Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 18:30

kochana oj zaluj, ze nie ogladalas, w piatek Marek odwozil Ule do domu i w aucie jszcze raz skadali sobie zyczenia i Ula pocalowala Marka usta i ucikla z auta. A dzis on i ona podczas Swiat rozkojarzenie i Marek zadzwonil do niej i powiedzial, ze musza porozmawiac o tym co miedzy nimi zaszlo
no wlasnie uslyszalam tylko tylko to zdanie, ze musza pogadac o tym, co zaszlo... dzieki za wyjasnienia... ja ogladam to tylko z doskoku, nie sledze dokladnie, ale mnie to zaintrygowala...
Lubie tego Bobka, no i Socha jest czadowa w tym serialu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do wzrostu - Eris to kawal clopa, moja Su ma teraz z 74 cm, bo takie nosi ciuszki i sa znowu na styk... zaraz bede musiala kupic nowe... a Pan tez wysoki... 190 cm...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

30 mar 2009, 18:31

Bosshh, one przez cale 2 dni zyly moim porodem, kazda zagladala i pytala czy sa juz jakies wiesci od Gie, kolezanki przekazywaly moje wiadomosci sms-owe z porodowki... Boshe, jak to wszystko poczytalam, to plakac mi sie chcialo ze wzruszenia, ze tyle osob o mnie cieplo myslalo, wspieralo i czekalo na Zuzie... Kochane dziewczyny... :ico_placzek: :ico_placzek::
a o kolezankach sierpniowkach zapomnialas? :ico_placzek: my tez zylysmy Twoim porodem, ledwo sie na nogach trzymajac (co niektore :P)

Pati85 Erik wyglada mega-modnie w tej czapie, tez mi sie podoba!
u nas za cieplo na takie czapy :/
ale jak bylismy w Anglii, to maly tez byl tak na maksa opatulony... o tak:

Obrazek

mimo, ze nawet temp. minusowej nie bylo, nam sie wydawalo, ze jest conajmniej -20 :ico_szoking: :ico_oczko:

mmmm OSCYPEK! tez bym zjadla takiego oscypka spod samiuskich Tater :/
narobilas mi smaka Gie :wpale:
[ Dodano: 2009-03-30, 18:33 ]
kochana oj zaluj, ze nie ogladalas, w piatek Marek odwozil Ule do domu i w aucie jszcze raz skadali sobie zyczenia i Ula pocalowala Marka usta i ucikla z auta.
Lubie tego Bobka, no i Socha jest czadowa w tym serialu
az mi sie nasuwa komentarz "WTF????" (kto nie wie, co to znaczy, niech nie pyta :P nie wypada mi tu tego tlumaczyc) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 18:39

Lubie tego Bobka, no i Socha jest czadowa w tym serialu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No on jest zajebiaszczy, przystojniak z niego, a Socha, to norlanie powinna dostac jakas nagrode za ta role :-D
Co do wzrostu - Eris to kawal clopa, moja Su ma teraz z 74 cm, bo takie nosi ciuszki i sa znowu na styk... zaraz bede musiala kupic nowe... a Pan tez wysoki... 190 cm...
no mi tez sie wydaje, ze Su jest duza dziewczynka jak tak patrze na zdjecia, ojej to faktycznie Twoj Pan jest duuuuuzzzzzzyyyyyyyyyyyyyyy, zeby Su miala dluuuuuuuugie nogi :ico_oczko:

shoo, jak slodko Jasperek spi na tym zdjeciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do czapy Erisia, to musialam mu kupic, bo wszystkie za male i za grube, a teraz jest cieplej wiec cienka mu kupilam, tez mi sie podoba, ale moj P powiedzial, ze mu sie nie podoba, i ze maly w niej grubo wyglada :ico_puknij: ale i tak z tej czapy mu jedno ucho sie odkrywa, nie wiem czemu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-30, 18:40 ]
"WTF????"
ja nie wiem, nie mam zielonego pojecia, nic mi na mysl nei przychodzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-30, 18:40 ]
"WTF????"
ja nie wiem, nie mam zielonego pojecia, nic mi na mysl nei przychodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 18:42

SHOO - nie zapomnialam, nie zapomnialam o Was, oczywiscie, ze nie... ale my wszystkie Sierpniowki zylysmy soba nawzajem, bo kazda z nas czekala na swojego maluszka i wspieralysmy sie wzajemnie od poczatku... a do dziewczyn z UM juz nie zagladalam tak czesto, a mimo to... tak mnie wspieraly...

Wam tez jestem wdzieczna, przeciez wiesz... baaardzo, baaardzo...
"WTF????"


hhmmm... ja tez nie znam chyba tego skrotu, ale mysle, ze moze to byc cos w stylu "whatta fu*k???" :-D :-D :-D :-D :-D :-D emajrajt??

Bobek, to aktor - Filip Bobek
a Socha, to aktorka - Małgorzata Socha - ta sa odtworcy glownych rol w serialu "Brzydula"

gwoli wyjasnienia...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

30 mar 2009, 18:43

maly w niej grubo wyglada :ico_puknij:
:ico_szoking: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
ja nie wiem, nie mam zielonego pojecia, nic mi na mysl nei przychodzi :ico_noniewiem:
ok, no to wytumacze..
WTF to skrot od What The F*ck (co znaczy mniej wiecej: o co k... chodzi?) :-D :-D :-D

napisalam tak, bo nie wiem, co to jest ta Brzydula, tzn. wiem, ze serial, ale nie mam kompletnie pojecia o czym i kim sa ci ludzie... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-30, 18:44 ]
hhmmm... ja tez nie znam chyba tego skrotu, ale mysle, ze moze to byc cos w stylu "whatta fu*k??? emajrajt??
you are :P

[ Dodano: 2009-03-30, 18:45 ]
Wam tez jestem wdzieczna, przeciez wiesz... baaardzo, baaardzo...


:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Bobek, to aktor - Filip Bobek
a Socha, to aktorka - Małgorzata Socha - ta sa odtworcy glownych rol w serialu "Brzydula"

gwoli wyjasnienia...
fajne nazwisko.. Bobek :-D

[ Dodano: 2009-03-30, 18:46 ]
a Soche znam, tzn. kojarze :-)

[ Dodano: 2009-03-30, 18:48 ]
a dzisiaj na kolacje zrobie Caesar salad.. nie wiem, jakie jest polskie tlumaczenie... salatka Cezar? salatka cesarska? taka, jak mozna w Mc Donald's dostac, z kurczakiem, grzankami, salata, pomidorem itd... mniam mniam

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 18:50

ok, no to wytumacze..
WTF to skrot od What The F*ck (co znaczy mniej wiecej: o co k... chodzi?) :-D :-D :-D
acha, no nei wpadlam na to

"Brzydula" to serial polski, cos podobnego do tego brazylijskiego " Brzydula Betty" lecial on kiedys na TVN nie wiem czy kojarzysz shoo :ico_noniewiem:
Ona pracuje w Domie Mody jest prawa reka ze tak napisze tego Marka,on prezesem tej Firmy, ona sie w nim kocha, a on ma narzeczona, ale z niego kobieciarz, bo juz nie raz mial jakas na boku :-D , on zwierzasie Uli i traktuje ja jak przyjaciolke, a ona mu bardzo pomaga. wziela na siebie kredyt, zeby mogli wejsc w taki kontratk z reprezentacja Polski, a on jej dal w zamian swoje udzialy od rodzicow, jelsi nie splaci jej kredytu, noi tak to sie ciagnie

[ Dodano: 2009-03-30, 18:52 ]
jejku jak ten czas szybko leci, juz prawie 19 :ico_szoking: zaraz lece kapac malego, niech sie nacieszy w wannie, wczoraj go kapalam, ale dzis tez go wykapie, znow mu sie ulalo na wloski :ico_zly:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

30 mar 2009, 19:00

Pati85, dzieki za wyjasnienie, o co chodzi w tym serialu... tak mi zalatuje wlasnie tymi brazylijskimi tasiemcami, ale skoro mowisz, ze tworcy tego wzorowali sie na jakims brazylijskim odpowiedniku, to wszystko tlumaczy :-)

ja kiedys ogladalam serial "Maria" (brazylijski) i bardzo mi sie podobal... do dzis pamietam nazwisko faceta, w ktorym kochala sie Maria - Juan Carlos Arocza (nie wiem, jak sie prawidlowo pisze jego nazwisko, chyba Arocha.. znajac troche hiszpanski ;-) )
i pamietam tez, ze pozniej sie pobrali i mieli synka (nie pamietam, czy wlasnego, czy adoptowanego) i ze matka tego Juan Carlosa (a babcia chlopca) porwala go i uciekla z nim do jakichs slumsow :ico_olaboga: i ze kogos tam z nozyczkami gonila, czy zabila :ico_olaboga:

trauma pozostala do dzis ;-)

a ja tez zaraz bede kapac Jasperka, wlasnie sie przebudzil..
jejku, ja go dalej kapie w tej wanience, a on mi sie juz tam nie miesci :ico_olaboga:
tez dalej kapiecie w tej malej wanience, czy juz w doroslej wannie??

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

30 mar 2009, 19:01

Pati, Eryk mały słodziak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A my chyba będziemy musieli przesunąć kąpiel, po przesunięciu godziny chyba za wcześnie żeby kłaść spać już na noc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 19:03

jejku, ja go dalej kapie w tej wanience, a on mi sie juz tam nie miesci :ico_olaboga:
tez dalej kapiecie w tej malej wanience, czy juz w doroslej wannie??
kochana, moj maly juz dawno sie nie miesci w wanience, bo kupilsmy ta mniejsza, ja od lutego kapie juz duzej wannie i malemu bardzo sie podoba, co on w niej wyprawia, bryka jak oszalaly i dla mnie wygodniej, na urlopie bylismy w Pl i tam nie mielismy wanienki wiec kapalismy go juzw duzej w zasadzie od stycznia

[ Dodano: 2009-03-30, 19:05 ]
Iwona H, witaj
Pati, Eryk mały słodziak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A my chyba będziemy musieli przesunąć kąpiel, po przesunięciu godziny chyba za wcześnie żeby kłaść spać już na noc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a czemu, za jasno jest na spanie czy jak, moj Erik wydaje mi sie, ze nie odczuwa tej zmiany, bo dzis wstal o 7 tego normalnego czasu, zawsze tak wstawal wiec chyba nie ma roznicy

[ Dodano: 2009-03-30, 19:06 ]
a ja tez zaraz bede kapac Jasperka, wlasnie sie przebudzil..
ja poczekam tak do 19.30 i wtedy pojde go kapac i dostanei butle i lulku

Teraz bryka na macie i oczywiscie patrzy w TV, bo mam wlaczona VIVE

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

30 mar 2009, 19:08

tez dalej kapiecie w tej malej wanience, czy juz w doroslej wannie??
my nadal w małej, ale nasza nie jest taka mała, mamy trochę większą.

[ Dodano: 2009-03-30, 19:12 ]
a czemu, za jasno jest na spanie
Tak mi się wydaje :ico_noniewiem:
Ja zawsze kąpałam o 19.00 i do 19.30 już zazwyczaj spała. Teraz jest już dłużej jasno, to i Patryk tak szybko nie będzie chciał iść spać. Chyba przesunę o godzinę.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość