Awatar użytkownika
Leah
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:18

27 mar 2009, 21:54

osita pisze:jejku, ale dawno mnie tutaj nie bylo!!!
leah, witaj :-D widze, ze twoja corcia (jak sie nazywa??) i gabrysia justyny sa z tego samego dnia :-D :ico_brawa_01:
a u nas juz piekne lato :ico_oczko:



O super zbieg okoliczności :-) Moja córka nazywa się Maja :-)

lilo

28 mar 2009, 10:19

Ale tu ruch :ico_szoking: :ico_olaboga: A miałam nadzieję że nowa mama nas rozrusza :ico_oczko:

Leah pisze:Nienawidzę zimy

A ja lubię zwłaszcza odkąd mam dziecko - ale w tym roku trochę przegina :ico_oczko: No ale już bliżej niż dalej :ico_sorki:

Ja na sprzątanie świąteczne muszę wziąć ze 3 dni wolnego bo inaczej to w życiu tego nie zrobię. Po pracy jestem padnięta, a jeszcze trzeba obiad zrobić, posprzątać trochę... Mam nadzieję że na święta już będzie można trochę kwiatków w lesie zobaczyć :ico_oczko: Na razie wreszcie pączki na drzewach się ruszyły.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

28 mar 2009, 11:59

ja też marzę o wiośnie.. u nas zagościła angina od 3 tyg i poklei wszyscy chorują ja na końcu....

Awatar użytkownika
Leah
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:18

28 mar 2009, 22:19

współczuję choroby, zwłaszcza kiedy to jest angina... paskudna choroba :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 mar 2009, 22:16

kwiatunio pisze:gdzies Ty się podziewała tyle czasu :ico_olaboga: :ico_nienie:

na plazy sie opalalam :ico_haha_01: :ico_oczko:
u nas zima wrocila, zimno i wietrznie dzis jak diabli... no, ale mam nadzieje, ze to chwilowe :ico_oczko:
Leah, Maja fajne imie, strasznie mi sie podoba i chcialam dac je mojej malej. a J. ze dziecko to nie pszczolka i nie beda dzieciaki sie z jego corki nabijac :ico_zly: (tutaj to imie praktycznie nie istnieje, nie liczac znanej pszczolki chyba nikt sie tak nie nazywa :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Leah
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:18

30 mar 2009, 23:26

Osita.
U mnie w rodzinie na początku każdy dziwił się czemu dokonaliśmy takiego wyboru imienia. Z czasem wszyscy je zaakceptowali... Mam już 4 sąsiadki w Polsce, które potem tak nazwały swoje córki ;)

lilo

31 mar 2009, 08:09

Leah, moja siostra ma córkę o imieniu Maja - w tym roku ma komunię ale ten czas leci :ico_olaboga: To bardzo ładne imię i jakoś nikt jeszcze nie żartował sobie z niego. Czasem ktoś do niej powie "pszczółko" ale wyłącznie pieszczotliwie i z sympatii :ico_oczko: Maja jest bardzo zadowolona ze swojego imienia jak na razie :ico_oczko: Ostatnio faktycznie zrobiło się dość popularne.

osita pisze:a J. ze dziecko to nie pszczolka i nie beda dzieciaki sie z jego corki nabijac

To u Was też tą bajkę znają???

A jeśli chodzi o dziecięce żarty to z każdego imienia albo powodu dzieci potrafią żartować. Na złośliwych nie ma rady. Ja byłam "Kachna-grubachna", mój kolega "Jacek-placek" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

31 mar 2009, 09:33

albo Gabryśka-Ryśka (Ryszarda z Killera....)

Awatar użytkownika
Leah
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:18

31 mar 2009, 10:14

Zgadzam się. Z każdego imienia można robić sobie żary.
A co do pszczółki, to ja tak często wołam do córki... dla mnie to właśnie pieszczotliwa forma :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

31 mar 2009, 16:44

dzień dobry....
ale mamy piękna pogodę aż chce się żyć!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
ja od rana byłam u fryzjerki,później małe zakupy,w czwartek od rana jadę do rodziców bo tata wychodzi ze szpitala :ico_sorki:
co do imion to my mówimy normalnie

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość