Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 08:11

witam z pracki

nocka niezla, mala obudzila sie przed 2:00, a potem grzecznie spala (z nogami na szczebelkach i w poprzek lozka :ico_olaboga: ), a ja sie spokojnie wyszykowalam do pracy... Obudzila sie jak juz przyszla tesciowa.

znajomi posiedzieli wczoraj do 21:00, posmialismy sie, Su dostala zabawke (taka ciuchcie z przyciskami, ktora wydaje rozne dzwieki), dziewczyny sie z Nia wybawily, no i generalnie bylo bardzo sympatycznie...

MARGARITA - ciesze sie, ze niedziela i u Ciebie udana... Jesli chodzi o tesciowa - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , o P. i torbe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , czekam na foty kompleciku Majki i torby tez :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
zreszta chyba przestanę w ogóle tu zaglądać...bo mam wrazenie że nie jestem tu mile widziana...takze ,trzymajcie sie.
nie wiem czy powinnam sie wypowiadac na ten temat... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze to nie przytyk do mnie, juz jakis czas temu pierwsza sie przelamalam i mialam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Nie wiem zatem skad to stwierdzenie, bo przeciez czytam wszystko i widze, ze dziewczyny normalnie odpisuja wszystkim po kolei... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Nikt nie jest lekcewazony... no nie wiem...


zycze udanego dnia...

[ Dodano: 2009-03-30, 08:13 ]
witaj SZKRAB :)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 mar 2009, 08:14

Hallo Gie milego dnia w pracy.Ja juz ubrana koncze kawke i za jakas chwile zaczynam ubieranie stworkow i wymarsz.Pogoda tylko dziadowska bo pada :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-03-30, 08:15 ]
Jak codziennie prosimy o glosiki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 08:22

SZKRAB -`Wam tez milego dnia zycze...

no i glosik oddany...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

30 mar 2009, 08:34

witam i ja :-)

szkrab, zaglosowalam :-)

Gie, fajnie, ze wieczor sie udal... moj maly tez ma taka ciuchcie - dostal na gwiazdke, ale zostala w PL, bo nie udalo nam sie jej wcisnac do torby :ico_placzek:
moze wstawie pozniej filmik, jak maly sie nia "bawil"... a to bylo, jak mial 4 miesiace, wiec tej zabawy tak naprawde nie bylo, tylko ja obserwowal i slinil sie niemilosiernie ;-)
zreszta chyba przestanę w ogóle tu zaglądać...bo mam wrazenie że nie jestem tu mile widziana...takze ,trzymajcie sie.
tez nie rozumiem, o co kaman :ico_noniewiem:
moze tym razem, to o mnie chodzi i to, ze nie chcialam juz rozmawiac (a raczej nadawac) na temat A.. moze wyszlo to tak, ze z innymi dziewczynami obgaduje A., a z Jagna nie... ale tu chodzi o to, ze jak tak wkurzalam sie na A., to faktycznie bylam na niego wsciekla, wiec normalne, ze zgadzalam sie z kazdym stwierdzeniem, ze A. to ch... itd.
teraz, kiedy jestesmy pogodzeni i oceniam sytuacje trzezwo, ciezko mi sie zgodzic z zarzutami, ze jest zlym ojcem i tyranem....

jezeli to przez to, to Jagna30, nie gniewaj sie i nie czuj sie "odrzucona"... 2 liniki wyzej staralam sie wyjasnic, o co mi chodzi :ico_sorki:

a u nas nocka ok, bez pobudki :ico_brawa_01:
ale ja ciagle funkjonuje wg starego czasu... maly obudzil sie dzisiaj o 8 (czyli 7 starego cczasu), poki co, gada do siebie, ale butla juz czeka, tak wiec za chwile bedziemy jesc :-)

a jutro do dermatologa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 08:57

witaj SHOO :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

30 mar 2009, 08:59

Gie, czesc :-)

aa zapomnialam napisac, ze wczoraj A. pojechal do sklepu po mleko dla malego i kupil przy okazji 10! sloiczkow dla malego.. nie prosilam go o to, wiec troche mnie to zaskoczylo... pozniej Wam napisze jakie, bo same pysznosci zdobyl... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-30, 09:05 ]
aha... i mamy zarezerwowany juz lot do UK, lecimy 7 maja, a wracamy 13.. (chrzest jest 10)... nie chcemy tam zbyt dlugo siedziec (mimo, ze tesciowa naklaniala nas, zeby zostac dluzej, bo "chce miec wnuka dla siebie przez kilka dni".. w sumie trudno sie dziwic.. :ico_noniewiem: ), ale stwierdzilismy, ze lepiej oszczedzac dni urlopu, bo planujemy jakies 2-tygodniowe wakacje w tropikach w lato :-D :-D

nie ma to jak planowac wakacje w tropikach, kiedy mieszka sie w tropikach :-D
ale nam sie lokalne tropiki znudzily i chcemy pojechac gdzies, gdzie morze jest cieplejsze, gdzie jest basen i takie pierdoly :-) zobaczymy, czy wypali...
a ja juz sie nie moge doczekac, az sie cieplej zrobi, wtedy bede sobie mogla z malym na nasza plaze codziennie wyskakiwac :-)
w sumie fajne miejsce do zabawy, jak troszke Jasper podrosnie...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 09:55

Witam

u nas nocka taka sobie, maly cos pojekiwal, dalam mu herbatki wypil wszystko, ale po jakims czasie znow slyszalam pojekiwanie, ale pozniej ucichlo i przespal tak do 5.20 ale tu juz pomoglo tylko mleczko. Obudzil sie tradycjnie o 7 :-D a ja poslalam sobie jeszcze
do 8, bo on grzecznie sie bawi zawsze w lozeczkz.

Weekend spedzilismy tak sobie, to na nowym meiszkanku, a w czoraj byla u nas tesciw z mezem an obiedzie, bo zabralismy im kuchnie wiec zaprosilam ich na obiad, a potem przyszli do nas znajomi :-)

Gie zdjecia Su super, jaki fajny kroliczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas dzis od rana slonecznie, zero chmurek, no w koncu wiosna idzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pranie juz sie pierze, tzn juz sie prawie konczy, maly spi i zaraz rozwisze je na balkonie, bo znow cala pralka malego ciuszkow :-D

[ Dodano: 2009-03-30, 10:04 ]
shoo no widzisz jak sie Twoj A stara, napisz jakei pysznosci kupil Jasperkowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

margarita
u Ciebie tez patrze przelom z tesciowa, kobieta sie nawrocila, ale to chyba dobrze, bedziesz miala z kim maje zostawiac, pisalas, ze sobie poradzila, a Maja byla grzeczna wiec korzystaj kochana ile sie da :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gie dobrze, ze juz tesciowa wychodzi ze szpitala, i ze wszytsko juz ok

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 10:04

witaj Pati :)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 10:06

witaj Pati :)
hej :-)

A wiecie co, ja to jestem inteligentna blondi :-D pisalam Wam, ze karta pamieci od aparatu sie zablokowala, a wiecie czemu, bo niechccacy wcisnelam zablokanie, bo jest u nas po boku, wkladajac do apratu musialm niechcacy to wcisnac, moj P przyszedl i mowi daj ta karte, patrzy, a tam wcisniety przycisk :-D :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 mar 2009, 10:07

witam i ja :-)

Jagna ja tez nie wiem o co chodzi, ale nie podoba mi sie Twoje podejście :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
Nie masz przez jakiś czas neta i wiem że trudno tak wskoczyć we wrzącą dyskusje, ale moment i już jesteś, bo przecież weteranki nie mają z tym problemu. Nie sądziłam że aż tak trudno ci wskoczyć w nasze dyskusje i że czujesz się odrzucona :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Mam nadzieję że jednak nadal będziesz z nami pisać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas nocka ... hmm ... nie wiem jaka, P. spał od brzegu ;-)

[ Dodano: 2009-03-30, 10:09 ]
shoo, no naprawdę wakacje w tropikach cie rajcują ??? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość