Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

01 kwie 2008, 21:00

Dziewczynki nie ma jajek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mała waży już prawie 2 kg tzn dokładnie ponad 1900gram wiem już co dźwigam :ico_oczko: no i wiem czemu mnie tak to żebro boli, mała już główką w dół i kopniaczki mi w żebra sadzi. Z USG 31 tygodni i 2 czy 4 dni więc rośnie jak trzeba. Co do szyjki to krótka, ale trzyma, nie mam rozwarcia :ico_brawa_01: No dzisiaj byłam 5 pacjentką i gin rozmawiał całkiem jak trzeba, acha 4 tygodnie i 1 kg do przodu, więc mnie pochwalił, ale w sumie mam już 12 kg do przodu, no a w brzuszku juz dawno ponad 100cm rekordzistka ze mnie :ico_oczko: A nerki są, oglądał dokładnie podniebienie - ok, zołądek i wszystko na miejscu. A. był ze mną i jak wyszedł to powiedział cipkę widziałem :-D

Lulu_ ładnie się prezentujesz a i :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za wspinaczkę :ico_oczko:
Jutro będę troszkę później bo z rana jadę zwolnienie zawieźć. Pa, :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 kwie 2008, 21:51

Tuska, z allegro nie jest tak źle, po prostu czytaj komentarze zanim kupisz, dobrze że chociaż na allegro są wózki

spinka, no to super, że dziewczynka i że już taka wilka, do porodu to i ze 4 kg będzie miała, bo pod koniec dzieciaczki najbardziej na masie przybierają. No to ty chyba królujesz z cm w pasie ale nie zapominajmy że ja ze 2 tyg do tyłu mam :ico_oczko: , wiec i pewnie u mnie niedługo 100 będzie, bo juz 11 kg do przodu mam.

Mi już 2 dzień dzidzia nie daje spokoju, normalnie strasznie kopie, i na dół uciska, :ico_olaboga: a to boli. Poszedł by se synek spać a nie tak mamę dręczy.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

01 kwie 2008, 22:07

siunia pisze:Tuska, z allegro nie jest tak źle, po prostu czytaj komentarze zanim kupisz, dobrze że chociaż na allegro są wózki


no zeby jeszce byly bez problemu na allegro tak jak twoj, ale nie ma :ico_olaboga: Na nowy nie ma szans, a uzywane kijowe kolory i stare kolekcje niestety. CZasem zdarzy sie tylko jakis sensowny i od kopa idzie. Teraz jest wlasnie zielony zestaw uzywany - taki jak chce, ale 1500, to tylko 300zl taniej niz nowy :ico_noniewiem: TO bez sensu, jeszcze przesylka do tego kurierem.. No i drugi koniec polski wiec nie ma jak obejrzec na zywo.. Nowy bym kupila a tak to nie wiem co zrobic, mam straszny dylemat.. Pewnie jutro juz go nie bedzie, a ja popoludniu chcialam zrobic wypad do sklepu. Maz powiedzial zebym zrobila jak uwazam :ico_noniewiem:

Trudno poczekam do jutra wieczorem, najwyzej ktos mi go kupi, bede czatowac na nastepny. Najpierw chce po sklepach poogladac te wozk. W ogole mam poczucie ze to jeszcze za wczesnie, kupilabym cos za miesiac dopiero. Ale jak taka sytuacja jest to trzeba juz chyba dzialac

Spinka - gratuluje wielkiej coreczki :ico_brawa_01: Kawal baby juz z niej, super :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 kwie 2008, 22:13

Tuska, no to małą różnica między nowym a używanym, a daj linka , bo chcę zobaczyć, jaki ty sobie ten wózek upatrzyłaś ,
Zawsze co dobre szybko schodzi, ja też miałam problem z kupieniem swojego , ale się udało ostani złapać wystawiony na allegro, ale nowy ze sklepu

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

02 kwie 2008, 08:44

Cześć!!
Dziś jestem pierwsza :-D I muszę sama wypić herbatkę :ico_placzek:
spinka, panienka potwierdzona :ico_brawa_01: To już możesz zabrać się za resztę zakupów bez obaw :ico_oczko:
Faceci to wiedzą, gdzie i czego szukać :-D

siunia, Twój wózeczek jest naprawdę ładny, ale ja go nigdzie nie mogłam upolować, a Atlantic w nowej wersji (szara rama, czerwone sprężyny) nie wygląda już tak fajnie. Dobrze że pospieszyłaś się z tym zakupem!!

Tuska, my też zastanawialiśmy się nad kupnem używanego wózeczka przez Allegro, ale różnica rzeczywiście jest nieduża, zwłaszcza jeżeli doliczy się koszt kuriera i brak gwarancji. Plusem są dodatki, za które w sklepie trzeba dopłacać.
Z drugiej strony może za 1-1,5 r my będziemy sprzedawać te wózki i niewiele stracimy :ico_oczko:

Rzeczywiście u nas w sklepach też poznikały wersje XA.
Jednak jest kilka sklepów wysyłkowych, gdzie są wciąż dostępne:

http://www.totamto.com.pl/index.php?d=s ... ducent=123
http://www.bobowozki.pl/index.php?manufacturers_id=45
http://wszystkodladziecka.com.pl/xlande ... p-999.html
http://cw-p.pl/wozki-wielofunkcyjne-c-4 ... 11&sort=2a]

Trzeba będzie szybko się zdecydować :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-04-02, 08:46 ]
Nowa, a jak było w szkole... oczywiście rodzenia :ico_oczko:

Idę ułożyć włosy i do okulisty. Później do Was zajrzę!!

Miłego dnia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

02 kwie 2008, 08:56

cześć ,zajadam bułeczkę z masełkiem i pomidorkiem :-)
Spinka , po raz kolejny gratuluje córy, duza babka :ico_brawa_01: no a Ty strasznie mało przytyłaś teraz, jak to zrobiłaś, nic w swięta nie jadłaś, czy jak? :ico_oczko:
a mnie dzis synuś(?) obudził kopniaczkami, strasznie fajniusio tak. ale zaraz przestał jak tylko sie ruszyłam. Ostatnio chyba robi się mniej ruchliwy, choć ma takie dni że brzuch tanczy non stop

[ Dodano: 2008-04-02, 09:54 ]
a Wy gdzie się podziewacie? Chciałam z Wami wypić kawe i będę musiała sama :ico_placzek:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

02 kwie 2008, 09:59

Cześć :ico_ciezarowka:
a ja własnie ze sklepu wróciła,. Musiałam isc po chleb, bo nie było co jeść-wczoraj sobie grillowaliśmy i cały chleb zjedliśmy... ale się objadłam :)
spinka, gratuluję Córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jaka już duuża :ico_szoking: w szoku jestem- do porodu to na pewno do 4 kg dojdzie :)
A ja się tak kiepsko czuje, że :ico_zly: -boli mnie już 3 dzień brzuszek i całe krocze-jakbym dopiero co urodziła :ico_placzek: chodzić i siedzieć nie mogę, tylko leżeć :( gin twierdzi ze to normalne-jade za 2 tyg na wizyte, więc ciekawe co powie... tylko jak tu leżeć z drugim Dzieckiem-za bardzo się nie da... chybaże jak M. z pracy wróci... :/ muszę jeszcze dostarczyć do urzedu pracy zaswiadczenie o ciąży, bo dostałam wezwanie na targi pracy. a wczoraj, żeby się odpisać stałam ponad godzine w kolejce... myslałam, że padnę. ciekawe, czy da się zawiesic chociaz na 3 m-ce te odpisy.Dobra ide poleżeć, bo zaraz padne. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

02 kwie 2008, 10:06

mojamaja.corcia, nie da się z tego co wiem, chyba że masz l4. ja mam termin teraz na 17 czerwca :ico_haha_01:
mnie wczoraj po wyprawie do miasta brzuch bardzo bolał, dziś juz jest OK :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-02, 10:07 ]
mojamaja.corcia, jakieś trąby pracują w twoim urzedzie, powinno im wystarczyć że Cie widza z brzuchem, ewentualnie ksero katry ciąży0- mi kazała miec przy zgłaszaniu się ale nawet nie chciała tylko zapisała przewdiywaną date porodu

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

02 kwie 2008, 10:07

Marta26, to ja już chyba wole sie przejsc raz na miesiąc na ten odpis niż za l4 dawac 20 zl

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

02 kwie 2008, 10:12

mojamaja.corcia, a to Ty co miesiąc chodzisz? Czyli zasiłek od nich masz? Bo ja raz na 3, bez kasy. To może dlatego chcą zaświadczenie. as swoja droga to mili sa ludzie -powinno im być wstyd że brzuchatka czeka w kolejce. Obiecałam sobie że po porodzie bede zawsze przepuszczać brzuchatki, choćby mi się spieszyło bardzo

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość