Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 kwie 2008, 17:12

No własnie w tym sęk że to nie żart. Lepiej 6 niź 4 prawda :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 kwie 2008, 17:29

no tak szczęsciara :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 kwie 2008, 17:34

Wiki usiadła już na nocniczku, zadowolona. Stoi na chonorowym miejscu w łazience i jak pytam gdzie się robi "siusiu" Wiki biegnie i siada. Narazie ćwiczymy na sucho :ico_oczko:
Obrazek

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 kwie 2008, 17:35

Koleżanka która pracuje w szpitalu mówiła że duzo jest takich co maja 6 paluszków ale większośc te paluszki nie maja chrząstek i je amputuja, to tylko zabieg kosmetyczny :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 kwie 2008, 18:04

No właśnie to samo im powiedzieli że bywają takie przypadki

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 kwie 2008, 22:23

Widze że tu pustki ja jak zwykle rano rehabilitacja a później działka :ico_haha_01: mężuś odespał nocke w altance a my z niunią robiłyśmy :-D Byli dziś u nas znajomi moja przyjaciółka ze swoim facetem leśniczym i przywieźli mi młode świerczki na żywopłot i nawet zasadzili mi :-)

Dziś chodziłam lekko niewyspana bo moja Nikola śmiała, płakał i gadała przez sen całą noc na okrągło :ico_szoking: czy wasze dzieci też czasami gadaja coś przez sen?

Widze że wszystkie uskuteczniacie spacerki :ico_haha_01: i zaczyna się nocnikowania sezon :ico_brawa_01:

Elu- napewno wiosenne spacery i coraz dłuższe harce na dworze unormują do końca spanie Jasia

Kasiulko- dobrze Kondradek zaczyna Niki też napoczątku poznawała nocnik włażąc do niego :ico_brawa_01:
Ja z Niki na początku ciąży też miałam taką senność :-)

Mery- to niedługo twój domek będzie już skończony tak dokońca :-)

Mazia- i co byłaś w sklepie kupiłaś jakieś butki dla dziewczynek?
Co mąż lubi może ma jakieś hobby lub coś go szczególnie interesuje - może w tym kierunku z tym prezentem :ico_noniewiem: .

Asiu - :ico_brawa_01: dla Wikuni za nocniczek widać że wie o co chodzi :-)

Anetko - jeżeli ta głowa cię nadal boli to może warto iść do lekarza i niech on coś poradzi bo przecież nie możesz się tak męczyć :ico_olaboga:

Piszecie że @ przyjeżdżają a moja już jutro ma sobie pojechać ale co i tak sama spie w tym tygodniu :-P no ale w przyszłym a właściwie od wekendu będziemy się rozgrzewać przed dniem bociana :ico_oczko:

Właśnie dziewczyny a co z tym majowym spotkaniem i gdzie ono ma być?

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

02 kwie 2008, 08:12

Witam
Dziś u nas pochmurno ciekawe czy coś się zmieni

Edulitko- jeszcze oprócz tynkowania trzeba schody zrobić i kostkę wokół domu wyłożyć, na tarasie i balkonie kafelki , jest co robić :ico_oczko:

musze zmykać bo mały tak się drze, ze nie dam rady pisać, wczoraj znowu scene zrobił nie chciał sąsiadce szpadelka oddać, awaria była niezła

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

02 kwie 2008, 09:16

niezły musiał być widok jak walczyli o spzadelek :D to Kornel ma koleżankę do zabawy :)

faktycznie, lepiej o jeden paluszek więcej niż jakby miało być za mało, i skoro usunięcie to zabieg kosmetyczny to super, bo dziewczynka pewnie by się przejmowała w przyszłości tympaluszkiem :(

a my wczoraj byliśmy łącznie 3 godziny na spacerze :)
dziś pochmurno :(

a ja ledwo wstałam z łóżka bo okresu dostałam i tak mnei brzuch bolał, miałam wziąć
tabletkę ale jak wstalam to rozchodziłam ;)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 kwie 2008, 09:26

Witam dziś u nas też pochmurno, już byłysmy na spacerku :-) Martynke zaprowadzic do przedszkola. A teraz chodzi i łobuzuje przyniosła spryskiwacz do kwiatów i każe się psikac :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 kwie 2008, 10:08

Witam u nas też niebo zachmurzone no i w nocy już troszke padało no ale co może i dobrze podleje mi kwiatki :-) teraz szykujemy się na rehabilitacje. Niki znowu w nocy coś przez sen się wierciła i gadała :ico_noniewiem: . Miłego dnia :-)

[ Dodano: 2008-04-02, 10:13 ]
No i co nikt nie wie co z tym majowym spotkaniem?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości