Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

31 mar 2009, 22:34

ziolo007 pisze:Dzisiaj jak chcialam kupic pepsi do zestawu obiadowego, to mi sprzedawca wjechal na ambicje i powiedzial,ze pepsi moze dziecku zaszkodzic, wiec wzielam sok
jakby na to nie patrzec wszystko moze zaszkodzic wiec nie mozna popadac w paranoje :ico_oczko:
A sprzedawca to z pewnoscia wie lepiej co lepsze dla dziecka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

31 mar 2009, 23:27

ramonka, masz racje. Nie ma co popadac w paranoje.

Moj Maluszek strasznie zaczal sie rozpychac. Chyba mu coraz ciasniej.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

01 kwie 2009, 07:29

Dzien dobry :-D
Nie mam dzis spania, pewnie przez ten katara całą noc sie meczyłam - nos mam zatkany i zle mi sie oddycha :ico_sorki:
Dzis maja cos nam robic z internetem wiec pewnie nie bede miec cale popoludnie :ico_olaboga: a to jedyna rozrywka jak siedze w domu :ico_noniewiem:
ziolo007 pisze:Moj Maluszek strasznie zaczal sie rozpychac. Chyba mu coraz ciasniej.
na pewno tak, pewnie juz jest duzy :ico_oczko: Tobie tylko 63 dni zostało :ico_olaboga: ale ten czas ucieka :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-01, 07:30 ]
ziolo007, jutro wskoczysz w 8 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

01 kwie 2009, 14:00

Witam czerwcowki
Czuje sie fatalnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Tak mnie w nocy przypililo z tym zebem, ze o malo co sie nie skonczylam. Dalej boli zreszta :ico_placzek: :ico_placzek: ale to juz cala lewa strona spuchnieta. Mam wizyte na wieczor do polskiego stomatologa. Pierwszy raz tam ide i mam nadzieje,ze pomoze. Juz teraz albo kanalowe albo wyrwanie, bo to do nerwa juz doszlo. Wiem, bo problem z zebami mam od wiekow. nawet przeciwbolowych brac nie moge. Koszmar.

Weszlam w 8 miesiac. Stawiam wiec torta :ico_tort: jak ten czas leci....

betty0704
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 13:59

01 kwie 2009, 21:06

Witam czercówki :-D
Oj ostatnio niewiele czasu miałam, aby tu zaglądać. Troszkę sie u mnie działo. Ja juz po poniedziałkowej wizycie u lekarza. Jestem bardzo szczesliwa, bo dzidzia rozwija sie dobrze i jego waga wowczas wynosila ok.1,7 kg :ico_brawa_01: dodatkowo lekarz zrobił badanie usg 3D- jak to okreslił - bawil sie z człowieczkiem zeby mamusi w niespodziance dac piekne zdjecia :-D
Wczoraj zakonczylam juz prace i dzis jakos dziwnie sie czulam, a po 6 rano juz nie spalam w ogole, ale przynajmniej teraz zajme sie dzidzia i soba.
ziolo007 pisze:Czuje sie fatalnie
Tak mnie w nocy przypililo z tym zebem, ze o malo co sie nie skonczylam.

Kochana wiem co to znaczy, jakis miesiac temu dopadl mnie wlasnie taki bol zeba, nie spalam cala noc. Pojechałam do dentysty i okazało sie ze trzeba kanałowo leczyc. Co prawda dała mi znieczulenie ale tylko wtedy gdy go zatruwała, po jakims czasie pojechalam go wyleczyc, ale okazalo sie ze nie byl jeszcze zatruty i znowu wiercila ale tym razem bez znieczulenia. Oj wycierpialam sie strasznie, ale juz na szczescie jest zrobiony i jest ok. Takze ziolo007, kochana trzymam kciuki, aby zabek juz nie bolal :ico_pocieszyciel:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

01 kwie 2009, 21:29

ziolo007,
Oj to sie nacierpialas z tym zebem, oby bylo wszystko w porzadku i przestalo juz bolec.

ramonka, a jak ty sie czujesz, juz chorobsko mija??

U mnie ok, akurat dzisiaj nawet sie czuje dobrze, bo ostatnio to strasznie zmeczenie mnie dopada i nic nie jestem w stanie zrobic, a noce to juz mnie najbardziej denerwuja, bo non stop musze wstawac na sikanie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-01, 21:29 ]
betty0704 pisze:Jestem bardzo szczesliwa, bo dzidzia rozwija sie dobrze i jego waga wowczas wynosila ok.1,7 kg


No to super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

02 kwie 2009, 01:14

Ilka79, ja jeszcze do niedawna tez wstawalam kilka razy w nocy na sikanie, ale najlepiej to nie pic tuz przed snem.

Jesli chodzi o mnie to jestem po zabiegu wyrwania zeba. 24godz prawie sie meczylam. Malo co nie wyszlam z siebie z bolu. Jak szlam do dentysty bylam juz prawie nieprzytomna.
Okazalo sie,ze zrobila sie prochnica zaraz przy nerwie i ropa, stad ten bol. Jak usiadlam na fotelu to moj Oliwier zaczal mnie kopac jak nigdy wczesniej. Wiem,ze musial to przezyc. Skoro ja w takim stanie bylam. Mam tylko nadzieje,ze wszystko z nim w porzadku. Troszke mnie tylko brzuszek u gory boli. Za kilka dni powinnam dojsc do siebie. Biore paracetamol, bo ja juz na prawde nie mam sily tak sie meczyc. Paracetamol podobno jest bezpieczny w czasie ciazy.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

02 kwie 2009, 01:50

ziolo007, dobrze, ze juz po wszystkim i ten zab juz nie bedzie Cie bolal. Lepiej polknac tabletke przeciwbolowa niz sie meczyc.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

02 kwie 2009, 08:21

ramonka pisze:A sprzedawca to z pewnoscia wie lepiej co lepsze dla dziecka :ico_oczko:

Racja on to na pewno wie najlepiej :-D

jak tam przeziębienie minęło czy nadal się męczysz.

ziolo007,
Pyszny torcik. Super że sprawa z zębem już zakończona. Paracetamol jest bezpieczny dla dziecka mi tez czasem zdarza się wsiąść.

betty0704, takie usg 3D to na pewno świetna sprawa zobaczyć w taki sposób swoje maleństwo.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

02 kwie 2009, 18:56

betty0704, ja to strasznie chcialabym zobaczyc Dzidzie na zdjeciu 3D
Zreszta do porodu tylko dwa miesiace pozostaly. Trzeca sie uzbroic w cierpliwosc.

Dzisiaj czuje sie juz lepiej, chociaz nie tryskam jeszcze energia.
Wlasnie wrocilam ze szkoly rodzenia. Dzisiaj mielismy nowa polozna i nawet mi sie podobalo. Byla bardzo usmiechnieta i ciagle zartowala opowiadajac o roznych przypadkach, ktore jej sie zdarzyly w czasie porodu. Nastawilo mnie to pozytywnie. Nawet mi ciarki przeszly jak mowila, ze porod to piekna sprawa, zwlaszcza kiedy ojcowie placza na widok dziecka. Wiec nie ma sie co bac, tylko cieszyc.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość