Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

30 mar 2009, 21:05

Iga ma już 6 miwsięcy :ico_olaboga: 2 zęby, długie nogi no to napewno wyrośnie z niej niezła laska :ico_oczko: mmatra pewnie sama zjadła tego :ico_tort: :-D :-D
Antek już spi cały czas coś razem robimy znaczy sie musi mnie mieć na oku bo inaczej płacze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 mar 2009, 21:35

Najlepszego! :)) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Ehh mnie jakies depresuje ogarniaja :) przez to ze moj maz sie tak dobrze bawi z kolegami a ja za bardzo nie mam z kim :/ a poza tym z nimi wychodzi co chwile a my razem bylismy ostatnio na naszym slubie - a wczesniej to chyba przypadkowo w knajpie bo akurat z nimi siedzial a ja wracalam z zajec i bylo to w marcu zeszlego roku - MASAKRA!! Zawsze bylo tak ze ja chodzilam ze swoimi znajomymi na imprezy, on ze swoimi, rzadko razem :/ myslalam, ze mamy mnostwo czasu zeby to robic, a tymczasem wyglada to jeszcze gorzej niz wczesniej :( a w nonono wsadzic to wszystko! Bede chodzic z Nina na zabawy karnawalowe :P i na plac zabaw, a pozniej na zawody sportowe dla maluszkow .. a teraz ide ogladac jakis wyciskacz lez wiec pewnie humor bede miec jeszcze gorszy - naogladam sie romantycznych filmow, gdzie kobiety slysza codziennie jakie sa piekne, jak nadaja sens zyciu, jak bez nich zyc sie nie da, ble ble ble gdzie tacy mezczyzni? Wspierajacy, kochajacy, zachecajacy do wstawania codziennie rano zeby przezyc kolejny piekny dzien? Za duzo chyba tiwi ogladam :/

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 mar 2009, 21:48

Dziewczyny dzieki :ico_sorki: :ico_sorki:
mmatra pewnie sama zjadła tego
:ico_haha_01: :ico_haha_01: nie ze nie chcialam torta postawic ale zapomnialam :ico_olaboga: wiec teraz stawiam :-D :-D :-D :ico_tort: na wieczor zeby wiecej w dupke poszlo :ico_haha_01:
yoanna nie doluj sie poszalejemy jako zadbane 50-siatki :ico_haha_01: ja tez ciagle w chacie a Marcin w sobote na imprezced z kmplami i jeszcze pol niedzieli odsypial :ico_zly:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

30 mar 2009, 22:40

mmarta81, STO LAT!!! Dla malej ksiezniczki
Zebacze pierwsza klasa :ico_prezent: :ico_prezent:
yoanna, Kochana nie przejmuj sie
Ja tez jestem zdolowana bo moj M w ogole sie do mnie nie odzywa jest wsciekly :ico_zly: bo z kasa krucho a ja do pracy nie wracam tak sie zachowuje jakby to byla moja wina ze ta pizda chce mnie zwolnic no tak moja bo chce karmic no ale jak mu to wyrzucam ze jest nie fer to mowi ze wczesniej moglam zmienic prace
Az szkoda gadac bo on mysli ze ja tak zmieniac bede bo on tak chce :ico_nienie: a wlasnie do tej trafilam dzieki niemu bo to jego kolegi matka i co ? wyryrala mnie franca ale to juz pikus Wkurza mnie to ze jak jego zwolnili rok temu i 9 miesiecy siedzial w domu to ja mu zycia nie uprzykrzalam tylko staralam sie go wspierac i utrzymywalam sama cala rodzine a on dzis mi za to tak dziekuje :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 mar 2009, 23:33

Ehh mezczyzni nie maja wyobrazni :(

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

30 mar 2009, 23:52

Ehh mezczyzni nie maja wyobrazni
a zebys wiedziala kochana :ico_olaboga:
:-D :-D :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a sie ubawilam nga od krzesla mu sie zlamal i jak rabnol na glebacza to i no raz :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a to za kare moze jak se poobija ta nonono to cos zrozumie? :ico_haha_01: chociaz watpie ale ubaw mialam a co tam? :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

31 mar 2009, 10:17

hehee ale mu musialo byc glupio :)))) a ja zapomnialam powiedziec ze Nina stanela wczoraj sama :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: podalam jej rece zeby sie podciagnela i usiadla a ta tylek do gory i chce stac :O oczywiscie odrazu ja posadzilam, ale jest taka wiecripieta ze nie usiedzi w miejscu dluzej niz 10 sekund ... wlasnie lezy mi na nogach glowa w dol i probuje sie wydostac. No i raczkuje na prostych nogach :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie moge juz nic na to poradzic, tzn raczkuje to za duzo powiedziane, po prostu tak sie buja z takimi nogami i troche przemieszcza. Ciekawe ile ona wazy..boje sie ze niecale 7kg. Byle podwoila wage urodzeniowa bo niedlugo konczy 6 miesiecy

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2009, 10:44

Dana no to nie ladnie :ico_nienie: maz sie zachowuje ale co mam Ci poradzic moj wcale nie jest lepszy-jak czasem cos wypali to glowa boli :ico_olaboga:
yoanna :ico_brawa_01: Nina idzie jak burza :ico_brawa_01: i na bank podwoji wage urodzeniowa na 6 miesiec :ico_sorki: .Ona jest taka ruchliwa i juz raczkuje a dzieci troiszke traca na wadze wiec nie masz co sie tak za bardzo ta waga dreczyc :-)
My witamy z rana-ja zmeczona :ico_noniewiem: jeszcze rano wstalam nachylilam sie bo pilota na ziemi znalazla i tak mi krew z nosa ciurkiem zaczela leciec ze koniec :ico_chory: oststnio budze sie bardziej zmeczona niz sie klade :ico_noniewiem: no ale najduzej spie 2h bez pobudki i tak juz 6 miesiecy :ico_szoking:
Dziesiaj lecimy na grupe karmienia piersia :-D a najpierw lece na poczte rachunek zaplacic

[ Dodano: 2009-03-31, 16:38 ]
:ico_noniewiem: a tu nikogo nie bylo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-31, 16:58 ]
Wiecie co wlasnie wrocilam z grupy karmienie piersia i Iga zasnela po drodze wiec mam chwile Babka tam mi powiedziala ze ona podejrzewa 2 rzeczy dlaczego Iga sie budzi
1.Ma problem z jedzeniem-znaczy sie z trawieniem-bo ona miala straszne kolki przez 3 miesiace a jak kolki minely to zaczela sie ciagle budzic i byc moze w ten sposob teraz okazuje ze cos jest nie tam -do tego ja jem w sumie same jogurty i sery i moze ona ma za dzo biaka
2.Ige ciagle boli jeszcze glowa od porodu-(bo mialam porod kleszczowy) dlatego sie czesto wybudza i to chyba to bo ona wiecie ciagle nawet przez sen tak sie zrywa i placze i albo sie wybudzi albo nie>Tak mi sie teraz chce ryczec ze ona taka biedna boli ja cos a ja taka nonono jeszcze narzekam na nia ze sie budzi
Normalnie teraz juz zupelnie sie zalamalam
dostalam adres do osteopaty czy jakos tak-on moze Iguni pomoc ide sie jutro umowic

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

31 mar 2009, 21:10

:ico_szoking: :ico_szoking: gdzie sa wszyscy ???? dzieci cos dają nam popalić :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja też dopiero teraz jak Antek spi .Mały troche kaszle i siedzimy w domku a na dworze słonko i piękna pogoda :ico_zly: . Ja na troche zostawiłąm Antka z babcią i poszłam na ogródek pokopać w ziemi :-D :-D Mały dziś pięknie ruszał do przodu :-D :-D ale chyba jeszcze nieswiadomie mu sie udało
Wiecie co wlasnie wrocilam z grupy karmienie piersia i Iga zasnela po drodze wiec mam chwile Babka tam mi powiedziala ze ona podejrzewa 2 rzeczy dlaczego Iga sie budzi
jejku marta ty to maż dobrze ilu mądrych rzeczy sie dowiesz i jak to musi być pomoc pogadac z kimś kto się na tym zna doradzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kochane dzieci zaśnijcie już to moze mamusie cos popiszą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2009, 22:16

kochane dzieci zaśnijcie już to moze mamusie cos popiszą
Iga nie spi ja oszaleje z nia kiedys zaraz musze do niej isc :ico_zly:
gdzie sa wszyscy ????
tez sie wlasnie pytalam :ico_noniewiem: bo juz myslalam ze sobie monolog przez caly dzien bede pisac :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości