Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 mar 2009, 09:14

Dzień dobry :-D z nas to ranne ptaszki z Kacprem pobudka o 6 i koniec spania w nocy znow co chwile stekanie ale zostal w swoim łóżeczku :ico_sorki:
Martuś mi wózka nie ważyli :-) mam nadziejeże bedzie tak jak u ciebie zielona kupa i ząbek bo normalnie oszaleje a maly tez taki niespokojny bo tyle nowych twarzy naraz mu sie pojawilo ze nie wie o co chodzi :ico_noniewiem:

Wiola Filipos śliczny :ico_brawa_01:
Miszkazdrówka dla Natalki matko teraz taka pora że wszyscy ciagle zaziębieni :ico_placzek:
Ale siostra się boi bo dalej ma złe wyniki moczu i ma gronkowca , antybiotyki nie pomagaja Martwimy sie zeby mała się czymś nie zaraziła jak będzie wychodzić
a cesarki jej zrobic nie moga tak bedzie bezpieczniej chyba :ico_noniewiem:
u nas wkońcu pogoda ladna wiec spacer zaliczymy napewno :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

28 mar 2009, 10:10

czasami chciała bym aby weronika była regularna z spaniem ale to chyba za wczesnie . wczoraj poszła spać po 20 a wstała po 8 , kilka dni temu też udało jej się tak spać ,przez 3 nocy tak było, a póżniej znowu 20- 23 i 23-8

my dzisiaj też zaliczymy dziś spacer na pewno bo dziś idziemy kupić sukieneczkę na chrzciny

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 mar 2009, 10:19

Czesc :))) u nas po 5 kup dziennie,ale wczoraj byly w niej czarne paseczki!!! nie wiem co to :O po bananie chyba niebardzo?? bo troche go zjadla.. mala w nocy placze, i to tak ze zelikiem smaruje dziasla bo nie wiem co robic .. caly czas chce piers ssac, a zabkow jak nie bylo tak nie ma :/ wlasnie odwiedzilysmy moja mame na kilka dni i tez wybieramy sie na spacer w spacerowce i na zakupy :) mala wczoraj spala w aucie od 12 do 18 z przerwa na postoje ii jedzonko :O byla taka grzeczna :)))) no i kupilam jej pierwsze malutkie baletki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 mar 2009, 11:27

nie wiem co to :O po bananie chyba
yoanna ja Ci moge napisac tylko to co mi powiedziala lekarka Igi a PL- ,,mimo ze baban jest w deserkach dzla dzieci od kilku lat dodawany juz we wczesnych miesiacach mam jej takich deserow nie dawac i banana samego do skonczenia roku :ico_noniewiem:
no i kupilam jej pierwsze malutkie baletki
o kurde to Nina ma dzisiaj wychodne :ico_brawa_01:
wczoraj poszła spać po 20 a wstała po 8 ,
dziewczyny ale wy to macie dobrze :ico_sorki:
Adia/b] ja pod koniec miesiaca tez lece do PL i znowu bede maial z Igolem rozgardiasz ale co zrobic :ico_noniewiem: a Ty do kiedy zostajesz ???

[ Dodano: 2009-03-28, 14:11 ]
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
DZIEWCZYNY GDZIE JESTESCIE???????????????/
u nas nuda bylam na prezecenie w Nexcie i udalo mi sie znalesc dla Igola kilka sukienek i spodenek i fajny polarek :ico_brawa_01:
a potem otwoeram poczte a tem rachunek z gaz i porad za 3 miesiece razem 780F :ico_noniewiem: wiec sie wkurzylam :ico_zly: no ale co mam zrobic nie grzac jak mam male dziecko a to cala chata do ogrzania :ico_noniewiem: dobrze ze lato idzie :ico_sorki:
Nic lece bo Igol juz steka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 mar 2009, 16:01

Kurde wlasnie tak myslalam, ze bananek nie jest dobry, ale dalam jej troche tylko skosztowac bo ja jadlam salatke owocowa a ta biedna patrzyla :) a ani kiwi ani pomarancza bym sie nie odwazyla, wiec dostaa troszke bananka... ale te czarne paski mnie troche rozwalily, dzisiaj juz nic nie bylo :O dziwne...
u nas tak pieknie, jestemy po spacerku, moja mala z raczkowania przerzucila sie na czolganie, ktore idzie jej o wiele szybciej i wyglada jak zolnierz :D zasuwa niezle! :) no i otworzyla dzisiaj pierwszy raz szuflade :) trzbea bedzie pomalu je zabezpieczyc :[

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 mar 2009, 16:51

Hej dziewuszki u was tez tak łądnie dzis za oknem :-D bo u mnie pieknie i byłam juz z malutkim dwa razy na spcerku :-D

A dziekujemy za komplementy dla Filipka :-)
moja mala z raczkowania przerzucila sie na czolganie, ktore idzie jej o wiele szybciej i wyglada jak zolnierz :D zasuwa niezle! :) no i otworzyla dzisiaj pierwszy raz szuflade :) trzbea bedzie pomalu je zabezpieczyc :[
ooo prosze jaka fajna dziewczynka, jeju no serio niedlugo to sie dopiero zacznie chaos :-D :-D
,,mimo ze baban jest w deserkach dzla dzieci od kilku lat dodawany juz we wczesnych miesiacach mam jej takich deserow nie dawac i banana samego do skonczenia roku :ico_noniewiem:
no ciekawe, a ja daje deserki z banankiem i sama jak tez robiłam to zmiksowałam jabłko i banan i wszystko jest oki, kupki super tak jak zawsze, wiec nie wiem :ico_noniewiem:
Wiem tylko jedno, jak we wszystkim co lekarz to opinia inna :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 mar 2009, 18:33

Wiem tylko jedno, jak we wszystkim co lekarz to opinia inna
dokladnie zgadzam sie z Toba Wiola dlatego napisalam ze to opinie mojego pediatry w PL bo tu w UK mowia zeby wszystko dawac.A od tego jest forum zebysmy sie opiniemi wymienialy i staraly sie odpowiadac na pytania :ico_sorki:
yoanna pewnie ninie z dnia na dzien bedzie lepiej szlo to czalganie :ico_brawa_01: Igol sie nie zabiera narazie za to :ico_nienie: nonono za wielka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-03-28, 17:37 ]
Miszka jak tam Natala
Agusia ty jeszcze jestes???czy juz w drodze do PL???
Dana jak tam Weronisia zdrowa czy dopadla ja choroba??
Slonko a Ty co dzisisj porabiasz ze swoim przystrojniakiem??
Wiolau Ciebie ladna pogoda a u mnie wlasnie pada
yoanna wlkejej no linka na czolganie sie Ninki
Zirca a jaka pogoda u Ciebie?
Pati gdzie zwialas ???

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 mar 2009, 20:13

A ja wkleje chetnie :) ona co prawda niebardzo chce cokolwiek robic jak jest aparat ale troche sie udalo ja zmusic :)))

Juz sie wkleja - a co porobilo sie z nasza sarenka? czemu juz do nas nie zaglada ?:(

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 mar 2009, 20:54

ona co prawda niebardzo chce cokolwiek robic jak jest aparat ale troche sie udalo ja zmusic :)))
tak maja juz chyba wszystkie dzieciaki :ico_haha_01: Iga to samo jak aparat sie pojawia to zamiera :ico_haha_01:
a co porobilo sie z nasza sarenka? czemu juz do nas nie zaglada ?:(
no wlasnie nie wiem :ico_noniewiem: pytalam sie po powrocie z PL czy byla a dziewczyny mowily ze nie :ico_noniewiem: mam nadzieje ze U niej i jaj chlopakow wszystko ok :ico_sorki:
sarenkaprzywolujemy Cie :ico_sorki: :ico_sorki: -czasem to dziala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

28 mar 2009, 22:41

witam mz dyiđ caz dyien na dworze pogoda super Antek yadowolony patrzy na wszystko :-D :-D
sprawdzialm te ryby mozna je dawac juz 7 miesicznemu dziecku ale lepiej dopiero po roku bo uczulaja , dzieci ktore maja alergie najlepiej po 2 roku :ico_noniewiem:
a dzsiaj sprawdzlam w sklepie gotowe sloiczki sa ryba po 9 miesiacu :ico_noniewiem: to tzle co znalazam :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość