Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

31 mar 2009, 21:13

dobry wieczór :-D
Mnie dopadła jakas choroba :ico_olaboga: Wiosna wreszcie a ja zasmarkana i strasznie zle sie czuje :ico_chory:
Tez macie takie bole?
ja nie mam skurczy ani innych boli ale z tego co czytałam to moga wystepowac skurcze przepowiadajace ale one ponoc sa bezbolesne tak wczesnie :ico_noniewiem:
Wspolczuje z tym zebem to okropny bol ale moze lepiej go wyleczyc? Bo przy wyrwaniu trzeba silne znieczulenie a w ciazy nie kazde mozna sobie zrobic :ico_noniewiem: no i oby tak było :ico_sorki: :ico_sorki: choc faceci mysla troche inaczej z reguły :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

31 mar 2009, 21:19

ramonka, to teraz mleko z miodem i czosnkiem, bo on dziala jak antybiotyk. Nie wolno chorowac :ico_nienie:
Co do zeba, to wlasnie on niedawno byl leczony, wiec teraz to juz pewnie tylko go wyrwac, :ico_placzek: , bo kanalowego tym bardziej mi nie zrobia

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

31 mar 2009, 21:24

to teraz mleko z miodem i czosnkiem, bo on dziala jak antybiotyk. Nie wolno chorowac
wolalabym umrzec niz to wypic :ico_olaboga: nie pije wogole mleka a co dopiero z czosnkiem blee - nie ma mowy :ico_szoking:

Kurcze to cos musi byc nie tak skoro wyleczony a boli :ico_noniewiem: tylko nie wiem jak to rzeczywiscie z tym znieczuleniem, bo moja dentystka mowila ze w ciazy owszem mozna ale nie wszystkie i ze one sa dosc słabe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

31 mar 2009, 21:40

wolalabym umrzec niz to wypic :ico_olaboga: nie pije wogole mleka a co dopiero z czosnkiem blee - nie ma mowy :ico_szoking:
to możne grzanka z masełkiem czosnkowym mniam ja uwielbiam

ziolo007, z zębami nie mam problemów nigdy nie miałam leczenia kanałowego :ico_haha_01: mam komplet ząbków oprócz 8

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

31 mar 2009, 21:49

to możne grzanka z masełkiem czosnkowym mniam ja uwielbiam
ostatnio czosnek to moj wrog ale grzanke byłabym w stanie zjesc :ico_oczko:
Puki co to herbatka z cytryna sokiem z malin :ico_sorki: Dobrze ze chociaz mam te kropelki do nosa bo oszalalbym :ico_olaboga: Choc kiepsko działa zawsze cos :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-31, 21:50 ]
zębami nie mam problemów nigdy nie miałam leczenia kanałowego
ale zazdroszcze :ico_sorki: ja miałam juz chyba wszystkie zeby robione :ico_noniewiem: Ale co ciekawsze w ciazy mi sie nie psuja :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje ze tak zostanie

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

31 mar 2009, 21:55

ramonka, jak byłam na początku ciązy u dentystki na kontroli to mnie wystraszyła że mogą krwawić dziąsła na szczęście nie mam nic takiego

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

31 mar 2009, 21:55

Moj maz to nigdy nie mial zebow leczonych. Sa bielutkie no i mocne. Chcialabym,zeby synek takie zabki odziedziczyl :-) ale juz ja na to wplywu nie mam.
Dziewczyny, a Wy czasem pijecie pepsi? i jak czesto?

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

31 mar 2009, 22:01

ziolo007, ja chciała żeby Dominika miała mój kolor oczu ale ma mieszany, natura się mnie nie posłuchała :ico_haha_01:
Dziewczyny, a Wy czasem pijecie pepsi? i jak czesto?
pepsi nie ale cole mi się zdarza raz na jakiś czas, jak ma się ochotę to lepiej się napić troszkę nie zaszkodzi grunt to nie przesadzać

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

31 mar 2009, 22:06

jak byłam na początku ciązy u dentystki na kontroli to mnie wystraszyła że mogą krwawić dziąsła na szczęście nie mam nic takiego
ja miałam chwilami tak, ze jak myłam zeby to krwawiły dziasła, ale przeszło puki co :ico_sorki:
Wy czasem pijecie pepsi? i jak czesto?
ja piłam codziennie bo bardzo mi teraz smakuje ale dałam sobie spokoj, bo zauwazyłam ze mam po niej zgage :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

31 mar 2009, 22:25

Dzisiaj jak chcialam kupic pepsi do zestawu obiadowego, to mi sprzedawca wjechal na ambicje i powiedzial,ze pepsi moze dziecku zaszkodzic, wiec wzielam sok. Troche mi sie glupio zrobilo, ze moze nie dbam o dziecko. W kazdym badz razie w niedziele bede miala sokowirowke, wiec zaczne pic soki warzywne i owocowe.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość