Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

02 kwie 2009, 17:31

asika82, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: superancko ze u kruszynki wszystko oki
A ja nie wiem kiedy bede miala kolejne usg bo tym razem to juz anglicy beda mnie badac - ale dostalam dzis wezwanie do poloznej na srode takze dowiem sie cos wiecej, ale z tego co wiem to usg jest tu robione w 12 tyg
Ja juz po pracy zmeczona jak zwykle pogoda fantastiko az chce sie zyc
Ale musze wam napisac co mi sie wczoraj przytrafilo otoz bralam prysznic okolo 19 i zaczelam wymiotowac jak dzika :ico_szoking: hmmmm nie powiem zeby ta kapiel byla [przyjemna :ico_haha_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

02 kwie 2009, 17:33

Karolina2411 pisze:I może jednak córeczka...? :-D
moze, az boję się pomysleć,ze córeczkę bym miała :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_oczko: O tam aby zdrowiutkie było, najważniejsze. A jak taka drobinka to moze do mnie będzie podobne a nie klon Marka jak Antek :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-04-02, 17:35 ]
Sabcia pisze:usg jest tu robione w 12 tyg
tak powinno być wszędzie zeby przezierność karkową zmierzyć.
Sabcia to miałaś prysznic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

02 kwie 2009, 17:38

asika82 pisze:moze do mnie będzie podobne a nie klon Marka jak Antek
bardzo ładnie powiedziane :-D jak będzie dziewczynka będzie drobnituka jak mama!!!
Sabcia, ja już nie mje zębów w wannie czasem mi się tak zdażało, teraz już się nie zdaża hihi więc domyślam się o czym mówisz!!

[ Dodano: 2009-04-02, 17:40 ]
asika82 pisze:usg jest tu robione w 12 tyg
tak powinno być wszędzie zeby przezierność karkową zmierzyć


asika82, a ja będe mieć robione w 13t 5 d a skończone będą 12t 5d nie wiem czy nie za późno, ale lekarz chyba wiedział co robi jak mnie umawiał :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

02 kwie 2009, 18:19

dobrze ze mam te mdlosci bo ostatnio w ogole nie czuje jakbym w ciazy byla a tak przez te mdlosci przynajmniej jestem spokojna

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

02 kwie 2009, 19:16

To powiem szczerze tak jak u mnie mam mdłości i nie mogę wymiotować chociaż czasami przydałoby się i to bardzo. Ja też już jestem po pierwszym usg. Kruszynka jest taka maleńka ma zaledwie 2,41 cm a serduszko tak fajnie bije prawidłowo :ico_brawa_01: . A mąż jest taki zadowolony że będzie tatusiem jak gwizdek na odpuście tylko te moje humory go trochę wkurzają bo nie powiem mam je i to czasami naprawdę nie do wytrzymania jestem a zachcianki jako takich nie mam chociaż ostatnio jadłam kanapkę z serem i parówka na ciepło :-D . A jak u Was było z humorami i z zachciankami??? Tylko jeszcze zeskanować zdjęcie muszę i wstawię do mojego profilu ale to jak będę miała o wiele więcej czasu niż teraz bo ostatnio jestem strasznie zapracowana. Mam jeszcze pytanie odnośnie tych suwaczków to w jaki sposób mogę dodać do mojego profilu??

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

02 kwie 2009, 19:47

bigottka, musisz sobie znaleźć w necie jakiś suwaczek jaki ci się podoba, a potem skopiować kod suwaczka do swojego podpisu w profilu :-D i już masz suwaczek!! Tylko musisz skopiować odpowiedni kod suwaczka!!

U mnie humorów jako takich nie ma, ale zachcianki mam w sumie na to na co mam ochote to się zajadam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

02 kwie 2009, 19:56

witam z łóżeczka...
leże i sobie zdycham, gardełko boli, oddychac nie moge bo nachal zapchany, poszlam do apteki a tam taka przewrażliwiona farmaceutka że nic mi nie dała :) jutro bede w łukowie u rodziców to pojde na pomoc nocną do lekarza bo tu w wawie to jakos mi sie nie chce szukac lekarza. piotrusio zrobił herbatke z miodkiem i cytrynką :)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

02 kwie 2009, 21:06

No to wypij herbatkę z miodkiem to tez pomoże. Ja w sumie to nie mam aż takich zachcianek bo jak mam na coś ochotę to za chwilkę już nie mam tak trochę dziwne jest. Ale nie mogę się doczekać kiedy poczuję pierwsze ruchy maleństwa.
A odnośnie suwaczka to już jakieś wkleiłam tylko że ja ich nie widzę w miejscu mojego posta. Ale może jutro się pokażą. Nie mogę się doczekać 17 kwietnia kiedy lekarz założy mi kartę ciąży :ico_brawa_01: i będę mogła sobie spokojnie posiedzieć w domku porozmawiać z Wami i w ogóle odpocząć od pracy.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 kwie 2009, 10:02

Hej dziewczynki.

Isia kuruj się kuruj. Moze domowe sposoby pomogą miód , mleko masło.
isia ja mieszkam w Siedlcach :ico_oczko: całkiem niedaleko Twoich rodziców.

Co do zachcianek i humorków ja nie mam wcale. Czasem chce mi się zupę ale nic poza tym. Raz miałam smak na pizzę ale to normalne u mnie.

Bigotka możesz kliknąć na suwaczek który Ci się u nas podoba i tak wejść na stronkę gdzie się je robi. Jak już robisz swój to kopiujesz kod do profilu w miejscu podpisu. Suwaczek powinien być od razu .

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

03 kwie 2009, 10:13

Witam z ranusia!!!
Mam dzis chwilke bo do pracki na pozniej lece :ico_brawa_01: i szybciej skoncze :-D
a my wczoraj jeszcze pojechalismy do parku chlopaki grali w pile a ja siedzialam na kocyku i czytalam praske :-D a pogoda wysmienita
AAAAA zapomnialam dzis nie mialam mozliwosci zrobic mezusiowi sniadanka tak mnie mdilo a zoladek pusty grrrrr :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość