Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 21:22

Gie Su juz spi, czy sie bawi?
spi, spi... zazwyczaj zasypia od razu po kapieli, dzisiaj nie (moze rzeczywiscie przez te zmiane czasu), jeczala w bujaczku, jeczala w kojcu, w koncu ja chwile ponosilam i na chwile odlozylam na lozko, zeby wziac sprzety do czyszczenia noska, a ona fik na boczek i usnela w sekunde... (chyba specjalnie, zeby nie dotykac sie do jej nosa), wiec przelozylam ja do lozeczka i kima...

[ Dodano: 2009-03-30, 21:23 ]
dobranoc PATI :)

do jutra :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 mar 2009, 21:23

tak "tytunia" to torebka.

Niania poradziła sobie bardzo dobrze, Majka była grzeczna i nie płakała

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 21:25

ona fik na boczek i usnela w sekunde... (chyba specjalnie, zeby nie dotykac sie do jej nosa), wiec przelozylam ja do lozeczka i kima...
hehe, mala spryciula :ico_oczko:

Moj tez zasypia zaraz po kapieli, juz jak go wycieram to trze oczka i jak go klade to moment przytula sie do pieluszki i spi.

No to dobra kochane lasencje, do juterka.
Kolorowych snow i spokojnej nocki.
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :516: :516: :516: :516:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 mar 2009, 21:26

ja też na dzisiaj zmykam.

papa

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 21:38

no, a ja jeszcze wpadlam na moment, bo pana nadal nie ma, wiec nie moge sie polozyc... On na pewno nie ma ze soba kluczy, jak zwykle... :ico_zly:

Niania poradziła sobie bardzo dobrze, Majka była grzeczna i nie płakała
no to super... a ta Jej coreczka tez byla?? Nie wiesz jak sie zachowywala w stosunku do Majki??
Moj tez zasypia zaraz po kapieli, juz jak go wycieram to trze oczka i jak go klade to moment przytula sie do pieluszki i spi.
o nieeee, u nas nie ma tak lekko... :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Moja Su jest bardzo pobudzona po kapieli, a do tego nienawidzi ubierania, wiec zazwyczaj placze na przewijaku... chociaz ostatnio musze przyznac, ze jest grzeczna... dzisiaj na szczescie tez nie plakala... zasypia dopiero jak ja ubiore i poloze do lozeczka, lub kojca...

to papppaaa, juz naprawde... buziaki PATI, buziaki MARGARITA...

[ Dodano: 2009-03-31, 08:13 ]
witam z ranka...

sama pod soba...?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Moja Su wstala dzisiaj 5 min po mnie... przed 5:00 :ico_olaboga: :ico_olaboga: Zrobilam jej mleczko, Pan ja nakarmil, ja przewinelam (wspolpraca musi byc) i polozylam w kojcu... Pan poszedl do pracy, a ja sie szykowalam w lazience (wiecie, bez makijazu ani rusz... :ico_oczko: ) i co chwila zagladalam do malej. A ona sie polozyla na boczku i bawila sie taka materialowa ksiazeczka, ktora wczoraj przyniosl Pan od mojej siostry razem z OSCYPEM. No tak slodko wygladala, mialam ochote wziac ja na rece i wyyycaloowac cala... Nawet nie jeknela, tylko tak deliktanie paluszkami dotykala badawczo tej ksiazeczki... ona jest taka rozbrajajaca nieraz... No, a potem w koncu usnela, wiec nie bylo zle... W nocy wstawalam do Niej kilka razy, zeby dac smoka, a ok. 1:30 ja nakarmilam. Dzisiaj Pan juz sie polozy od brzegu, bo nie wstaje jutro do pracy... :ico_sorki:

a co u Was?

U nas piekne slonko, tylko zimnawo jakos, a ja sie wystroilam znowu w wiosenny, cieniutki plaszczyk... troche mi doopa zmarzla, ale coz... :ico_noniewiem:

przybywac, lachony, czekam na Was :)

[ Dodano: 2009-03-31, 09:24 ]
haaalooo... co z Wami??? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 mar 2009, 09:28

melduje się :DD :DD :DD
U nas nocka dzisiaj pięknie, Maja przespała calusieńka noc i ja też ;-) dostała jedzonko o 22,30 i dopiero pobudka o 7 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
no to super... a ta Jej coreczka tez byla?? Nie wiesz jak sie zachowywala w stosunku do Majki??
była była, Agnieszka mówiła że Julka jej pomaga, ale jednak jest trochę zazdrosna. Nie ma się co dziwić, obce dziecko na jej terytorium i na dodatek jej mama skacze dookoła niego jak nie wiem co - więc Julka potrzebuje troszkę czasu żeby się przystosować, Majka zresztą też. Ale w sumie cieszę się że będzie przy dziecku, będą się razem bawiły ;-) , zawsze to inaczej niż samemu.
(wspolpraca musi byc)
no sorki ale uśmiałam się z tego - współpraca po uprzednim opierdalu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: - tak jak z moim P. ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 mar 2009, 09:35

melduje się
U nas nocka dzisiaj pięknie, Maja przespała calusieńka noc i ja też dostała jedzonko o 22,30 i dopiero pobudka o 7
Czesc :)

no to super, Maja ladnie sie spisala... pozazdroscic...
Agnieszka mówiła że Julka jej pomaga, ale jednak jest trochę zazdrosna. Nie ma się co dziwić, obce dziecko na jej terytorium i na dodatek jej mama skacze dookoła niego jak nie wiem co - więc Julka potrzebuje troszkę czasu żeby się przystosować, Majka zresztą też.
no pewnie, w koncu sie przyzwyczai... no i Maja bedzie miala towarzystwo, co wyjdzie Jej na pewno tylko na dobre...
no sorki ale uśmiałam się z tego - współpraca po uprzednim opierdalu - tak jak z moim P.
no tak, ale pisalam wczesniej, ze Pan czesto robi sam z siebie cos przy malej, a tylko nieraz ma takie glupie zagrania, jak ostatnio... Ja zrobilam malej rano mleczko, a Pan sam ja wyjal z lozeczka do karmienia i zabral mi butelke, zeby ja nakarmic... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 mar 2009, 09:40

no tak, ale pisalam wczesniej, ze Pan czesto robi sam z siebie cos przy malej, a tylko nieraz ma takie glupie zagrania, jak ostatnio... Ja zrobilam malej rano mleczko, a Pan sam ja wyjal z lozeczka do karmienia i zabral mi butelke, zeby ja nakarmic... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no brawo, mój P. chyba by sie nie domyślił, zresztą u nas nie ma tego problemu, bo dajemy Majce butlę i spoko, 5 min z głowy ;-) Mała kładzie sie i wcina :DD

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 mar 2009, 09:44

no tak, sama pije?? jak na tym filmiku??

moja ewentualnie uderza reka w butelke i mi ja wytraca z dloni... i sie smieje ze mnie... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 mar 2009, 09:48

dostałam właśnie przelew z pracy za urlop :DD
no to może dzisiaj kupie jakieś spodenki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
zadzwonię do przyjaciółki, może ze mną pójdzie ;-)

a mój szef jak zawsze zakręcony puścił mi dwa razy kasę za urlop, a ja zaraz do niego zadzwoniłam i mu mówię, że mam dwa przelewy, a on nie wiedział że poszły dwa razy :ico_szoking: , o ja głupia się przyznałam :ico_puknij: ;-)
i tak by wyszło na jaw, wróciłam mu już kasę ;-)
Połowę odłożyłam na czerwcowe wakacje ;-) , tak żeby P. nie wiedział, a za resztę muszę kupić jakiegoś ciucha.
Marta pytałaś mnie czy muszę cała garderobę wymienić - nie nie na szczęście nie - muszę kupic sobie jakieś spodnie jeszcze, bo mam tylko jedne dżiny w które się mieszczę no i może kilka bluzek które zatuszują kałdun :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-03-31, 09:53 ]
no tak, sama pije?? jak na tym filmiku??
no na filmiku to akurat mała sie wygłupia, ale co do mleka to naprawdę robię jej butle np. rano o 7, kiedy Maja leży jeszcze w łóżeczku, podaje jej a sama w tym czasie idę do kibelka czy łazienki obmyć buźkę, wracam mała kończy butlę to wyciągam ją ze śpiworka i biorę do wyrka, baraszkujemy tam jeszcze z 15 minut i ją "oporządzam" ;-)
w ciągu dnia jak je butle to dostaje ją do kojca i ona wie że musi się położyć żeby zjeść ;-)

ale się pochwaliłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-03-31, 09:53 ]
Gie będe za jakąś chwilkę, Maja dokazuje w kojcu ;-)
wyje jak do księżyca ;-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości