Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

02 kwie 2009, 09:33

Ejustysia dzięki za uświadomienie bardzo mi pomogłaś. To co napisałaś to właśnie wyczytałam w gazecie że można się ściskać, ale nie przez cały czas, a znowu znam osoby które cały czas pasem się ściskały i wcale nie mają fajnego brzuszka. Wiem że po cc nie można się ściskać. Ale jeszcze nie wiem jak będe rodzić dlatego wolę się upewnić.

Misiunia_29 też radzę tobie wybrać się dziś do lekarza.

Oki dziewczynki ja znikam na jakiś czas, jadę do miasta. Do napisania później. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 kwie 2009, 09:35

Obrazek


:ico_brawa_01: łoże czeka na królewicza :-D

przy okazji mój Ważnio
Obrazek

Hansio
Obrazek

a Bobu jest nieuchwytny - od 7 siedzi na dworze i zapomniał o swojej Pani :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

02 kwie 2009, 10:02

Hej mamusie,

Misiunia
- współczuje ospy , co lekarze mówią jeśli chodzi o dzidzie nie zarazi się?

PAS POPORODOWY- urzywałam go kilka dni zanim nie poszłam do szpitala i faktycznie pomógł, brzuch topniał bardzo a w szpitalu nerwy o Zosie zrobiły swoje - brzucha juz własciwie nie mam i schódłam kolejne kilkogramy.

Jezu jak ja sie teraz o nią boje jak tylko coś jej chilpnie w nosku dostaje nerwów :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 kwie 2009, 10:22

Dora, teraz to już musi być tylko dobrze, mała już swoje przeszła i przez najbliższe 20 lat musi być zdrowa :-D Nie, no mam nadzieje, że Zosieńka już tylko będzie rosła i nic sie do niej nie przyczepi, dobrze, że jest lato (znaczy sie będzie :))) i jest cieplutko bo w zime .łatwiej o jakąś infekcje

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

02 kwie 2009, 10:24

Najgorsze że lekarka powiedziała ze Zosia dostała katarku prawdopodobnie z zachłysniecia mlekiem lub ktos miał katar - a u niemowlaków zwykły katarek w kilka godzin przeradza sie w zapalenie płuc :ico_szoking:

uciekm sprzatac

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 kwie 2009, 12:49

hej niunie, ja sprzątam, przepakowałam torby moje i wika do szpita;la bo jak mam miec cc to musze miec troszke inne rzeczy

fioletowa ania z Amelcia dzis wracaja do domciu - moze fotki beda :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

02 kwie 2009, 13:25

taa no jak mały się urodzi to też sobie sesję strzelimy
ejustysia mam nadzieję że u mnie to rozwarcie sie nie zamknie :ico_olaboga: a łóżeczko bardzo ładne
misiunia mam nadzieję że jednak choróbsko cię ominie
ja wróciłam z targu kupiłam sobie szlafrok do szpitala i truskawki mmm.Trzeba korzystać bo za niedługo nie będę mogła sobie na takie rarytasy pozwolić
Musze się zabrać za sprzątanie.

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

02 kwie 2009, 13:58

No widzę że wszystkie sprzątacie. Ja to zrobiłam wczoraj albo przedwczoraj już nie pamiętam hihihihihi i następne sprzątanie w sobotę.
Wróciłam z miasta kupiłam ręcznik dla małego bo miał tylko jeden, poduszke bo też miał tylko jedną, kosmetyki Bambino bo u mnie w rodzinie dzieci tylko te tolerują no i w końcu kupiłam sobie piżamę do szpitala i klapki pod prysznic, zostały mi jeszcze kosmetyki ale narazie nie kupuję bo nie wiem czy nie będę miała cc i wtedy sporo odchodzi. A poza tym moja mama pracuje w aptece przy szpitalu to w razie czego przyniesie.
Wy sprzątajcie sobie a ja właśnie zaczynam robić rogaliki z dżemem, czekam aż ciasto mi wyrośnie i zabieram się za nie.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 kwie 2009, 15:23

mam nadzieję że u mnie to rozwarcie sie nie zamknie
leków kochana nie bierzesz to sam,a Ci sie raczej nie zamknie :-D
truskawki mmm
oj wczoraj miałam ochotke a same takie brzydkie były
No widzę że wszystkie sprzątacie
ja juz dzis skończyłam, teraz sie prześpie bo męczące to było


hihi mój mąż sie na spotkanie szykuje na 15,40 a dopiero z pod prysznica wyszedł i teraz bedzie sobie ciuchy prasował - chyba nie wie która godzina hahaha - ja mu nie powiem :-D

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

02 kwie 2009, 19:24

Hey dziewczyny doczytam Was w najbliższym czasie a na razie wrzucam fotki :)

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Gratulacje dla Nastki i adki :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość