Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

31 mar 2009, 10:36

Tweety123, no to może dojrzysz czy masz chłopca czy dziewczynke, koniecznie musisz sie pochwalic jak wrocisz z USG.

[ Dodano: 2009-03-31, 10:37 ]
sierpniówka, nastepna może być córeczka. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

31 mar 2009, 10:43

hello
ale u mnie piekna ogoda i nawet cieplo na sloncu-w woj mazowieckim:)
az posciel na sznureczek wyrzucilam:)
ja juz po zakupkach i sniadanku....
monia82
taka posciel z 12 czesci nowa tyle kosztuje na allegro,poszukaj:)
...i oczywiscie czekamy na wiesci z wizytek :)

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

31 mar 2009, 11:22

Dzien dobry :-)

Zabije mnie ten katar, Dziewczyny... mam wrazenie, ze sie dusze :ico_zly:
Moj M kupil mi wczoraj krople dla niemowlat na bazie soli fizjologicznej ale nic nie daja :ico_sorki: a dal za nie 26 zeta :ico_haha_01:

A teraz wlasnie poszedl sprzatac a ja mam w lozku lezec ale oczywiscie przy kompie wyladowalam :-D

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

31 mar 2009, 11:33

rybcia82 fakt, znalazłam, tylko że na tej aukcji którą podałam nie ma kołdry, podusi i tych serduszek ale jest łóżeczko. Zależy jeszcze w jakim to wszystko jest stanie. Po wstępnych kalkulacjach myślę że się opłaca bo materacyk i tak muszę kupić. Jak cena będzie się trzymać to po południu zadzwonię i podskoczę z mężem zobaczyć bo na miejscu. Ale myślę że więcej niż 300zł to bym nie dała. W razie czego dam znać :-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 mar 2009, 11:33

hej dziewczynki ale zescie z rana nabazgraly :-D

[ Dodano: 2009-03-31, 11:42 ]
izus85 co do smoczka termometra to slyszalam ze nie warto bo nie kazde dziecko smoczek lubi no i temp.podobno jest zawyzona wiec lepiej albo standard do pupci albo douszny
a co do ginekologa to naprawde tanio

olala ja mam od poczatku na zwolnieniu moze chodzic przypilnuj przy nastepnej wizycie zeby ci to samo zaznaczyli bo naprawde szkoda pogody

koniecznie daj znac po usg co i jak :-D

tweety123 super ze wrescie doczekalas sie usg bedziemy czekac na wiesci
a co do wydzieliny to mam to samo
popatrz znalazlam cos o uplawach :ico_ciezarowka:
OBJAWY I PRZEBIEG
Ciąża jest stanem, w którym na skutek zmian hormonalnych zachodzących w organizmie kobiety zmienia się środowisko pochwy. Może dojść do zaburzeń biocenozy pochwy, co powoduje zwiększone ryzyko infekcji pochwy. Ze względu na silniejsze ukrwienie tkanek, gruczoły śluzowe wydzielają zwiększoną ilość śluzu, co objawia się pojawieniem obfitszej wydzieliny pochwowej. Jest ona najczęściej bezbarwna, jasnożółta bądź biaława o łagodnym zapachu lub bezwonna, konsystencją przypominająca śluz pojawiający się podczas jajeczkowania bądź podniecenia seksualnego. Najczęściej nie stanowi ona wówczas patologii i nie zagraża dalszemu prawidłowemu przebiegowi ciąży. Jeżeli jednak upławy mają inną barwę, konsystencję bądź przykry zapach świadczyć to może o pojawieniu się infekcji, która u kobiet ciężarnych może mieć bardzo przykre następstwa. Nieleczona infekcja pochwy może bowiem być przyczyną zakażenia dolnego bieguna jaja płodowego doprowadzając do poronienia, przedwczesnego pęknięcia pęcherza płodowego i odejścia wód oraz porodu przedwczesnego.


monia82 ja polecam allegro ubranka wiele tansze i rownie ladne to samo z posciela komplet nowy znajdziesz nawet taniej
ps.nie wazne czy uzywane czy nie my w wiekszosci w lumpeksach kupujemy dla dzidzi

[ Dodano: 2009-03-31, 11:43 ]
olala, glosik na nasza biedroneczke oddany :-D

[ Dodano: 2009-03-31, 11:47 ]
A MOJE POŁÓWKOWE ZA 2 DNI!!! :ico_brawa_01: :064: :509:
3 powody do ucztowania
-to juz polowka bedzie za nami :-D
-zobacze dzidzi poslucham serduszka i przebadaja mi je najlepiej jak sie da
-poznam plec i zobacze wszystko w trojwymiarze :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-31, 11:49 ]
aj dzis spotkalam kolezanki jedna termin 8 dni przede mna inne juz z 2-3 miesiecznymi brzdacami i patrzaly na mnie z niedowierzeniem i pytaly mnie gdzie ja brzuch mam :ico_puknij: niedobre teraz sie zastanawiam czy sie tam wszystko dobrze rozwija i czy ze mna wszystko ok

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

31 mar 2009, 12:06

hmm, może i macie rację, muszę to jeszcze przekalkulować. Używanych rzeczy mam już sporo bo dostałam od kuzynki. Ale jakieś butki, skarpetki to by jeszcze się przydały. Moja mama twierdzi że teraz to można kupować nowe, ładne rzeczy, ale na razie się powstrzymuje bo nie wiadomo jakie dziecko urodzi się duże :-) Kupiła tylko parę sztuk jak na razie. Potem też będę jechała na ciuchlandach, ale jak coś dostanę, to nie pogardzę :-D
betina nie martw się, u każdej to inaczej. Moja ciotka jak poszła rodzić to się jej pytały po co przyszła bo prawie nie było widać a chłopak kolos się urodził :ico_haha_01:
Niektórym dziewczynom to po 6 mies. wychodzi, także spokojnie :-)
A co myślicie o kwadratowym łóżeczku? Ciotka chce mi takie dać, ale nie wiem... Długo dzieć w tym nie poleży no i nie wiadomo jak z pościelą...

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 mar 2009, 12:27

monia82, kwadratowe lozeczko jeszcze sie z tym nie spotkalam az z ciekawosci poszukam na necie
:-)

rzeczywiscie taka forma jest malo spotykana takze problem z kolderka i posciela moze byc istotnym argumentem

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

31 mar 2009, 12:34

wujek przywiózł kuzynce z Danii czy Holandii, już nie pamiętam-u nich to normalne. Mnie kopara opadła jak je zobaczyłam, ale są i okrągłe i sześciokątne :-)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

31 mar 2009, 12:39

3 powody do ucztowania
-to juz polowka bedzie za nami :-D
-zobacze dzidzi poslucham serduszka i przebadaja mi je najlepiej jak sie da
-poznam plec i zobacze wszystko w trojwymiarze :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale ten czas zasuwa
do mojego usg jeszcze troche,le spoko dam rade...
Moj M kupil mi wczoraj krople dla niemowlat na bazie soli fizjologicznej ale nic nie daja :ico_sorki: a dal za nie 26 zeta :ico_haha_01:
bo zeby takie leki pomogly to trzeba je dluzej stosowac,bo to cos jak homeopaty,malo skuteczne
mnie tez cos katar napadl,ale rano z krwia :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-03-31, 12:40 ]
wujek przywiózł kuzynce z Danii czy Holandii, już nie pamiętam-u nich to normalne. Mnie kopara opadła jak je zobaczyłam, ale są i okrągłe i sześciokątne :-)
to i posciel imaterac tez z holandiii trzeba sprowadzic:)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 mar 2009, 12:48

wujek przywiózł kuzynce z Danii czy Holandii, już nie pamiętam-u nich to normalne. Mnie kopara opadła jak je zobaczyłam, ale są i okrągłe i sześciokątne :-)
moze uda ci sie jakos zalatwic do tego materacyk i posciel to bys miala najbardziej orginalne lozeczko -fajnie :-)

[ Dodano: 2009-03-31, 12:50 ]
patrze na nasza 1-wsza stronke i jak na razie mamy 2 do 2 ,,walka'' plci trwa :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość