Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

31 mar 2009, 13:57

rybcia82, daj no troche tego sloneczka
prosze bardzo
sosik już jest a zupy nie robię - pierdzielę :-D
_________________
:ico_brawa_01:
lux ja tez sie nie bede przemeczac

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 mar 2009, 14:16

dziewczynki 200 stron naklikalysmy :ico_haha_02:
zadna na obiad mnie nie zaprosila to musze gruszki jesc :ico_olaboga:
niedlugo wybieram sie do centrum to tam wejde do baru mlecznego a potem poade do mojego mezczyzny bo byl na rozmowie o prace bo planuje zmienic by wiecej zarabiac dla swojej nowej rodzinki :-D i opowie mi jak bylo

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

31 mar 2009, 14:28

zadna na obiad mnie nie zaprosila to musze gruszki jesc
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
nie musisz do mnie przyjedz:)
byl na rozmowie o prace bo planuje zmienic by wiecej zarabiac dla swojej nowej rodzink
powodzenia mu zycze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 200 str

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

31 mar 2009, 14:45

a ja już wszystko wiem!!!!
Mamy synusia!!!! :-D zdrowy, baardzo ruchliwy i już się ułożył do góry nóżkami, lekarz powiedział, że już pozycji nie zmieni do porodu, a to co mnie pod pępkiem się rusza to jego nóżki :ico_brawa_01: ale się cieszę, wszystkie pomiary prawidłowe i następna wizyta po świętach.
moje przeczucia się sprawdziły, :ico_brawa_01:
Kamień z serca :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-31, 14:47 ]
no i mamy płytkę, trwa 18 minut! i słuchać serduszko, ale się cieszę :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 mar 2009, 14:51

Tweety123, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :509: GRATULUJE :-D
mam tylko nadzieje ze mi chlopaczyska nie zabralas bo licze chyba na jajuszka miedzy nogami :ico_wstydzioch: i tez takie przeczucie mam ze chlopak bedzie :-)

Tweety123, to teraz do woli bedziesz ogladac swoje dzidzi dzieki plytce :-D super

[ Dodano: 2009-03-31, 14:54 ]
ps.ja juz sie wystroilam i ide na podryw :ico_haha_01:
a tak naprawde jade do centrum poogladac zabawki na prezent na zajaczka dla chrzesniaka mojego K potem na obiadek do baru mlecznego (zapamietam sobie ze takie z was kolezanki ze mi zalujecie taleza zupy :ico_nienie: ) :ico_haha_01:
i na końcu do mojego lubego
do zobaczenia wieczorkiem moje drogie :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

31 mar 2009, 14:56

tak, ale zdjęcie mamy też słodkie, jak mój M zeskanuje to wrzucę na forum
fajnie, ciuszki instynktownie kupowałam neutralne i niebieskie;)

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

31 mar 2009, 15:16

Jej , ale napisałyście :ico_szoking:

Tweety123, gratulacje :ico_brawa_01: jak ja strasznie chcę SYNA.. Powiedz proszę gdzie Ty robisz te USG co tak zachwalasz? bo ja wczoraj się zapisałam na sobotę do Gina we Wrocku i też za 200zł , Klinika COrfamed czy jakoś tak , nie znam Wrocławia wcale , ale w moim mieście nie ma dobrego sprzetu 3D , a przy okazji zachaczę naszego Dr Housa we Wrocku - mówię o weterynarzu mojej Amstaffki , dr. Kniat się nazywa , może słyszałaś ?;)

betina ja bym Cię na obiad zaprosiła , ale sama nic niemam :ico_noniewiem:

Rzeczy które były mi zupełnie zbędne - termoopakowanie , za duża ilość ciuszków, za dużo zabawek, podgrzewacz PHILIPS ,,z możliwością podgrzania mleka w aucie , ( najlepsza ciepła woda w termosie) ,leżaczek dla dziecka , oczywiście chodzik - jakby której do głowy przyszło kupić;), baldachim ( zbieranina kurzu, po kilku dniach ściągnęłam), karuzela fisher price pszczólki z projektorem 9 fisher to dobra firma , ale projektor szybko się zbombał , baterie siadły , warto natomiast kupić jakąś zwykłą kolorową ..


Rzeczy bez których nie mogłabym żyć - Butelki AVent ( NUK jak dla mnie okropieństwo) , osłonki na piersi ( sutki )Avent, odciągacz pokarmu ( miałam zwykły i zwijałam się z bólu aż K w nocy leciał mi kupić Aventa - cudo), nosidełko baby bjorn- cudo,jak trzeba szybko do sklepu wyjść , czy znieść wózek , obiązana dzidzia sobie wisi na pleckach lub brzuszku;), mata edukacyjna, mleko modyfikowane ( nie brałam pod uwagę że nie będę mogła karmić , po kilku nieprzespanych nocach kiedy córa ciągle płakała , poddałąm się i dałam jej NANa , pierwszą noc wtedy przespała całą , więc jestem pewna że moim mlekiem się poprostu nie najadała! warto mieć choć jedno opakowanie , albo chociaż być zorientowanym jakie są na rynku , jak wysłałam mojego po mleko to był skołowany , ja także;),
podusia na brzuszek z pestek wiśni wrzucana do mikrofali długo trzymała ciepło - NA KOLKI, tantum rosa do przemywania krocza, chuśtawka fisher price PRZYTULNE GNIAZDKO ( spora inwestycja , ale dziecko moje się bardzo interesowało tym i miałam chwilę dla siebie..

sporo tego , ale na chwilę obecną nic mi się nie przypomina ...jak coś mi się przypomni to napisze ;)

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

31 mar 2009, 15:17

Tweety123 gratulacje :ico_brawa_01: a zdjęcie wrzuć koniecznie!
Ja też często oglądam filmik ze swoją dzidzią ale mój trwa tylko 5 min bo za pierwszym razem się nie nagrało z pomiarami :ico_placzek: ale u mnie na płytce nie słychać serduszka :ico_placzek:
Dobra, ja też spadam odgrzewać te mrożone gołąbki :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

31 mar 2009, 15:46

Tweety123, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: jak dobrze ze wsztsko wporzadeczku
kurde jakie to dziwne male ciałko dogóry nogami tyle miesiecy spedzi prawda ;)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

31 mar 2009, 16:28

betina, ja jako pierwsze pieluchy kupie Bella Happy. One mają właśnie wycięcie na pępuszek. Pampersy u nas się nie sprawdziły, ciągle przeciekały i do dziś ich nie używam a te belli jako pierwsze były w porządku.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość