Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

26 mar 2009, 22:45

Karolina2411, zgadzam się z Toba gdyby mi się przytrafiło to na pewno zrobiłabym wszystko na świadome podjecie decyzji niestety nie jestem gotowa może juz nigdy nie będę ale jestem w tej szczęśliwej sytuacji że spełniam się już jako mama i daje mi to satysfakcji wiec kolejny dzidziulek byłby jak Oli w całości zaplanowanym szkrabem na którego wszyscy jesteśmy gotowi bo nie ukrywam tego że finansowo tez jest kiepsko i tez jest to przyczyna na nie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

29 mar 2009, 23:39

świadome podjecie decyzji niestety nie jestem gotowa może juz nigdy nie będę
Powiem ci kochana ze ja tez tak myslalam ze juz nigdy nie bede gotowa i dlatego nie planowalam niczego zycie samo uklada scenariusz a my odgrywamy w nim role czasem niestety dramatyczne Ale naszczescie ja dostalam po 11 latach mozliwosc bycia znow mamunia :ico_brawa_01: I czasem to jest jak balsam na dusze Nigdy nie zapomne tych malenstw ktore moglyby byc na swiecie bo zawsze zostaje pytanie jakie by bylo ?Ale tak jak pisala Karolinka zyje sie dalej i nigdy nie mowie nigdy :ico_oczko:
Karolina2411Powiem ci kochana ze ta dziewucha od twojego siostrzenca jest pewnie mega gowniara i porostu mozemy jej zalowac ze jest tak pusta a najbardziej zal mi ich malenstwa ze bedzie mialo matke ktora nie ma serca tylko organ do papowania krwi :ico_puknij: Tylko ze nie wie chyba ze zlo uczynione drugiemu zwykle do nas powraca wiec ja kiedys w zyciu tez przykrosc spotka

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

31 mar 2009, 14:36

Powiem ci kochana ze ta dziewucha od twojego siostrzenca jest pewnie mega gowniara i porostu mozemy jej zalowac ze jest tak pusta a najbardziej zal mi ich malenstwa ze bedzie mialo matke ktora nie ma serca tylko organ do papowania krwi Tylko ze nie wie chyba ze zlo uczynione drugiemu zwykle do nas powraca wiec ja kiedys w zyciu tez przykrosc spotka
szczera prawda... :ico_sorki: czlowiek jest glupiomądry do czasu kiedy sam nie doswiadczy tego co my.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

01 kwie 2009, 08:47

Nie dalej jak wczoraj, wielce zdziwiona była... Zadzwoniła, czy może mnie odwiedzić... Odmówiłam... Zupełnie nie mogła zrozumieć, dlaczego jej odmówiłam... Powiedziałam, żeby przemyślała swoje wcześniejsze słowa, to może porozmawiamy... A ona na to: czego się czepiasz?
Dla mnie to kolejny dowód na to, jaka jest pusta i wyzbyta uczuć...

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

01 kwie 2009, 10:09

Nie dalej jak wczoraj, wielce zdziwiona była... Zadzwoniła, czy może mnie odwiedzić... Odmówiłam... Zupełnie nie mogła zrozumieć, dlaczego jej odmówiłam... Powiedziałam, żeby przemyślała swoje wcześniejsze słowa, to może porozmawiamy... A ona na to: czego się czepiasz?
Dla mnie to kolejny dowód na to, jaka jest pusta i wyzbyta uczuć...
jak brzmi powiedzenie "głupota ludzka nie ma granic". To juz dosłownie przesada i brak słów na taka osobe jezeli moge to tak nazwac :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

01 kwie 2009, 14:18

To juz dosłownie przesada i brak słów na taka osobe jezeli moge to tak nazwac :ico_puknij:
Nazywaj, ja dosadniejszych słów użyłam i nie żałuję... :ico_zly:
Ale wiecie co, coś Wam powiem... Od wczoraj nas synek ma pomniczek... Z serca trochę ciężaru zeszło... Teraz wygląda u niego jak trzeba... Nie tak miało być, nie kamień dla niego przez tyle czasu szykowaliśmy, tylko ciepły, pełen miłości dom... Ale w tej sytuacji więcej już zrobić nie mogliśmy... I jestem na swój sposób szczęśliwa, że mamy to za sobą... W innym spokoju sumienia kładłam się dziś w nocy spać... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

01 kwie 2009, 17:18

Karolina2411, dokładnie Cie rozumiem grobik daje nam trochę spokojniejsze sumienie chociaż nie wiem czemu tak jest :ico_noniewiem: a sytuacji nie będę już komentować bo szkoda słów :ico_zly:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

01 kwie 2009, 17:49

grobik daje nam trochę spokojniejsze sumienie chociaż nie wiem czemu tak jest :ico_noniewiem:
Wydaje mi się, że to poczucie, iż już nic ponad to i wiecznej miłości od siebie dać nie możemy...

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

01 kwie 2009, 20:46

Karolina2411, może tak jest ja nie bardzo wierze w Boga chociaż grób mojego synka traktuje jak pomnik naszej miłość, miejsce gdzie mogę o nim spokojnie pomyśleć zapalić dla niego światełko położyć kwiatki na znak tego że pamiętam o nim, jestem tam raz w tygodniu teraz już to jest tak że jak przychodzi niedziela to dzień taki bez odwiedzin na cmentarzu jest jakiś nie do końca wypełniony a naprawdę muszę mieć powód żeby do niego nie iść bo przecież to tak niewiele tylko tyle mogę mu teraz dać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-01, 20:51 ]
uważam że każda kobieta powinna mieć takie miejsce nawet dla tych paro tygodniowych dzieci nikt nie rozumie tego jak ważne jest to dla nas mały pomniczek nawet zwykła płyta... jest ostania pamiątką po tym że to dziecko było a my nadal je kochamy...dzieci takie maleńkie 'rozpływają się w powietrzu" a przecież to tak niewiele jedno małe miejsce gdzieś gdzie każda z nas mogłaby przyjść i oddać chwile tylko dla swojego ukochanego małego szkraba......

[ Dodano: 2009-04-01, 21:22 ]
http://www.youtube.com/watch?v=w24CkZ3B ... re=related
ta piosenka budzi u mnie wielkie wspomnienia jeśli chodzi o mojego synka lubię ją bo opisuje moje uczucia bardzo dokładnie.....

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 kwie 2009, 22:29

Nie tak miało być, nie kamień dla niego przez tyle czasu szykowaliśmy, tylko ciepły, pełen miłości dom..
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Znów sie poryczlam te slowa przeszyly mnie na wskros :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ale w tej sytuacji więcej już zrobić nie mogliśmy... I jestem na swój sposób szczęśliwa, że mamy to za sobą... W innym spokoju sumienia kładłam się dziś w nocy spać...
Karolinko jestes naprawde wyjatkowa kobieta
Nie dalej jak wczoraj, wielce zdziwiona była... Zadzwoniła, czy może mnie odwiedzić...
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Beszczelna gowniara :ico_zly: :ico_zly:
uważam że każda kobieta powinna mieć takie miejsce nawet dla tych paro tygodniowych dzieci nikt nie rozumie tego jak ważne jest to dla nas mały pomniczek nawet zwykła płyta... jest ostania pamiątką po tym że to dziecko było a my nadal je kochamy...dzieci takie maleńkie 'rozpływają się w powietrzu"
Zgadzam sie z toba w pelni :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość