Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 mar 2009, 10:52

oj mnie też ostatnio ciągle oczy szczypią :)

słodkich snów :)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

29 mar 2009, 10:52

ejustysia, jest pewnien problem ja nie mam takich uszu jak dumbo wiec tak czy sieak z takim brzusiem nie polatam przykro mi :ico_noniewiem:

a z truskawkami to mam tez sam problem uwielbiam je :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 mar 2009, 10:56

jest pewnien problem ja nie mam takich uszu jak dumbo
a Dumbo nie ma takiego dużego brzucha jak my hahahah, no i jak nie polatamy, jak juz latałyśmy dziś w nocy :))))


Ja wim jedno co do tych truskawek - nie zrezygnuje na 100%. Ja sie 9 miesięcy męcze- niech teraz mąz kami:))

Zresztą co ja sie martwie, może wcale dzidzia nie bedzie chciałą mojego mleka, tak też sie zdaża, albo nie bede miała mleka

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

29 mar 2009, 11:31

niech teraz mąz kami:))
oooo jaki rewelacyjny pomysl musze powiedziec swojemu ;) niech juz zaczyna pokarm sobie odciagac :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 mar 2009, 11:40

no, fajny pomysł, pożycze mu te maść co mi wczoraj kupił :))))

dziewczyny ja sie zastanawiam, co postawić obok łóżeczka, znaczy sie do siedzenia, żebym mogła karmić, bo jak w nocy wstane to przeciez nie bede z dzieckiem po domu latac żeby gdzies usiąś, chciałam fotel bujany, ale tak mysle jak ja na nim usiąde i jak ja z niego wstane z Wikiem na rękach, chyba zwykły fotel będzi lelepszy

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

29 mar 2009, 12:44

Witam i ja niedzielnie moje gaduły. My po niedzielnym pierwszym spacerku i zakupach i juz jestem wściekłą bo mi mąż oznajmił, że 25 kwietnia jedzie na wesele swojej kuzynki bo swoich rodziców musi do kościoła i na wesele zawieść :ico_zly: . Nie puszczę go .Będę już po 38 tyg więc moge w każdej chwili urodzić a nie mam zamiaru jechać taxi na porodówkę przez jego matkę. Niech ona jedzie. Zwłaszcza, że u nas krucho z kasą mąż jutro zostanie bez pracy, mamy tylko moje chorobowe. A moi rodzice nie są sponsorami sami mają 3 córki, 3 wnucząt, 4 w drodze a jego rodzice mają tylko jego i nawet nam minimalnie finansowo nie pomogą. Moi rodzice wyprawili nam wesele, jego dali nam w prezencie 500 zł i nawet nie podziękowali moim za zorganiozwanie tylko cyrki rózne odwalali :ico_zly: . Przez nich byśmy na włąsny slub się spóźnili. Jeszcze jego ojciec wydzwania, że oni nie mogą spać po nocy z powodu braku jego pracy. On nie może spać ????????To my nie mamy kasy , a niedługo nam sie bobas urodzi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 mar 2009, 12:48

no i sie nie przespałam ......Natka sie tak kreciła ze mamuni nie pozwoliła spac ......
szczerze to o siedzeniu przy łozeczku nie myślałam.....

mąz mnie wkurzył 3 godziny z katowic jedzie i dojechac nie moze :ico_zly: bo tatus sie musiał w castoramie zatrzymac :ico_zly: .....zeby cos jeszcze kupował to rozumiem ....ale popatrzec sobie :ico_zly: jezu dlaczego mnie karzesz takimi ludzmi :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-29, 12:51 ]
fortunata_fofa, widze ze wszyscy tesciowie sa tacy pojechani :ico_zly:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

29 mar 2009, 13:01

Nie no moi mają jeden plus mieszkaja daleko :ico_brawa_01: no i mam szczęście, że mąż jest po mojej stronie a nie po ich. Ale zła jestem strasznie. Drażnią mnie a najgorzej, że oni ciągle narzekają jak mają źle jacy sa nieszczęśliwi. Jakby jeszcze kasy nie mieli a mają a tylko narzekają :ico_zly: . Troche mi lepiej jak się wam wygadałam. Bo mężowi nie mogę aż tak bardzo truć bo to jego rodzice i wiem, ze mu wstyd i przykro, że tacy są.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 mar 2009, 15:43

no my juz po obiadku ......mezus wreszcie dojechał ........
teraz znowu pije kawke bo cos bardzo senna dzisiaj jestem

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

29 mar 2009, 18:51

Jakie pustki w niedzielę.Mężuś sam z siebie przed chwilą mi powiedział, że nie zawiezie swoich rodziców na to wesele bo mnie samej na końcówce ciązy nie zostawi bo jak się zacznie coś dziac woli mnie sam odwieść do szpitala :ico_brawa_01: . Jego mamusia będzie zła :-) .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość