Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 kwie 2008, 17:09

Witajcie...
my dopiero teraz ...u nas cuuudnie na dworku....

Basiu
czy to żart primaaprilisowy????? jeśli nie to ogromne gratulacje!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Abegano koniecznie napisz jak przetrwałyście ten pierwszy dzień rozłąki....

a to nasza gwiazda...juz pieknie wstaje w łóżeczku...
Obrazek
Obrazek
a tu w swoim królestwie...
Obrazek

Sylwia gratuluję kolejnego ząbka... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas nadal nie ma żadnego... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

01 kwie 2008, 17:36

Violu śliczne zdjęcia Milusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to drugie zdjęcie bardzo mi się podoba ten uśmieszek :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

01 kwie 2008, 17:46

Hej hej
Basiu gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale jak to prima aprilis to nas nabralas :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Violu super zdiecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga koniecznie napisz jak bylo pierwszy dzien :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A u nas ccccccccccccuuuuuuuuuuuuuudowna pogoda.Wstalam ekstra przed osma i odrazu wzielam sie za obiadek zeby z Juli na dworek sie wybrac jak najszybciej.Wiec przedpoludniem i po poludniu juz bylismy.Tylko cos u nas wieje troszke :ico_noniewiem:

Sylwio no to brawa dla Kubusia.Moze mial zly dzien i nie chcial jesc.Moze zabkuje?

Kinga chyba nas nie zostawisz?Choc bedzie ciezko na poczatku to wpadaj od czasu do czasu :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

01 kwie 2008, 17:52

Asiu pewnie, że będę wpadać, jak tylko się zadomowimy troszkę :ico_oczko:

A ja dziś okna pomyłam a tak jakoś mnie wzięło :-D teraz pichce obiadek :ico_oczko: I czekam na mężusia a Eliza ucina drzemeczkę, śpi już chyba druga godzinę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: aż w szoku jestem bo generalnie po 30min sypia i jej starczy. Najwyraźniej wymęczyła się na spacerku :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

01 kwie 2008, 18:42

witajcie
od razu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
rzeczywiście to był ŻARCIK na 1 kwietnia
dzięki za gratulatki
obiecuję poprawę, ale wybaczcie nie mogłam się powstrzymać, żeby zrobiło się weselej na naszym forum dzisiaj
madziorka rozszyfrowałaś mnie, gratuluję :ico_brawa_01:
swoją drogą, to podziwiam tą twoją czerwcóweczkę, bo będzie na początku ciężko z taką małą różnicą wieku
kinga fajne buciki kupiłaś, ale teraz to chyba już raczej lato będzie, więc na długo się nie przydadzą
violu Milenka super wstaje, bardzo mi się podobają jej wyczyny :ico_brawa_01:
a z ząbkami to się nie martw, u mojego kuzyna córeczka dostała w Święta a ona w grudniu roczek skończyła i ani jednego zębola nie miała

[ Dodano: 2008-04-01, 18:48 ]
Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-04-01, 18:49 ]
jak widać na załączonym obrazu fryzjer to aż się kłania w pas, tylko nie mam kiedy pójść, najlepiej jakby pracowali po 20 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 kwie 2008, 19:00

barbapuppa moze dlatego sie nie nabralam bo sama nabralam czerwcowki hehe ale na inny temat. wszyskie uwierzyly i pocieszaly

a co do zabkow
dziewczyny im pozniej tym lepiej
ja szczerze to bardziej ciesze sie z pierwszych slow, osiagniec.. a zabki przeciez nie takie wazne hehe

znam wiele przypadkow kiedy dzieci po roczku dopiero je mialy i to normalne jest

viola gratki dla milenki :ico_brawa_01: pieknie stoi!!
to teraz szykuje sie na nowe umiejetnosci hehe

lelek jak ma fazke to potrafi nawet godzine siedziec w jednym miejscu i zajac sie zabawka, kabelkiem a najlepiej kamera ineternetowa hehe
a jak mu sie power wlaczy to lazi wokol stolika i "sprzata" co popadnie hehe
generalnie daje mamusi posiedzieci na necie

uciekam bo jedziemy juz na zakupki
papa
:ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

01 kwie 2008, 19:07

owocnych zakupków madziorka

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

01 kwie 2008, 19:20

Ale mnie Basiu nabralas! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ja sie dalam nabrac, bo mam znajomke, ktora tak wlasnie ma, corcie w wieku naszych i juz jest w 4miesiacu :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

01 kwie 2008, 19:30

ja co roku robię dowcipki mojej rodzince
w tym roku ze względu na babcię dostało się tylko mojemu mężulkowi i wam oczywiście :ico_oczko:
lubię tą tradycję, bo o dobry humor dziś ciężko
a mój Tadzik właśnie nie daje mi pisać i rozrabia na dole w łóżeczku, bo pierwszy raz nie ma egipskich ciemności w jego pokoju, to chłopak nie chce spać, a może to żarcik na 1 kwietnia i jak zejdę, to on już będzie chrapał? :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-04-01, 19:32 ]
aha, aniu dziękuję ci za twoją reakcję na moje nabieranie, dostałam na buźkę takiego uśmiecha, że jakby uszków nie było, tobym dookoła głowy się śmiała :-D
no lecę do tego rozdarciucha...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

01 kwie 2008, 19:57

no witam :-D ja dopiero teraz bo rano wybrałam sie do miasta i dopiero po 16 wrócilismy :-D ale w koncu udało mi się butki kupic :-D wiec jestem szczesliwa, bo juz byłam załamana bo co miezyłam jakies fajne butki to sie okazało ze nie ma mojego numeru :ico_noniewiem: a jak był numer to kosztowały 160 zł :ico_szoking: ale w koncu udało sie znalez numer i cene w porzadku :-D

Basiu niezły numerek nam tu wykreciłas :-D prawie juz uwierzyłam :-D
łobuziak :-D
a foteczki pierwsza klasa :-D
s fryzjerka tez by mi się przydało odwiedzić, ale tak jak u ciebie jakoś nie podrodze :-D

Aniu życze suzo zdróweczka dla Ameli :-)

Violu :ico_brawa_01: dla Milenki za osiagniecia, ani sie obejrzymy a beda nam biegac te nasze łobuziaki :-D

Madziu to super masz tego syneczka :-D mój to juz po minucie sie nudzi i rusza dalej do boju :-D jedynie co go nie nudzi to mamusi laptopek :-D
super ze zakupki sie udały :-D i dobry sposób na mezulka masz :-D

Kinga :ico_brawa_01: dla Elizy za super drzemkę :-D

a moj to uwielbia spac na spacerku, juz po 5 minutach w wózeczku słodko chrapie, ale jak sie tylko obudzi to chce odrazu wstawac i na rączki do mamuski bo inaczej wrzeszczy, łobuziak :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość