betty0704
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 13:59

02 kwie 2009, 19:21

ziolo007 pisze:betty0704, ja to strasznie chcialabym zobaczyc Dzidzie na zdjeciu 3D
Zreszta do porodu tylko dwa miesiace pozostaly. Trzeca sie uzbroic w cierpliwosc.

Ja miałam w sumie dwa razy robione badanie usg 3D. Po raz pierwszy w 27 tygodniu u innego lekarza, poniewaz chciałam z innym skonsultowac te pepowine dwunaczyniowa. Pomimo iz badanie takie troche kosztuje to na 100% opłacało sie. Nie dosc ze sie uspokoiłam po takim dokładnym badaniu, to jeszcze widziałam synusia, który pokazywał jezyczek :-D Dostaliśmy płytke z nagraniem i dwa zdjęcia.
Natomiast teraz moj lekarz ot tak sobie zrobił mi takie badanie i musze przyznac ze nie bardzo wyszlo poniewaz ciaza juz jest za wysoko. Ale ogolnie cudowne uczucie :-)
Kochane juz niedlugo i zobaczymy "w realu" nasze kochane dzidzie :ico_brawa_01:
Ale dzis piekna pogoda była, caly dzien spedzilam na powietrzu-jak nigdy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

02 kwie 2009, 20:42

betty0704, ja w sumie moglam sie pokusic o to badanie, ale stwierdzilam,ze pieniadze lepiej przeznaczyc na cos innego skoro z Dzidzia wszystko ok. Niestety tutaj na lekarzy trzeba wydawac bardzo duzo. Musze byc teraz oszczedna, bo nigdy nie wiadomo jakie moga byc niespodziewane wydatki.
Ja troszke zestresowana jestem. Musze troszke sie zrelaksowac. Za chwilke zjem cos smacznego, wezme prysznic i poogladam tv.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

03 kwie 2009, 09:29

cześć dziewczynki
ja ostatnio coś mało zaglądam na forum, piekna pogoda więc przeganiam lenia i sprzątam po troche bo szybko sie męcze.
Ułamał mi się wczoraj ząb dobrze że z tylu bo panicznie boje sie dentysty pewno go wyrwe bo choć po wierzchu wygladał na zdrowego to widocznie od środka się psół.
w środe mam kolejną wizyte, synuś jest strasznie ruchliwy wbija mi nóżki w żebra i kopie mocno.
ostatnio nie moge sie wyspać strasznie bola mnie plecy i rece w nocy a do tego to czeste siusianie...

[ Dodano: 2009-04-03, 09:30 ]
ja tez juz sie nie moge dzoczekać kiedy zobacze moje maleństwo

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

03 kwie 2009, 12:50

Dzien dobry :-D
U mnie robili cos z internetem tak ze nie było go 2 dni :ico_olaboga: Myslalam ze oszaleje :ico_oczko:
Chorobsko sobie poszło ale katar został - mam alergie na jakas roslinke pewnie bo co roku w kwietniu / maju mecze sie tak samo tylko ze wczesniej brałam leki a teraz zostaje mi podciaganie nosem :ico_oczko:

ziolo007, dobrze, ze z zebem juz ok
:ico_sorki:
nameczylas sie bidulko :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

03 kwie 2009, 13:51

Witam Czerwcowki:)
Dzisiaj mamy piekna pogode. To juz lato prawie :-) Swoja droga, to troszke wybiegam w przyszlosc.
Za chwilke wychodze na spacerek. Zauwazylam,ze moj Maluch ma tendencje do wystawiania pupki. Nic innego nie chce mi pokazac i tak dlugo pozostaje w tej pozycji. Do poludnia raczej malo sie rusza, czasem wogole, dopiero pozniej sie rozkreca i w nocy.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

03 kwie 2009, 15:14

ziolo007 pisze:Dzisiaj mamy piekna pogode. To juz lato prawie
my tez i mam nadzieje ze tak juz zostanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My zjemy obiadek i pewnie tez pojdziemy na spacer, mam nadzieje ze maz za chwilke wroci juz z pracy :-D Uwielbiam weekedny :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

03 kwie 2009, 16:44

Uwielbiam weekedny
_________________


Oj JA TEZ!!, ale u mnie jak narazie jeszcze ranek piatkowy, wiec jeszcze pracuje.....no tak sobie pracuje, ze przyjechalam na troszke do domu. A dzisiaj nie jestem w stanie nic nawet robic, zmeczona jestem jak nic.

monis pisze:ostatnio nie moge sie wyspać strasznie bola mnie plecy i rece w nocy a do tego to czeste siusianie...


U mnie to samo, noce to katorga,
Sadze, ze moje dziecko lezy glowa w dol, bo co chwile latam sikac, pewnie ostro naciska na pecherz.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

03 kwie 2009, 18:15

Ja juz po spacerku jestem, dzidzia troszke sie poruszala, a teraz spokoj. Wole jak rozrabia, to sie tak nie martwie o niego. Musze nastawic pranie. Dzisiaj ogarne tylko, a jutro wezme sie za dokladnijsze sprzatanie.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

03 kwie 2009, 20:37

Ilka79 pisze:U mnie to samo, noce to katorga,
wspolczuje wam, ja na szczescie przesypiam noce dosc dobrze :ico_sorki: czasem sie wierce ale nic po za tym no i nie wstaje wogole do ubikacji :ico_sorki: :ico_sorki:

Ilka79 pisze:Sadze, ze moje dziecko lezy glowa w dol, bo co chwile latam sikac, pewnie ostro naciska na pecherz.
a ja juz nie wiem wydaje mi sie ze mała wciaz ułozona posladkowo bo tak kopie ze mam wrazenie ze jej nozka wyjdzie zaraz miedzy moimi :ico_oczko: :ico_oczko:
a z drugiej strony tłucze tak po zebrach ze czasem nie moge wysiedziec :ico_oczko: wiec juz nie wiem gdzie co ma :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

03 kwie 2009, 21:22

ramonka, Twoja Dzidzia ma jeszce czas zeby sie ulozyc glowka. Ja wyczuwam, ze glowka jest w dole. Zreszta tak sie wypina,ze wiadomo co gdzie jest, szkoda tylko,ze ostatnio cos malo kopie.
Ja umylam okna, wypralam firanki, juz nawet powiesilam. Troszke sie zmeczylam, ale mam jeszcze troche sprzatania.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość