Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 kwie 2008, 10:19

Rafal tez chcial skorpiona, ostatnio wspominal :ico_puknij: Co za dzika pasja :ico_noniewiem:

Mi Norbert nie dal pospac juz nad ranem. Po 6 go karmilam, polozylam, przysnal to o 7 Rafal z pracy wrocil i zaczal tu halasowac. Ja tak przysypialam, ale Norbert cos juz tam wlozeczku kwekal, stekal, wiercil sie. Powiedzialam Rafalowi zeby dal go do nas do lozka, ze moze przy mnie usnie.. ale nic z tego :ico_zly: Rozbudzil sie nacalego i teraz "zajmuj sie mna mamo" :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-01, 11:12 ]
Renia, mialam sie Ciebie zapytac - jakie jabluszko dajesz Arturkowi by kupke zrobil? Sama trzesz czy ze sloiczka?

Cos pusto tu.. Na spacerki poszlyscie? Mi sie nie chce zebrac. Zreszta moj syn marudny dosc. Zjadl teraz mleczko i usnal na rekach. Tez sie przyzwyczail do trzymania na rekach :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-01, 12:37 ]
Dochodzi 12. Norbert wciąż śpi ale budzę go i zbieramy się na spacerek. Tak patrzę przez okno, że słoneczko świeci ale coś wietrznie jest.
Do później, papa :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 kwie 2008, 12:56

Hello
ja dopiero teraz bo juz spacerek zaliczylam moja majka zrobila dzisiaj prima aprilis mamo w nocy wstala dwa razy i zanim zdarzylam wode zagotowac ona znowu spala wiec do mleka wstala dopiero przed 6 i pozniej spala do 8 w lozeczku a mamie pozwolila pospac do 9

dziewczyny robilam dzisiaj test ciazowy i wyszlo ze nie jestem w ciazy balam sie ze znowu moge byc chce jeszcze troszke poczekac z drugim bobasem

a teraz uciekam na kawke do kolezanki
narazie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 kwie 2008, 13:28

CleoShe pisze:Renia, mialam sie Ciebie zapytac - jakie jabluszko dajesz Arturkowi by kupke zrobil? Sama trzesz czy ze sloiczka?

Łyżeczką trochę zeskrobuję, dosłownie pół tej łyżeczki, nowy smak więc mu nie daję więcej bo się boję.

Ja tak dopiero teraz bo byliśmy dziś na szczepieniu (3 wkłucia), nie było tak źle, raz się troszkę zaniósł tylko. Ja wogóle niewiem po co te pielęgniary pololastra przyklejają po szczepieniu :ico_puknij: przecież jak się odkleja później to boli, może nawet bardziej niż szczepionka, i tak właśnie jak w domu mu z udka odkleiłam to straszny płacz :ico_olaboga: ale jakoś musiałam ululać, oczywiście teść stwierdził że jest głodny bo tak płacze.
A i miałam wam powiedzieć że mieszkamy z babcią Marcina i ta wczoraj przyleciała jak Artur miał atak złości (nie da rady wtedy nic), chciała go ponosić więc powiedziałam stanowczo nie (i tak by nic nie dało, a ona i stara jest nie ma siły, jeszcze by go upuściła :ico_puknij: ) a ta do mnie że jak dziecko przepukliny dostanie od płaczu to wtedy będę płakać, i że nie nadaję się na matkę, no normalnie tak się zdenerwowałam :ico_zly: te babki ą okropne :ico_puknij: nie zapomnę jej tego nigdy.

I jeszcze się dzisiaj pytałam pediatry co tam Artur może jeść już, to powiedziała że soczki mu mogę dawać, jabłkowe i jabłkowo-marchwiowe, więc mam sokownik to mu naturrala później zaserwuję, dziś jabłko, jutro marchewę a pojutrze może zmieszam, zobaczymy czy będzie mu pasowało.

A i jeszcze spytam się was od kiedy się dziecko uczy z niekapka pić?

Oj się dziś rozpisałam, ale musiałam niczego nie przegapić.

I Iwona następnym razem będziesz pamiętać żeby wodę wymieszać z gąbki, ja jak mam dolewać gotowanej (bo czasem nie mam na tyle ciepłej bo nie zdąży się zagrzać w bojlerze) to najpierw mieszam później gąbkę wrzucam. I bez gąbki to j myslę kąpać dopiero wtedy jak będzie sam umiał siąść bo tak się rusza że nie dała bym rady inaczej.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 kwie 2008, 15:24

My własnie wróciłysmy ze spacerku, ponad 3 godziny byłysmy. Dzwoniłam do mamy i tez dopiero z Patryczkiem wracała do domu, zadowolona ogromnie,mówi ze Patryk bardzo grzeczny jest
A ja umówiłam sie z koleżanką na ploty i troszke sie odstresowałam

Miałam sie brac za sprzątanie ale juz nie opłaca sie bo na 18 jedziemy z Martynką na usg bioderek a musze jeszcze wypisac miesięczne zestawienie dla Macka.

Renia0601 pisze:A i jeszcze spytam się was od kiedy się dziecko uczy z niekapka pić?
ja o ile dobrze pamiętam to chyba kupiłam Patrykowi taki kubek jak skonczył rok ale nie wiem od kiedy mozna zacząć dawac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 kwie 2008, 15:27

A my juz po spacerku.
Kupilam dzisiaj kaszke ryzowa taka co Kaska pisala, tylko BoboVita bo jest od 4 miesiacaa Nestle od 5. Byly rozne smaki ale wzielam zwykla. Zreszta te smakowe sa tez od roznych miesiecy. Na wieczor przed spankiem zje wiec mleczko z kaszka.
Myslalam tez zeby podac dzisiaj ze 2 lyzeczki jabluszka (ze sloiczka) badz jak Renia pisalas z lyzeczke zeskrobanego, ale jak dzisiaj bedzie kaszka to odczekam z jabluszkiem ze 2 dni.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 kwie 2008, 15:29

Renia0601 pisze:A i jeszcze spytam się was od kiedy się dziecko uczy z niekapka pić?


moja pije od soboty nawet niezle jej to wychodzi

Renia0601 pisze:I Iwona następnym razem będziesz pamiętać żeby wodę wymieszać z gąbki, ja jak mam dolewać gotowanej (bo czasem nie mam na tyle ciepłej bo nie zdąży się zagrzać w bojlerze) to najpierw mieszam później gąbkę wrzucam. I bez gąbki to j myslę kąpać dopiero wtedy jak będzie sam umiał siąść bo tak się rusza że nie dała bym rady inaczej.


oj bede bede pamietac wogole to mysle zeby ja dzisiaj bez gabki okapac

zrobilam test i sie odblokowalam chyba bo przed chwila @ dostalam

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 kwie 2008, 15:29

madziarka81 pisze:Renia0601 napisał/a:
A i jeszcze spytam się was od kiedy się dziecko uczy z niekapka pić?
ja o ile dobrze pamiętam to chyba kupiłam Patrykowi taki kubek jak skonczył rok ale nie wiem od kiedy mozna zacząć dawac :ico_noniewiem:

No a ja tu w sklepie widzialm ze sa takie od 4 miesiaca.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 kwie 2008, 15:50

CleoShe pisze:No a ja tu w sklepie widzialm ze sa takie od 4 miesiaca.
byc moze, nie interesowałam sie tym nigdy :ico_noniewiem:

iwona83 pisze:zrobilam test i sie odblokowalam chyba bo przed chwila @ dostalam
ja tak czesto miałam, po pierwszym porodzie panicznie bałam sie zbyt szybko drugiego dziecka a ze szybko dostałam @ czesto robiłam test jak sie spóźniał i zazwyczaj tego samego dnia dostawałam @ :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

01 kwie 2008, 16:14

czesc kochane ja dzis bylam taka zabiegana,ze nie mialam jak do was napisac.Rano bylam z Mirusiem u kardiologa i okazalo sie ze ma jakas dziurke w serduszku miedzy komorami i jest jakis przeciek tam... :ico_olaboga: :cry: ,pozniej porzadki i obiad,zaraz po tym polecialam po Julcie do przedszkola,a z przedszkola odrazu pognalam do gin i teraz wrocilam.Przepisala mi zastrzyk antykoncepcyjny szczerze troszke sie tego boje bo niewiem czy to jest dobre...tzn.skuteczny...
Jesli chodzi o film to polecam kazdemu,naprawde film godny obejrzenia-moj maz-byly momenty,ze plakal ze smiechu-ja zreszta tez....No i jest tez nutka romantyzmu wiec naprawde rewelacja...
Uciekam kochane bo mam jeszcze robote buzka

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 kwie 2008, 19:02

madziarka81 pisze:
CleoShe pisze:CleoShe napisał/a:
No a ja tu w sklepie widzialm ze sa takie od 4 miesiaca.

byc moze, nie interesowałam sie tym nigdy :ico_noniewiem:

Ja też nie, tylko tak przypadkiem zobaczyłam jak kupowałam łyżeczki :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość