Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 kwie 2009, 19:18

ale ciekawa jestem dlaczego mi tak nagel przestała butle jesc :ico_olaboga:
hmmm dziwne! moze powoli leci jej kup jej smoczek inny ja juz kupilam z 3 otworami bo z dwoma malo lecialo....

dzwonilam do lekarza w sobote mam przyjhsc po recepte na powstrzymanie laktacji troche sie 2 tyg bede sie po nim czuc ale damy rade... wlasnie odciagnelam reka pokarm a to sama woda lekko na bialo podbarwiona ;/;/;/ na dodatek zmienia kolor na niebieski ja nie dziwie sie ze moje dziecko tak cierpialo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 kwie 2009, 19:19

moze ostatnio czesciej dawalas ja do cyca i bardziej sie do niego przyzwyczaila niz do butelk
no własnie odwrotnie i dlatego sie dziwie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-02, 19:22 ]
hmmm dziwne! moze powoli leci jej kup jej smoczek inny ja juz kupilam z 3 otworami bo z dwoma malo lecialo....
smoczki juz przerózne wyprobowałm..dziwne do dzisiejszego ranka jakdła butle a teraz jak probujej jej dac to tak zaczyna płakac ze zaz sie zanosi..no wiec daje spokoj..tylko czy jej moj cycy wsytarczy??

[ Dodano: 2009-04-02, 19:23 ]
ananke kochan trzymaj sie cieplutko..echczemu Ty tak daleko mieszkasz..przybiegłabym z pomoca chetnie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 kwie 2009, 19:23

no wiec daje spokoj..tylko czy jej moj cycy wsytarczy??
no jesli nie to ja nie wiem lepiej zeby wypila butle bo kroplowka nawadniac to nieciekawie jesli twego pokarmu zbraknie

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 kwie 2009, 19:34

no jesli nie to ja nie wiem lepiej zeby wypila butle bo kroplowka lko janawadniac to nieciekawie jesli twego pokarmu zbraknie
tylko jak ja zmusic do wypicia butli??

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 kwie 2009, 19:43

milutka204, a narazie jak chcesz powstrzymać laktacje to nie sciągaj za duzo i rób zimne okłady, możesz też zmrożone liście kapusty przyłożyć

Marcia77, a może ona nie jest głodna tylko marudzi, spróbuj sie pomęczyc i troszkę ja przetrzymać z niejedzeniem żeby naprawdę zgłodniała

Ananke trzymaj się kochana :-)

A Emi odpukać po szczepieniu jak narazie ok i nie marudzi ani nie ma tempki fpu fpu żeby nie zapeszyć :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-02, 20:46 ]
Oskarek coś marudny po szczepieniu - co chwila wielki płacz, trwa pare sekund i spokój - albo go boli, albo przeżywa biduś....
może daj mu czopki Vibrucol. Mnie kazali kupić i dac jak mała będzie marudna po szczepieniu. A jakby miała tempkę to paracetamol 50mg w czopkach.
zapytałam o rota - u mnie 310 jedna dawka, daje sie dwie.
to podobnie jak u mnie

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 kwie 2009, 19:47

tylko jak ja zmusic do wypicia butli??
probowac,probowac i jeszcze raz probowac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 kwie 2009, 19:51

ty chociaz masz chlopa rano a ja jedynie na weekend......
mój to na miejscu pracuje ale zaczyna się sezon rajdowy i też go nie ma całymi dniami Teraz to go widuje 2 dni w tygodniu a i tak w tym czasie albo siedzi przed kompem albo wisi na telefonie albo jedno i drugie :ico_zly: :ico_placzek: :ico_zly:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 kwie 2009, 19:59

mój to na miejscu pracuje ale zaczyna się sezon rajdowy i też go nie ma całymi dniami Teraz to go widuje 2 dni w tygodniu a i tak w tym czasie albo siedzi przed kompem albo wisi na telefonie albo jedno i drugie
ale ty chyba mieszkasz z rodzicami, wiec nie czujesz sie tak samotnie :-)

moj maz jak wraca z pracy to najpierw spi, potem siedzimy oboje kolo siebie w fotelach ja laptop na kolanach i on laptop na kolanach wiec tez nie ma rewelacji :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-04-02, 20:18 ]
milutka moj maz wlasnie jest w Lublinie :-)

Awatar użytkownika
ambi
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 700
Rejestracja: 19 sie 2008, 17:26

02 kwie 2009, 21:13

moze ostatnio czesciej dawalas ja do cyca i bardziej sie do niego przyzwyczaila niz do butelk
no własnie odwrotnie i dlatego sie dziwie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-02, 19:22 ]
hmmm dziwne! moze powoli leci jej kup jej smoczek inny ja juz kupilam z 3 otworami bo z dwoma malo lecialo....
smoczki juz przerózne wyprobowałm..dziwne do dzisiejszego ranka jakdła butle a teraz jak probujej jej dac to tak zaczyna płakac ze zaz sie zanosi..no wiec daje spokoj..tylko czy jej moj cycy wsytarczy??

[ Dodano: 2009-04-02, 19:23 ]
ananke kochan trzymaj sie cieplutko..echczemu Ty tak daleko mieszkasz..przybiegłabym z pomoca chetnie :ico_sorki: :ico_sorki:
Marcia - spróbuj tych smoczków - są rewelacyjne - bardzo mięciutkie
http://www.allegro.pl/item593353849_can ... telki.html

już kilku mamom pomogły :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 kwie 2009, 21:20

milutka moj maz wlasnie jest w Lublinie :-)
było przyjechac rzem z Dawidkiem do mnie :P po drodze :)
milutka204, a narazie jak chcesz powstrzymać laktacje to nie sciągaj za duzo i rób zimne okłady, możesz też zmrożone liście kapusty przyłożyć
ja mam straszny nawal w lewej piersi tak to ok i musze odciagac ;( le aby do soboty wytrzymac bede miala juz leki normalnie tenm pokarm moj to sama woda


a moja mala dopiero usnela kąpiel 19 butla 110 ml o 19:15 i tak zaczela sie drzec przez 30-40 min nie wiedzialam o co chodzi chodzilam pieluche zmienilam a ta jednak byla jesczze glodna i o 20:30 dopila 50-60 ml mlekaa a to glodomorek moja je na raty wszystko zamiast najesc sie porzadnie to na raty... mam nadzieje ze unormuje jej jakos truyb tym mlekiem! oby pospala do 4 no i ponosilam ją ululalam i unlea w łozeczku :ico_oczko: ciekawe jak w nocy bedzie a ja normalnie piwko pije hahha i tak tylko ma 1,1 %

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość