Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

pażdziernikowy brzdąc

31 mar 2009, 20:42

Witam serdecznie kobietki dołączam się do Was. Mi również termin wypada na październik a dokładnie na 27 października więc to dopiero początek u mnie.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

31 mar 2009, 20:42

magduś81, i inne kochane które maja aniołka ......uspokoicie sie jak malenstwa zaczną sie ruszac ......kazda kolejna wizyta wtedy bedzie duuzzzo łatwiejsza ....wiem cos o tym ...

ja dzisaij własnie po wizycie moja córa ma juz 2200 gr i 32 cm długosci :ico_brawa_01: kolos nie ?? niestety nie mam zdjecia bo była całkowicie odwrócona tyłem no ale najwazniejsze ze zdrowiutka :-D

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

31 mar 2009, 20:51

zoola27, bardzo się ciesze kochana, że Nataszka już taka duża :ico_brawa_01: tobie tylko 52 dni zostały :ico_brawa_01: !!!! Ja to wiem że dopóki nie poczuje ruchów to będzie ciężko się nie denerwować!!! Mam nadzieje że dotrwam jakoś bez dużych nerwów do przyszłego czwatrku :ico_sorki:
bigottka, super że jest kolejna paździrnikówka!!!!!!! :ico_brawa_01: czuj się ja u siebie w domu :ico_brawa_01: i bardzo serdecznie witamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

31 mar 2009, 21:47

bigottka, witamy w naszym gronie !!!!
oj dziewczynki ja rowniez czekam na ruchy malenstwa z utesknieniem
Ostatnio jestem taka zabiegana ze nie mam na nic czasu praca dom syn wszystko w kolo ale przynajmniej czas szybko mi leci

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

01 kwie 2009, 06:55

Dziękuję dziewczyny z takie gorące przyjęcie mnie do październikówek. Od 17 kwietnia będę miała więcej czasu na pisanie bo jak na razie chodzę jeszcze do prac7y ale to się zmieni więc częściej będziemy mogły powymieniać się swoimi spostrzeżeniami. Jakby co to jaki kalendarzyk na odliczanie ciąży proponujecie???? I jak tam samopoczucia mamusiek przyszłych??
Pozdrawiam kobietki

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 kwie 2009, 08:40

hej dziewczyny, nam sie kolejna kwietnióweczka rozpakowała wczoraj :) Boże jeszcze tylko 1 kwietnióweczka i moja kolej :ico_olaboga: Ja wczoraj roz.łożyłam łózeczko, ale to ślicznie wygląda i jak tylko wgram program to wam wklejr zdjęcie, już sie nie moge doczekać :) A zoolcia ma racje - jak poczujecie pierwsze ruchy to już praktycznie 90% strachu odchodzi w zapomnienie

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

01 kwie 2009, 10:12

Dzień dobrek :ico_brawa_01:
ejustysia, cudownie że już niedługo będziecie razem!! Ja już nie moge się doczekać jak zaczne kupować te wszytskie rzeczy :-D ostatnio znalazłam na allegro łóżeczko w dobrej cenie a że musze kupić dwa to nie jest jakieś najdroższe ale jest proste i pościel śliczna do tego i materacyk!!! Może w czerwcu zakupie :-D a to jeszcze tyyyle czasu!!!
bigottka, możesz sobie zamontować taki suwaczek jak mamy wszytskie :ico_brawa_01: z babygaga!! Albo jak chcesz to inny można dużo znaleźć!!

A ja dzisiaj śmigam zaraz na długaśny spacer pogoda boska słoneczko i w miare ciepło :ico_brawa_01:
Miłego dnia buziaczki!!

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

01 kwie 2009, 10:15

Witam!
Bigotka super,ze jesteś , czym nas więcej tym weselej :ico_oczko:

U nas piękna wiosna, Antek z tatą na zakupach, chłopcy spodnie mają sobie kupić :-)

Jutro idę na USG i troszkę mnie korci zeby między nóżki zajrzec :ico_wstydzioch: Tak się zarzekałam,ze płci nie chcę znać ale nie wiem czy wytrzymam tym bardziej,ze mój ginek ma super sprzęt do USG. No cóż jak coś będzie widać wyrażnie to sama zobaczę czy panienka czy chłopaczek. Ale w sumie Antek w 12 tyg miał być jeszcze dziewczynką ( na USG 2D a teraz ginek ma 4D) :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-04-01, 10:18 ]
Magduś przy Antku to ja od razu zaczęłam zakupy a teraz to nie istotne, sama zobaczysz,ze przy drugiej ciąży jest inne na te sprawy spojrzenie. Ale zakupy dla maluszka a w Twoim przypadku dla maluszków to świetna sprawa. Nawet skarpeteczki cieszą.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

01 kwie 2009, 10:25

Witam z ranusia!!!!
ejustysia, kurcze to juz niebawem zobaczymy foteczki Wiktorka :ico_brawa_01:
ja niedawno jeszcze tesknilam za praca a teraz sama bym odpoczela od wszystkiego,
Mykam do pracki do uslyszenia wieczorkiem

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 kwie 2009, 10:46

witam kochane

i bardzo serdecznie witam nowa pazdziernikóweczke bigottka, cześć :ico_brawa_01:

ja dzis sie nie wyspałam totalnie , normalnie to wstawanie nocne do wc mnie wykonczy , a najgorsze jest to że puszcze kilka kropli a pęcherz mnie boli jakbym sto lat nie sikała , a nad ranem mnie mąż wkurzył i juz nie usnełam , a tera siedzę w pracy wypluta i chce mi sie :587:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość