olaboga: a teraz padła i spi :ico_sorki: :ico_sorki:

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

27 mar 2009, 22:51

Witajcie dziewczyny! Wystawiłam na Allegro fajne, tanie ciuszki na lato po mojej córci. Może coś Wam się spodoba :-)
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=6050704

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

28 mar 2009, 01:17

plum :-)

dziś 28 marca, mój synuś ma 3 miesiące :-D
stawiam torcik :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

28 mar 2009, 02:17

ananke, wszystkiego najlepszego dla Alanka :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dużo zdrówka :)
My po wizycie u lekarza. Antolek jest zdrowy, a to charczenie jest jeszcze normalne, mam tylko często nawilżać Jego śluzówkę i będzie dobrze.
W ogóle Małego wczoraj zaczęłam karmić butelką (ze względu na to,że antybiotyk biorę) i coś dzisiaj brzuszek Go bolał, kupki b.długo nie zrobił i nie spał ponad 5godzin przez to, biedaczek mój... Maksimum do środy, może wtorku wieczór będzie na butli, a później mam nadzieje, że nie będzie miał problemu, żeby z piersi znowu ciągnąć...nie chciałabym tak wcześnie Go odstawić :( ale jeśli już będzie trzeba to tak czy inaczej moim mlekiem będę Go karmiła, niech się uodparnia :*

dzisiaj byłam na malych zakupach. chciałam kupić sobie jakąś kurtkę wiosenną, lecz niestety nic nie znalazłam ;/ same płaszczyki albo kurtki bez podszewki. płaszczyk do mojego stylu ubierania się nie bardzo pasuje (a garderoby narazie nie planuje zmieniać), a taka cieniutka kurteczka nie bedzie dobra na taką pogode, która jest teraz. najwyżej jeszcze przemęcze się w mojej 'zimówce' i później czegoś poszukam...
za to Antosiowi kupiłam fajną 'piżamkę' :) za duży wybór jest dla Maluchów i trudno było mi się na coś zdecydować ;d

Przed chwila z siostrą złożyłam wózek i jutro pierwszy spacer :) (o ile pogoda się nie popsuje..)

a teraz spróbuję zasnąć..
dobranoc.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 mar 2009, 08:06

hejka moja juz zaczela marudzic od 4:30 ale to 5:30 juz nie spimy teraz spobie drzemie po mleczku

a my dzis mamy zamiar isc na spacer i p;ojechac do chrzestnego bo nas zaprosil

pogoda zapowiada sie bombowa!!

kuźwa żygac mi siuę juz chce bo tych filetach i wedlinach z piersi kurczaka lub indyka nawet bez masla tak mnie zapycha i sucho w pysku ze malo co chafta nie puszcze ;/

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 mar 2009, 09:19

Witam :-)
nocka super :-)

ananke pisze:dziś 28 marca, mój synuś ma 3 miesiące :-D
stawiam torcik :-D

wszystkiego najlepszego dla Alanka :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-03-28, 08:21 ]
milutka204 pisze: a my dzis mamy zamiar isc na spacer

pogoda zapowiada sie bombowa!!


my też mamy w planie spacer, pogoda też zapowiada się super słonko świeci, mam nadzieję, że tak zostanie, oby wiatru nie było
Ostatnio zmieniony 28 mar 2009, 09:35 przez donatka26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 mar 2009, 09:25

donatka26 pisze:milutka204 napisał/a:

a my dzis mamy zamiar isc na spacer

pogoda zapowiada sie bombowa!!
chyba wykrakalam bo sie pochmurzylo i kropi ;( moze potem się przejaśni

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

28 mar 2009, 09:28

Witam, u nas też noc super, mały do 7 rano spał w łóżeczku z dwiema pobudkami na karmienie, a w sumie z jedną, bo o 12 jeszcze nie spałam, a potem o 3.30. Rano pogadał z mamą, walnął kupsko i przed chwilą znowu zasnął.

ananke pisze:dziś 28 marca, mój synuś ma 3 miesiące :-D
stawiam torcik :-D
wszystkiego najlepszego dla Alanka Obrazek Obrazek Obrazek



U nas też na razie słońce świeci, ale od zachodu zbliżają się jakieś chmury. Mam nadzieję, że pogoda nie popsuje się całkiem.

niktusia to super, że z małym wszystko jest w porządku. A nie mogli Ci dac takiego antybiotyku żebyś mogła karmić piersią ?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 mar 2009, 09:43

ja czekam na mamę aż przyjdzie do Szymonka, bo muszę korytarz zamieść i umyć

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość