Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 kwie 2008, 21:05

delfinka zdrowka ci zycze!!!oby maya sie uchronila!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 kwie 2008, 21:19

alo...no bede regularnie ale za jakies 2 tyg bo mam tate w gosciach i nie wypada przed kompem siedziec.Fotki mi przy formacie szlag trafil :ico_zly: ale niedlugo cosik pokaze. :-)

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

01 kwie 2008, 22:38

hey dziewczyny!!!
Poczytalam po lebkach,bo nie bardzo mam jak...Buziaki dla wszystkich naszych watkowych dzieciakow z okazji miesiecznic :ico_buziaczki_big: wpadlam na chwilke,bo Vinee wlasnie zasnela,a jest niestety chora i musimy czuwac...kurcze a mamy bilety na niedziele,mam nadzieje,ze sie wykuruje do te pory moje biedactwo...nie ma zadnych objawow oprocz wysokiej goraczki,wiec nocki fatalne i chodze z oczami na zapalkach..wczoraj przy wysokiej teperaturze zaczela majaczyc i gadala bez konca... :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_olaboga: chyba Bablu przyniosl jakiegos wirus ze szpitala,bo jego wzielo w piatek,a mnie tez cos lamie i nie bardzo sie czuje...ale pal licho mnie,wazne,zeby Vinee wydobrzala....
Witaj wszystkie nowe mamy na watku i nowe dzieciaczki :ico_buziaczki_big:
Lece pod prysznic,bo pozniej moze nie bede miala okazji jak Vinee sie obudzi...poki co Bablu przy niej,wiec wszystko robimy na zmiany...
Przepraszam,ze tak na chwile,ale wiem,ze zrozumiecie..Dla wszystkich chorych dzieciaczkow ogromniaste buziaki i szybkiego powrotu do zdrowka!!!Delfinko Ty tez sie kuruj i mam nadzieje,ze Mayci nie zlapie chorobsko!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 kwie 2008, 23:22

Hej laseczki,
ja na szybko bo teraz po wizytacji Roberta kuzynki z rodzinką mam w domu "porzadek" jak po tornado i czeka mnie duuuuuuże sprżatanie :ico_olaboga: ale co tam...

W kazdym razie weszłam na szybko wykonać polecenie Jaśnie Pani :ico_oczko: :-D i zaprezentować moje Mei Tai...
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wiem, że Viki ma nieprawidłowo rączki, ale to jej wybór by je dać do dołu :ico_noniewiem: :-D więc please nie besztaj mnie :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-01, 23:24 ]
aha, na jednej stronie mam własnie te kwiatki (podobno lotos) obszyte na około brązem a na drugiej stronie są pasiaki takie same jak w Mei Tai Madziorki :-D

[ Dodano: 2008-04-01, 23:28 ]
a tak wygląda nowa bryka Vikulki :-D

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Jeżdzi się nim bosko, a Viki ma mejsca jak dama :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 kwie 2008, 23:38

kasik gratuluje nowej bryczki hihi i widze ze mei tai sprawuje sie rewelacyjnie
a ja do dzis fotki nie zrobilam hihi

ilonka oj mam nadzieje ze vinee przejdzie szybko.. i ciebie ominie ten paskudny wirus
a gdzie wy w niedziele jedziecie???

zegnam sie z wami na dzis
dobranoc

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 kwie 2008, 09:27

Kasi.k super Miętek :ico_brawa_01: raczki ma dobrze. Moze dziecko od gory, albo od dolu sobie je wkladac i obie poz sa poprawe.
Madziorka a na Ciebie pasa wyciagne :ico_oczko: :ico_oczko:

Ok uciekam do pracki
Milego dnia :ico_kawa:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 kwie 2008, 15:07

Jasnie Pani :) pisze:Madziorka a na Ciebie pasa wyciagne

a ja sie nie boje hihi :597: :ico_zdrowko:

dziewczyny oszalalyscie???
watek umiera :ico_placzek:

tylko nadmienie iz bylismy dzis w przychodni u HV
lelek w ciagu dwoch miechow przytyl dokladnie 1kg
wazy 8,58 miescie sie w przedziale ale troszke ponizej idealu co mnie cieszy. bo tak wcina a figurke utrzymuje bardzo dobra
i nawet zostal zmierzony, hv powiedziala ze dlugi bo z koleji troche powyzej normy 72,5 cm
co cieszy rowniez hihi

zaraz idziemy znow do sklepu bo zapomnialam kupic mleka a bede dzis smazyc racuchy z jablkami, drugi raz w zyciu

ide se za kare :ico_nienie:
i nie wroce dopoki nie poprawicie frekwencji

nara :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 kwie 2008, 16:41

ilonakk9, duzo zdrowka dla Vinee

kasi.k, super fotki, i jak u was pieknie słonecznie :-)

madziorka hihi, brawa dla Leosia za trzymanie lini :ico_oczko: :ico_brawa_01:

madziorka hihi pisze: bede dzis smazyc racuchy z jablkami


ja wlasnie tez uciekam smazyc racuchy bo zaraz moja mama przyjedzie do Szymcia prosto po pracy wiec pewnie glodna bedzie.
a my na ang na 19.00

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

02 kwie 2008, 17:00

witam
wpadam na chwile :ico_oczko: nie moge sie odnalezc i na wszystko mi brakuje czasu :ico_olaboga: konradowi cos sie odmienilo i sie cofa chyba,bo znowu wszystko tylko mami mami....mowie wam ...wieczorami padam razem z nim.
a i jeszcze pawel kupil nintendo wii,wiec jest niezla zabawa rodzinna i mozna przy okazji spalic kalorie :-D :ico_haha_01:
pozdrawiam was wszystkich,dla chorowitkow duzo zdrowka i caluski.

a my dzisiaj gofry robimy :-D zapraszam

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 kwie 2008, 20:50

a ja mam mega doła
jestem po rozmowie z siostra i mowie wam ze tak sie wkurwilam ze i teraz ciezko mi pisac
wogole to po rozmowie z nia jak stanelam przed lustrem to nie wiedzialam co mi sie stalo, caly dekolt w czerwonych plamach mialam :ico_olaboga: na poczatku myslalam ze to uczulenie a po chwili zajarzylam ze to od stersu bo po kilku minutach wszystko zniknelo :ico_noniewiem:
no wiec powiedziala mi /z łaską/ ze zostanie te 2 tyg jak my przyjedziemy choc bardzo tego nie chce :zly: wiec ja jej mowie ze nie tak sie umawialismy jeszcze w styczniu i wogole to sie zaczela gadka ze wtedy byla sama a teraz chce sobie zycie ulozyc i nie bedzie wiecznie kogos piastowac/no coments/ a jak jej powiedzialam ze przeciez powinna o nas pomyslec bo przeciez stawiamy wszystko i przyjezdzamy to ona mi z haslem:/przeciez nie przyjezdzacie do mnie/ :zly:
poryczalam sie i nie mam juz najmniejszej ochoty tam jechac :ico_placzek:
jakos nie widzi mi sie jej wieczna mina z wielka łachą jak tam bedziemy
dziewczyny ratujcie mnie co ja teraz mam robic......??????????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość